Şampiyon/"Моят шампион"- само по Dizi⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги⭐️тема 52*

  • 12 607
  • 736
# 300
Евче какви внуци? Рано му е още на Толгето има време. ;д В пенсия го прати толкова бързо и ти.

Heart Eyes Охх, ден на бащата и чакащия внуци за един,
за други - Видовден
Joy
Виж целия пост
# 301
Добре че Казанова държи фронта засега и ни слуша и угажда и кариерите му е по важна от всичко, ама докога ли...

Ако питаш някой други вече го ожениха и сгодиха хиляда пъти  и децата преброиха..  това лято също да се стягаме... Аз бих казала съществуват и разводи Joy
Виж целия пост
# 302

Flowers Blossom ДИДИ* не аз , той сам се пенсионира в едно интервю
в което на края каза че вече чака внуци..
 с ЕМИ* много се смяхме,факт е че го играе
супер порядъчен
Joy
Виж целия пост
# 303

Flowers Blossom ДИДИ* не аз , той сам се пенсионира в едно интервю
в което на края каза че вече чака внуци..
 с ЕМИ* много се смяхме,факт е че го играе
супер порядъчен
Joy
Тази подробност съм я изтървала. ;д
Виж целия пост
# 304
Диди, влизай по-често в темата ни и ще научиш много неща от нас. Разбра коя е пиявицата, пенсионерът също ти е ясен.
Скоро ще отворим приказка и за Грозника. Предчувствам, че и за него ще питаш.
А сега да се поразходим из Instagram - да видим кой на кого честити деня на бащата:
Амине:
"Радваме се, че те имаме татко наш 💙🤩 Честит Ден на бащата @m10_official" 🥰


Алмеда:
"Честит Ден на бащата на най-добрия баща на света🤍 @tolgahansayisman"
Ехх, поне да беше допълнила и най-красивият,
ама нали тя е по-красива от него, та маминият е на заден план.
Толга веднага е споделил посланието.


Суде:
"Просто обичам тази наша снимка! ♥️
Честит Ден на бащата на най-невероятния баща на света🤍
@hhasanglr"


Езги

Виж целия пост
# 305
Грозника ми е ясен 10/10 аз влизам ама това е материал от преди сега го наваксвам...
Ама и вие не знаехте за кака МухЪ тъй ,че сме 1:1
Виж целия пост
# 306
Добре че Казанова държи фронта засега и ни слуша и угажда и кариерите му е по важна от всичко, ама докога ли...

Ако питаш някой други вече го ожениха и сгодиха хиляда пъти  и децата преброиха..  това лято също да се стягаме... Аз бих казала съществуват и разводи Joy
Феми, пак ли ще сгодяваме и женим наш Чачко?!
Жалко за приготовленията и новите тоалети, с които са се издокарали нетърпеливите фенки. Изглежда и това лято няма да ги огрее сватбата.
Трябва да изчакат - Чачо нов филм ще снима през юли и август.
Но заради нахъсаните фенки може да се жертва. Ще претича по време на почивката, за да се венчае. Да не им троши хатъра. Може и един Зейбек да изтанцува. Тренирал го е - няма да се изложи.
Хайде, Наздраве - за сватбата!








Скрит текст:











Виж целия пост
# 307

Joy Scream
Виж целия пост
# 308
Софиии, няма заспиване след фотките на Грозника. Stuck Out Tongue Winking Eye
Да бъдат живи, здрави и щастливи любимците ни със семействата и дечицата около тях.
Но аз предпочитам да ги гледам така.

Виж целия пост
# 309
Че не е хубав не е ама на ме ми е като Кокорчо - ококорен зяпа като новороден бебок 10/10.
Виж целия пост
# 310
Емка нали знаеш ,че  не е сефте ,като има  някоя  до Чачо само това си фантазират:joy: ,ама важното е какво мисли той и си гледа кариерата и използва момента и времето.
Продуцентите се надпреварват да го имат  така че тая година и догодина също пак ще работи и то многоооо и пак ще му броят паритееее... Money и ще постига международни успехи.
Виж целия пост
# 311
Не мога да си легна преди да съм разходила Ийт Козан...
По-голям красавец от него няма!









Виж целия пост
# 312


От Толга и Амине - Честит празник на бащата!!!!





 
Виж целия пост
# 313
Здравейте, момичета!


"Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде и шанс да я осъществиш."
Ричард Бах

Мечтайте, усмихвайте се - бъдете щастливи!
Седмица, изпълнена с прекрасни изживявания ви пожелавам!




Ново от Толга:


Tarabya Sahili
Виж целия пост
# 314
Здравейтеее ,🌞  хубава нова  слънчева и усмихната  седмица ви желая и благодаря за споделеното на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия