Но няма да престана да ги соча на останалите, които не те познават, въпреки, че надали има такива, пословична си с хейта.
. Но ако са махани полипи не позволяват след нея да се прибираш, оставаш там до изписването.
За една болница в Северна България казват, че "за да излезеш жив, трябва да влезеш здрав." Там майка ми успешно ме е родила, но пък няколко години по-късно при операция на сливиците едва не съм умряла. Тъй че като се разболя от рак, майка ми не се довери на въпросната болница, а се оперира в София във ВМА. Сега е добре. Дали щеше да е тъй, ако беше се насочила към провинциалната болница - като знам каква тежка операция й направиха във ВМА, мисля, че на тамошните лекари щеше да им дойде малко в повече. Затова и не ги занимавахме. Препоръчани теми