Въпроси за TBI Bank - 4

  • 35 342
  • 757
# 645
Нямат такси и аз затова най-вече съм доволна. За сравнение съпругът ми плаща над 50лв за трите си сметки в ДСК и Уникредит.
Имала съм  ядове тук-там,но всичко се е оправило. Откакто издадох и нова карта,която дойде безплатно нямам ядове и с нея.
Плащамси безконтактно и вече не съм с 2 различни кода за банкомат и пос терминал.
Виж целия пост
# 646
Някой има ли проблем с преводите в tbi? Всички колеги получиха заплати, само аз не.
Виж целия пост
# 647
Преди малко направих превод, всичко е наред.
Виж целия пост
# 648
И вчера, и днес получавам преводи.
Виж целия пост
# 649
Някой да е забелязал да е премахната евровата сметка от акаунта? Като че ли вече виждам само една.
Виж целия пост
# 650
При мен си стои, все се каня да ходя да я закривам в клон.
Виж целия пост
# 651
Аз отидох да си я закрия. И при мен си стоеше.
Виж целия пост
# 652
И аз миналата седмица я закрих в офис.
Виж целия пост
# 653
Аз миналата седмица питах за евровата сметка, служителката каза да си я държа, ще имам две сметки. Не подлежала на такса. И не я закрих, но реално нямам нужда.

Едит. От всички банкомати ли мога да тегля пари? Имам предвид без такса. Че за първи път ще ми се наложи да тегля от банкомат, от повече от 2 години я имам картата.
Виж целия пост
# 654
Да, от всички.
Виж целия пост
# 655
Тази еврова сметка аз така и не я намерих в моето приложение. Не е ли като чукнеш върху виртуалната карта и на нея се отваря? Само че при мен като чукна и си стои неона само с една сметка.
Виж целия пост
# 656
Аз не съм сигурен дали от всички банкомати или само от тези които са на банки.
Че има и други които не са.
Виж целия пост
# 657
Аз не тегля, но също мисля, че от такива на банки.
Не на Изи пей. Или подобни.
Виж целия пост
# 658
Посочили са ATM в България или ЕС и ЕИП, не е задължително да е на банка. Разбира се без банкомати на Euronet, че за тях се знае какви такси събират..
Виж целия пост
# 659
Посочили са ATM в България или ЕС и ЕИП, не е задължително да е на банка. Разбира се без банкомати на Euronet, че за тях се знае какви такси събират..
И аз тях имах предвид, но от кое се разбира?
И те са АТМ в България / ЕС / ЕИП.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия