Попътен вятър, 12 клас - 2024/2025!

  • 61 644
  • 736
# 720
Мдааа, влизам в сайта на УАСГ, и... за да кандидатства синчето, му трябва и майчиното мляко от дипломата - дали оценките на отделните предмети автоматично се зареждат, или? И друго ми направи впечатление - искат оценка по физика, по бел и мат ООП. А дипломата никой не знае кога ще я дадат и вземе... Просто си мрънкам...
Виж целия пост
# 721
На зрелостниците от 73.СУ днес ще се раздават дипломите, в Аулата на Ректората на СУ.
Виж целия пост
# 722
Да, знам ги от миналата година. Но статистиките тази година  малко ме притесниха
Аз не знам колко са момичета и колко момчета, но ако има среден успех 5.60 на ДЗИ на много деца, си е притеснително. Видях такива училища в Силистренско, в Благоевградско. Освен големите градове
Това сигурно е при 1-2 явили се. Гледай и този брой. И според мен нямаш повод за притеснение, всичко ще е наред още на първо класиране.
Виж целия пост
# 723
Мдааа, влизам в сайта на УАСГ, и... за да кандидатства синчето, му трябва и майчиното мляко от дипломата - дали оценките на отделните предмети автоматично се зареждат, или? И друго ми направи впечатление - искат оценка по физика, по бел и мат ООП. А дипломата никой не знае кога ще я дадат и вземе... Просто си мрънкам...
Е, то за инженерните специалности физика и мат ООП балообразуват.
БЕЛ ООП може би се иска за някои от другите специалности.
Плюс ДЗИ БЕЛ за тези, които ще кандидатстват с него. Тези, които не кандидатстват с ДЗИ мат още не си знаят оценката от изпита по мат и може и да не знаят кое ще е по-изгодно да балообразува.
Иначе погледнах списъците и към доста конкурентните специалности да добавим и архитектура. Съдейки по дължината на списъка на явяващите се по рисуване, конкуренцията си я бива.
Виж целия пост
# 724
Solnichka, а къде видя общия брой кандидатстващи в сайта?
Виж целия пост
# 725
То и аз разглеждам най-различни специалности.Много интересни има.Но в моите очи.Девойката не ще и да чуе.Една специалност в един университет...
Виж целия пост
# 726
Solnichka, а къде видя общия брой кандидатстващи в сайта?
Като видиш разпределението по стаи за изпит по ИИ ти става ясен броят на кандидатстващи архитектура.
Виж целия пост
# 727
Solnichka, а къде видя общия брой кандидатстващи в сайта?
В разпределението по зали за мат входящите номера стигаха до 675, с дупки. Разбилите матурата по мат, не са се записали за този изпит.
После за рисуването списъка си беше доооста дълъг. Към 500 може да са били на око.
Не знам колко ще се добавят кандидатстващи само инженерни специалности и считащи, че ДЗИ им стига, но явно малко кандидатстват инженерни специалности само.
Виж целия пост
# 728
Solnichka, Мaria007, убихте всичко детско в мен. Благодаря!
Явно ще чакаме до класирането да видим как стоят нещата/баловете/ тази година.
П.П.Просто ми е нервно тая седмица със седмокласното НВО...
Виж целия пост
# 729
И мен ми е нервно заради НВО. И се самоуспокоявам, задълбавайки там, дето има доста по-малък проблем.
Виж целия пост
# 730
Amanda, и аз така.
Виж целия пост
# 731
Аз още имам нюню надежда, че може да учи ссс, но в списъка с изпит по мат я няма. Та за инж.специалности не може по списъка да се прогнозира, за арх няма начин без изпит по ии.
Виж целия пост
# 732
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1785916.new#new

Успешна КСК за всички!
Виж целия пост
# 733
То и аз разглеждам най-различни специалности.Много интересни има.Но в моите очи.Девойката не ще и да чуе.Една специалност в един университет...
И моята е абсолютно същата. Но тя си изкара оценка за влизане още април.
Виж целия пост
# 734
В един  сценарий сме с теб Wink Да ги запознаем колежките освен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия