Боледуване на децата ни - тема 90

  • 22 032
  • 749
# 45
И ние я махнахме, скоро ще стане една година.
Виж целия пост
# 46
Аз пък съм доволна от Лимфомиозота.На моя сливицата се сви от него.
За махането,ако създава проблеми съм за.
Виж целия пост
# 47
Ние бяхме на преглед при УНГ специалист.
Вече няма секрет след тъпчето.
Ще пие Антибиотик Сумамед форте 7 дни на 24 часа х 5 мл.
Бактрубан два пъти на ден.
Зим спрей за нос.
Това ще е лечението.
И след свършване на лечението ще изчакаме и ще отидем отново на преглед.
Много добра и внимателна лекарка е.Препоръчвам я.
Виж целия пост
# 48
Здравейте,
Пуснах ПКК и ЦРП на детето ми 2, г.
Припомням, че преди 12 дни вече се беше разболял от вирус, имаше 39 температура няколко дни, а после кашлица и секрет от носа. Често се активизира и бактерия в носа след вирус, може и сега да е така. Днес е жизнен, но резултатите са извън нормата. CRP е 2. Moже ли мнение?

Виж целия пост
# 49
При нас явно Моксифлоксана не "уби" бактерията че след като приключих с него и три дни по късно пак започна да изважда жълт секрет. Какво ще я правя нз вече, какви капки да слагам пак нз. Пръскам с Куикс, Зим и Назориг но не виждам да има ефект.
Виж целия пост
# 50
При нас не само, че не убиваше, но редувахме с Азитер през няколко часа... И това продължи 14 дни
Иначе добри капки за отпушване на носа са Назик
Виж целия пост
# 51
Днес на нас лекарката ми каза без никакви Антибиотични капки да слагам повече.
Това което изписа това ще ние лечението.
Важното е, че няма вече секрет в ухото.
Виж целия пост
# 52
Да не те отчайвам, но при следващия вирус може да се повтори сценарият... Колко тимпанометрии направихме.. След лечение супер и при следващото боледуване отново течност в ухото.

А защо е изписала АБ толкова скоро след другия? Аз също я заглеждах тази лекарка, но с това лечение ме загуби...
Виж целия пост
# 53
Никой не е казал не няма да се маха сливицата.
Просто искаме да опитаме със лечение.
Ако трябва на есен ще се махне.
Естествено няма да оставим детето да се мъчи.
Виж целия пост
# 54
Бактробан и Зим ли ви беше лечението относно третата сливица?




Никой не е казал не няма да се маха сливицата.
Просто искаме да опитаме със лечение.
Ако трябва на есен ще се махне.
Естествено няма да оставим детето да се мъчи.
Виж целия пост
# 55
Бактробан и Зим ли ви беше лечението относно третата сливица?




Никой не е казал не няма да се маха сливицата.
Просто искаме да опитаме със лечение.
Ако трябва на есен ще се махне.
Естествено няма да оставим детето да се мъчи.
Да за сливицата са .
Но изписа и още нещо като вариант ако не мине от тези две лекарства.
Само, че рецептата е в къщи.
Мога после да видя какво точно е.
Виж целия пост
# 56
От днес и моята е на антибиотик понеже пак излезе масова мораксела. Този път ще пие Клацид по препоръка на унг. Няма бактерия в гърлото, само в носа, което ми е странно при положение, че каза че има много гадна задна хрема.

Назик за отпушване при нас работи безотказно, но не го ползваме повече от 5 дни. Ксилогел също са изписвали, нищо не направи.
Виж целия пост
# 57
Танче,а защо толкова скоро изписа отново АБ?
Барбалена,как сте?
Мимчо,за отпушване на носа аз съм доволна  от Виброцил и Назик.
Виж целия пост
# 58
Дани, добре сме уж. На терапия за течност в ухото и ние..

Ти как си, кръста по-добре ли е?
Виж целия пост
# 59
Барбалена,да се оправя скоро детето.
Благодаря,че попита.Малко по добре съм аз,но още ме боли кръста като се натоваря.
Моля се само детето да е здраво,че му остават още 2 седмици училище.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия