"За" или "Против" въвеждането на еврото 💶

  • 294 881
  • 7 748
# 5 640
Просто оборотът ще е в пъти по-малък отколкото досега и ще намалеят като бройка. По другите държави доста трудно се намира чейндж бюро, не като в България като се разходиш по центъра на всеки 200м да има.
Виж целия пост
# 5 641
Мдаа сега се сещам за Макс Баклян, шефът на Тавекс. Отначало какъв ентусиаст беше за еврото, после се усети, че основния чейндж е евро и запя друга песньовка Simple Smile А там е единственото място във Варна, където може да разчиташ, че ще има всякаква валута- гривни, лири, леи.
Ами тези по морето, които лятото обменят на 1,80 еврото ще им се наложи да изчезнат,  защото вече туристите ще идват с евра и директно ще си пазаруват. 
Виж целия пост
# 5 642
Чак да е единствено в тавекс, пък и те са на гъза на географията в един мол  Simple Smile  ... аз ползвам Варчев и едни до Варчев на Младежкия дом, през годините не са ме връщали. А тавекс продават злато, имат си друг бизнес.
Виж целия пост
# 5 643
Малките бюра. Варчев и тавекс не ги мислете
Виж целия пост
# 5 644
Aз и на Варчев не му стъпвам, откакто трябваше да изчакаш всички туристи, довлечени с автобусите на Перота,  а автобусите спрели в нарушение и не ги глобяват ченгетата., щото и на тях се полага комисион, а децата се чудят как да се качат на ГТ от спирката наблизо
Заявявам си валути в банка, ЦКБ работят с доста видове валута. Обикновено знаем поне месец по-рано какво ще ни трябва.  

Санди, във Варна за малко бюро не се сещам. Стинг са местна верига, в други и пари да ми дават не влизам, защото обикновено лъжат с курса и са капани за туристите..
Виж целия пост
# 5 645
Санди, във Варна за малко бюро не се сещам.
Разходи се по Капитан Райчо от рибния пазар към пасарелеката над Левски. Заложна къщи, дрехи секънд хенд и чейндж с табелки на уестърн юниън
Едит. И онова срещу театъра на стъргалото също ще затвори. Според мен
Виж целия пост
# 5 646
С всяка година намаляват бюрата във Варна, поне като се разхождам  по центъра.  Имаше малки и срещу Св. Никола и затвориха, на Цар Асен имаше и те също затвориха. Едната фирма нещо с Дивес беше, всяка година търсеше персонал, обявите и висяха с месеци в Джобс-а.

Някакъв мъж, представящ се за варненец Йордан Матеев, залива фейсбук с фалшиви новини. Руски кораби били акостирали във Варна и тя щяла да се отцепи и да си запази лева, Борисов и Пеевски избягали с правителствения самолет, а руснаци г ипреследвали. Най-интересното е, колко много хора четат/следват, харесват и коментират.
Виж целия пост
# 5 647
С всяка година намаляват бюрата във Варна, поне като се разхождам  по центъра.  Имаше малки и срещу Св. Никола и затвориха, на Цар Асен имаше и те също затвориха. Едната фирма нещо с Дивес беше, всяка година търсеше персонал, обявите и висяха с месеци в Джобс-а.

Някакъв мъж, представящ се за варненец Йордан Матеев, залива фейсбук с фалшиви новини. Руски кораби били акостирали във Варна и тя щяла да се отцепи и да си запази лева, Борисов и Пеевски избягали с правителствения самолет, а руснаци г ипреследвали. Най-интересното е, колко много хора четат/следват, харесват и коментират.
и някои се връзват на това? С право си отнасят подигравките.
Виж целия пост
# 5 648
Още бисери от фейсбук. Страшно е!
Цитат
Хора, днес след извънредна сесия на Европейския Парламент е взето решение Еврото да бъде отложено за България за неопределен срок! Господ ни чу и се намеси!

над 900харесвания, 280 коментара и 80+ споделяния


Цитат
Нищо не е загубено. Конституционният съд работи усилено по време на коледните празници. На 31.12 Президентът назначава служебния кабинет и обявява отлагането на Еврото, и датата на Референдума. Вероятно ще съвпадне с изборите, което гарантира високата избирателна активност!
430 харесвания.

Това е плод на отличното образование преди 1990г, никаква хигиена на източниците, липса на елементарни познания...
Виж целия пост
# 5 649
Скрит текст:
Още бисери от фейсбук. Страшно е!
Цитат
Хора, днес след извънредна сесия на Европейския Парламент е взето решение Еврото да бъде отложено за България за неопределен срок! Господ ни чу и се намеси!

над 900харесвания, 280 коментара и 80+ споделяния


Цитат
Нищо не е загубено. Конституционният съд работи усилено по време на коледните празници. На 31.12 Президентът назначава служебния кабинет и обявява отлагането на Еврото, и датата на Референдума. Вероятно ще съвпадне с изборите, което гарантира високата избирателна активност!
430 харесвания.

Това е плод на отличното образование преди 1990г, никаква хигиена на източниците, липса на елементарни познания...
Това е плод да свободата на словото, всеки може да пише каквито глупости реши, само и само да получи повече лайкове /нещо превърнало се в жизненоважен детайл/.
Виж целия пост
# 5 650
Много моля, не пипайте образованието и способността на онова поколение да мисли, за да оцелява. Точно тези хора няма да се "вържат". Те са свикнали да слушат глупости за светло бъдеще, които никога няма да се осъществят и затова не им вярват.
Виж целия пост
# 5 651
Хайде да не сравняваме свободата на словото с писане на глупости в интернет. Едното е да можеш да критикуваш, да посочиш недъзите на властта, да направиш разследване, без след това да те уволнят, съдят.. и писането на откровени лъжи и измислици.



Дазел, като погледна профилните снимки на коментиращите, повечето са над 65+ и са получили точно тогава образованието.
Виж целия пост
# 5 652
Още бисери от фейсбук. Страшно е!
Цитат
Хора, днес след извънредна сесия на Европейския Парламент е взето решение Еврото да бъде отложено за България за неопределен срок! Господ ни чу и се намеси!

над 900харесвания, 280 коментара и 80+ споделяния


Цитат
Нищо не е загубено. Конституционният съд работи усилено по време на коледните празници. На 31.12 Президентът назначава служебния кабинет и обявява отлагането на Еврото, и датата на Референдума. Вероятно ще съвпадне с изборите, което гарантира високата избирателна активност!
430 харесвания.

Това е плод на отличното образование преди 1990г, никаква хигиена на източниците, липса на елементарни познания...



И подобни "титани на мисълта" искат референдум и "да бъдат питани". Да пази Господ!
Виж целия пост
# 5 653
Хайде да не сравняваме свободата на словото с писане на глупости в интернет. Едното е да можеш да критикуваш, да посочиш недъзите на властта, да направиш разследване, без след това да те уволнят, съдят.. и писането на откровени лъжи и измислици.



Скрит текст:
Дазел, като погледна профилните снимки на коментиращите, повечето са над 65+ и са получили точно тогава образованието.
Свободата на словото онлайн е част от правото на свободно изразяване. Някои се изразяват критично, други цинично, трети с писане на глупости и лъжи. Никъде не е казано какви умения трябва да има изразяващия мнение или да има някакви правила в тази посока с малки изключения.
И не е ясно, след като нещо е лъжа, тъпня, глупост .... защо го четете, отдавате му време и значение, че го и разпространявате.
Виж целия пост
# 5 654
Писането на лъжи е свобода на словото?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия