“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №6 - финал на сезона, и след финала

  • 41 966
  • 848
# 150
Дуетът е много добре Grinning
Виж целия пост
# 151
Браво на дуета! Ето това е правилен избор. Hands Plus1
Виж целия пост
# 152
Дуета са готини!
Виж целия пост
# 153
Хареса ми дуета.
Виж целия пост
# 154
Супер са дуета - много ми харесаха
Виж целия пост
# 155
Дуетът вдигнаха публиката: правилната песен и другото идва от само себе си. Но магията на имитацията я няма: финалът на стадиона е по скоро като концерт!
Виж целия пост
# 156
Дуетът е на ниво. Много добра имитация. Създадоха настроение.

Това вече е много емоционално! Да споделят личен момент с публиката... Gift Heart

Истинско шоу направи Халваджиян. Tada
Виж целия пост
# 157
Бетон са и двамата!
Браво момчета 👏
Виж целия пост
# 158
Дони е супер, Кирил Маричков малко по-малко, но като цяло ми харесаха и на мен.
Аз гласувах вече за Иван, няма да спечели, но ми беше фаворит през сезона.
Виж целия пост
# 159
Супер са! Малко Дони не е Дони.
Вениамин изтървах, жалко.

Според мен ще спечели Михаела Филева, има само 2 жени победителки и 9 мъже. Абсурд мъж да спечели, ще го натаманят.

Познах, че пеят на плейбек в началото още от след Неве, който дадоха, Ненчо затвърди това Grinning

Зуекът що така с микрофона..
Виж целия пост
# 160
Все пак от гласуващите зависи дали ще спечели Вени. Досега е имал много силна подкрепа. Изборът на песен си е негова греда. Аз много ще се радвам и на Иван и Нико
Виж целия пост
# 161
Дуета много хубаво я изпяха.
Виж целия пост
# 162
Пътят е разчистен за Мишето. Тя има опит с пеене на стадиони.
Поздравявам Вени, че е избрал трудна песен - предизвиквайки себе си, а не нещо, което е пял десетки пъти. Не съм съгласна, че се е надценил, на мен ми въздейства. Можеше и без бягането, което му изигра лоша шега.
Виж целия пост
# 163
Предчувствам, че ще избутат Мишето първа.
Виж целия пост
# 164
За сега изпълненията повече ми въздействаха на малка сцена отколкото на стадиона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия