“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №6 - финал на сезона, и след финала

  • 41 966
  • 848
# 165
Ех свършиха ми лайковете..

Айдеее...сватбаа, много е хубава булката Heart Eyes
Виж целия пост
# 166
За сега изпълненията повече ми въздействаха на малка сцена отколкото на стадиона.
Подкрепям.
Досега не ми въздейства нито атмосферата, нито звука, нито картината. Напротив.
Виж целия пост
# 167
Горчиво! Heart Eyes
Виж целия пост
# 168
Е, с това предложение единият от дуото окончателно си подпечата за кого ще е колата!  Joy
Иначе игра за пиене - по 1 шот всеки път, когато тази вечер някой каже "40 хиляди души"
Виж целия пост
# 169
Ох, този човек брак предлага, Рачков и Геро само им развалят момента с глупостите си.
Виж целия пост
# 170
Яд ме е за Вениамин...
И той можеше да бъде с количка, като Зуека, за да си запази гласа.
Виж целия пост
# 171
Елее, предложение... Яко!
Виж целия пост
# 172
Аз си мислех, че е гей Bowtie
Виж целия пост
# 173
Айде,пак.Нова изпожени,де що има ерген.Ма така де,догодина да не идат  в другото тв.
Виж целия пост
# 174
Между другото, днес при Лора в “на Фокус” Халваджиян хич не беше въодушевен и екзалтиран както обикновено. Имам усещането, че е разбрал, че са се надценили. Той не е глупав и е разбрал, че със стадиона няма да се получи.
Булката е чудна!
Водещите са мн дървени!
Виж целия пост
# 175
стискам палци на Иван Hands Metal
обичам Елвис
Виж целия пост
# 176
ОМГ! Хрътката?! Hands Metal
Виж целия пост
# 177
Оправиха се лайковете, нещо блокират..
И за Иван, Елвис ми се струва голяма лъжица..дано се справи.
Виж целия пост
# 178
Хайде Ванка, успех момче! Purple Heart
Виж целия пост
# 179
Давай Ванка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия