Въпроси за TBI Bank - 4

  • 35 326
  • 757
# 660
Посочили са ATM в България или ЕС и ЕИП, не е задължително да е на банка. Разбира се без банкомати на Euronet, че за тях се знае какви такси събират..
И аз тях имах предвид, но от кое се разбира?
И те са АТМ в България / ЕС / ЕИП.
Ако си имал тях предвид, щеше да го напишеш, а не след дъжд качулка.

Много малко на брой са банкоматите на Euronet, че изобщо не са фактор. Сега не знам, но преди не начисляваха такса, ако картата е издадена в държавата, където се намира банкоматът. Така само чужденците се прецакваха. Във всеки случай таксата се изписва преди теглене, та всеки си преценява.
Виж целия пост
# 661
Закрих я моята втора вчера. Казаха ми, че на всички се отваряли такива еврови сметки автоматично. И на мен ми казаха, че нямала такса. Реално не знам защо я закрих, ама така или иначе ме дразнеше.
Виж целия пост
# 662
Моята я бях открила сама, заради депозит през декември. Обаче той си търсеше оригиналната, която пък беше закрита през лятото, като въведоха таксата от 30 лв.за размразяване. И след като в офис ми прехвърлиха парите, вече не ми трябва. Имам друга, по която получавам заплата и от НГ е в евро.
Виж целия пост
# 663
Може и да е коментирано преди, но пак да напомня, важи за всички банки - до 28 февруари се закриват без такса старите ненужни еврови сметки.
Справка чл.28 от Закона за еврото.
Виж целия пост
# 664
Тази еврова сметка аз така и не я намерих в моето приложение. Не е ли като чукнеш върху виртуалната карта и на нея се отваря? Само че при мен като чукна и си стои неона само с една сметка.
Аз правя така. На касичката избирам захранване и на новата страница излизат сметките. Ако има повече от една сметка има стрелкичка. За по сигурно чукате върху сметката и ако има повече се отварят, за да може да си изберете от коя да захраните. Това е ако имате касичка. Може да има и друг начин.
Виж целия пост
# 665
Здравейте, опитвам се да направя превод от карта Неон до немски онлайн магазин, при покупка от него по невнимание вместо да платя веднага с карта съм отбелязала опцията за отложено плащане с фактура след получаване на стоката, но не успявам. Уж се извършва превода, парите "излитат" и след малко ми дава съобщение, че е неуспешен и да направя превода с платежна система Бисера, като превода нямало да е незабавен и до там.
Дори не намирам опция как да избера система на превода.
Някакви идеи или съвет?
Виж целия пост
# 666
Аз не разбирам как хем сте избрали отложено плащане, хем се опитвате да платите. ПО-скоро откажете тази поръчка и направете нова с незабавно плащане.
Виж целия пост
# 667
От време на време имат проблеми. Може да пробвате по-късно или утре.
Система на превода не може да се избира, те автоматично я избират в зависимост от банката на получателя и валутата.
Виж целия пост
# 668
Поръчката я получих и сега трябва да я платя с банков превод в 14 дневен срок, като основание на превода е номер, който ми е даден във фактурата.
Този метод е доста разпространен в Германия, може като получиш стоката и върнеш част от нещата, да платиш само, което си си оставил.
Виж целия пост
# 669
Здравейте, опитвам се да направя превод от карта Неон до немски онлайн магазин, при покупка от него по невнимание вместо да платя веднага с карта съм отбелязала опцията за отложено плащане с фактура след получаване на стоката, но не успявам. Уж се извършва превода, парите "излитат" и след малко ми дава съобщение, че е неуспешен и да направя превода с платежна система Бисера, като превода нямало да е незабавен и до там.
Дори не намирам опция как да избера система на превода.
Някакви идеи или съвет?
Пробвай отново в друг ден, ако пак не стане, пиши им чата да проверят.
Виж целия пост
# 670
Благодаря, ще пробвам утре тогава.
Виж целия пост
# 671
Поръчката я получих и сега трябва да я платя с банков превод в 14 дневен срок, като основание на превода е номер, който ми е даден във фактурата.
Този метод е доста разпространен в Германия, може като получиш стоката и върнеш част от нещата, да платиш само, което си си оставил.
Не бяхте уточнили, че става въпрос за поръчка в Германия, значи както са ви казали с банков превод в работното време на банката.
Виж целия пост
# 672
Да кажа какво стана по моя въпрос ако на някой му е полезно, ответната банка отказва  превод през платежната система Sepa Instant, която явно е в онлайн банкирането, за да платя през системата Sepa Credit трябва да посетя банков офис.
Виж целия пост
# 673
Хора, при неактивност  на картата повече от 3 месеца има ли все още такса или блокиране на картата или има промяна
Виж целия пост
# 674
Имаше такса 30 лв. за размразяване на сметка, неактивна 6 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия