Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 20

  • 53 043
  • 736
# 465
За първи път виждам такава находка във Фантастико -не им е в стила толкова голяма отстъпка.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 466
Малко тъп въпрос: знаете ли къде има 2в1 или 3в1, ама в буркан (не в еднократните дози)... както има разтворимо кафе в буркани и кутии. От чужбина съм взимал, тук не виждам. Обикновено като се заглеждам при кафетата, все не намирам. Има обикновени разтворими кафета в буркани, а 2в1 са само в еднократните пакетчета, дето струват стотинки.  Взех си Давидофф разтворимо и добавих суха сметана на прах и го разбърках в буркана, ама не си е работа така.
Виж целия пост
# 467
diziler, аз никъде не съм виждала 2в1 или 3в1 в буркан. Дори в чужбина.🤔
Ти откъде по-точно си купувал в буркан? Дали няма да има онлайн или питаш за физически магазин?
Виж целия пост
# 468
Малко тъп въпрос: знаете ли къде има 2в1 или 3в1, ама в буркан (не в еднократните дози)... както има разтворимо кафе в буркани и кутии. От чужбина съм взимал, тук не виждам. Обикновено като се заглеждам при кафетата, все не намирам. Има обикновени разтворими кафета в буркани, а 2в1 са само в еднократните пакетчета, дето струват стотинки.  Взех си Давидофф разтворимо и добавих суха сметана на прах и го разбърках в буркана, ама не си е работа така.

Виждала съм само капучино, но не в Буркан, а в кутия. Скоро не съм търсила и не знам дали още предлагат. Но в Лидл имаше до скоро в пакети по 150 грама. Капучино, не 2 в 1 или 3 в 1.
Виж целия пост
# 469
Добавките само намаляват срока на годност като се направи общ продукт. Това е и причината да са само в пакетчета. Нямат възможност да постигнат срока на годност на самото кафе.

Смесвайте си ги сама. Това е най-добрият метод според мен.
Виж целия пост
# 470
Остави срока на годност, ами като гребнеш една лъжица в този буркан, колко ли кафе ще има в нея.
Виж целия пост
# 471
Овлажнява се и става на гранули, които после по-трудно се разтварят.
Виж целия пост
# 472
diziler, аз никъде не съм виждала 2в1 или 3в1 в буркан. Дори в чужбина.🤔
Ти откъде по-точно си купувал в буркан? Дали няма да има онлайн или питаш за физически магазин?
Е, за физически магазин.  Иначе от Нидерландия бях взимал не точно буркан, ами кръгла кутия пластмасова с 3в1 (или капучино май беше). От Турция съм взимал нещо това:
Скрит текст:

("ючю бир арада" значи "три в едно" на турски, хахаха)



В арабските страни има също:

Виж целия пост
# 473
To и тук има в такива пликове опаковано, просто вътре си е на дозички. Иначе капучино има в Лидъл, в Кауфланд със сигурност (не съм сигурна дали вътре е на дозички или не). Това, което се сещам, е да си изсипваш дозичките в буркан.😅 Предполагам, че искаш сам да си го дозираш, щом в пакетчетата не те устройва.
Виж целия пост
# 474
Може и така. Не е нещо толкова спешно и важно, просто питах.
Преди време издирвах така Дулсе де лече (което съм купувал от Испания и Латинска Америка). Тука дълги години нямаше. От известно време има в супермаркет VMV в Дианабад, но цените са брутални.
https://vmv.bg/products/mlechen-karamel-burkan-0-450-dolche-de-leche-27944
https://vmv.bg/products/mlechen-karamel-0-380-bon-maman-18542
От продуктите "Бон Маман" , т.нар. "млечен карамел" съм виждал в Билла и други вериги.
Иначе това, което мяза на "Дулсе де Лече" в Берëзка е т.нар. "Сгущëнка", но е по-различно на вкус.
https://bulgaria-dobrich.eu/vkus-bolgarii/sgushhenka-v-bolgarii/
Виж целия пост
# 475
В Лидъл видях наскоро Дулсе де лече в стъклен буркан.🙂 Около 6 и нещо лв май беше бурканчето.
П. П. Приличаше на това от първия линк като вид, не съм сигурна за надписите, но и бурканчето, и цветът на продукта бяха такива.
Виж целия пост
# 476
Непременно ще проверя. При сладката, конфитюрите и меда ли?
Виж целия пост
# 477
В Лидл има 6.99 струва. Миналата седмица беше на брошура. По филиалите има още налично - студентски, на алабин, канала.
Наредено е на промо регалите от тематична седмица - до нещата от мексиканската седмица.
Виж целия пост
# 478
Да, при тематичните промо артикулите стои, тези извън хладилна витрина. Някъде в средата на магазина трябва да е (поне в Пловдив в няколкото магазина, където ходя, беше там).
Сякаш съм го виждала на промо и в Кауфланд, но не помня цена.
Виж целия пост
# 479
Малко тъп въпрос: знаете ли къде има 2в1 или 3в1, ама в буркан (не в еднократните дози)... както има разтворимо кафе в буркани и кутии. От чужбина съм взимал, тук не виждам. Обикновено като се заглеждам при кафетата, все не намирам. Има обикновени разтворими кафета в буркани, а 2в1 са само в еднократните пакетчета, дето струват стотинки.  Взех си Давидофф разтворимо и добавих суха сметана на прах и го разбърках в буркана, ама не си е работа така.

https://www.emag.bg/kafe-cappuccino-jacobs-milka-choco-nut-500-g … D0%B4%D0%BA%D0%B8

Това ще свърши ли работа? Не е на отделни дози. Но е в плик, а не в буркан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия