"За" или "Против" въвеждането на еврото 💶

  • 294 855
  • 7 748
# 5 880
Не знам дали си вярва или просто плещи това, което искат да чуят еуглените, гласуващи за него. Пък може още да го държат изпаренията.
"Висока избирателна активност и суверенистите от Възраждане печелят изборите. Следва незабавно възстановяване на българския лев, завеждане на поредица от дела в Люксембург срещу Европейската комисия за фалшифицираното и незаконно анексиране на България в еврозоната, искове от страна на българското правителство за десетки милиарди щети, срив на еврозоната, разпад на Европейската комисия. България се превръща в световна новина, българите стават за пример на целия свят как един поробен народ извоюва сам свободата си."
Виж целия пост
# 5 881
Кога станахте, къде пихте кафе?
Държавата работи, кервана си върви Wink
отдавна станахме и пихме кафето у дома.
кой е казал, че държавата ще спре, макар че е почивен ден?
Виж целия пост
# 5 882
Копейкин организира голям митинг, на който всички борци за лева ще направят клада и публично ще си изгорят евробанкнотите. Давайте патриоти, изгорете омразното евро Smiley
Почетен гост ще бъде нейно превъзходителство г-жа Митрофанова, която лично ще запали кладата.
Какви са тези глупости? 😂😂😂
Очаквам следващият въпрос да е: Защо си държите средствата в евро? Bowtie
Права си Jasmin. Копейките не са толкова тъпи. Ако има клада, еврото, което горят ще е имитация, а не истински банкноти.
Просто ще е още едно фалшиво представление на чуй ме, виж ме, маймуна съм и ставам за сеир. А всъщност отдавна си диплят евраците и си ги харчат доволно в омразната еврочужбина...
Виж целия пост
# 5 883
Честита Нова година!

Чакам следващите големи приоритети на държавниците ни след Шенген и Еврозоната.
Виж целия пост
# 5 884
Евробанкнотите и монетите ще се превърнат за всички българи в осезаем символ на свободата.
https://dnes.dir.bg/svyat/fon-der-layen-evrobanknotite-shte-se-p … mvol-na-svobodata
Поредното освобождение.
Много глупаво изявление на г-жа Урсула.
Виж целия пост
# 5 885
Скрит текст:
Евробанкнотите и монетите ще се превърнат за всички българи в осезаем символ на свободата.
https://dnes.dir.bg/svyat/fon-der-layen-evrobanknotite-shte-se-p … mvol-na-svobodata
Поредното освобождение.
Много глупаво изявление на г-жа Урсула.
То цялото превъзнасяне относно влизането ни в ЕЗ е глупаво. Имаме договор, който изпълняваме поетапно във времето, подробности /като допитване например/ са толкова незначителни, че няма смисъл от тях, така или иначе ни анексират. Wink
Виж целия пост
# 5 886
Скрит текст:
Не знам дали си вярва или просто плещи това, което искат да чуят еуглените, гласуващи за него. Пък може още да го държат изпаренията.
"Висока избирателна активност и суверенистите от Възраждане печелят изборите. Следва незабавно възстановяване на българския лев, завеждане на поредица от дела в Люксембург срещу Европейската комисия за фалшифицираното и незаконно анексиране на България в еврозоната, искове от страна на българското правителство за десетки милиарди щети, срив на еврозоната, разпад на Европейската комисия. България се превръща в световна новина, българите стават за пример на целия свят как един поробен народ извоюва сам свободата си.
..преди да върне бг лев ще има ли референдум кой иска Joy
Виж целия пост
# 5 887
Скрит текст:
Скрит текст:
Не знам дали си вярва или просто плещи това, което искат да чуят еуглените, гласуващи за него. Пък може още да го държат изпаренията.
"Висока избирателна активност и суверенистите от Възраждане печелят изборите. Следва незабавно възстановяване на българския лев, завеждане на поредица от дела в Люксембург срещу Европейската комисия за фалшифицираното и незаконно анексиране на България в еврозоната, искове от страна на българското правителство за десетки милиарди щети, срив на еврозоната, разпад на Европейската комисия. България се превръща в световна новина, българите стават за пример на целия свят как един поробен народ извоюва сам свободата си.
..преди да върне бг лев ще има ли референдум кой иска Joy
Добър въпрос, би трябвало да има, особено ако на власт са Възраждане и компания.
Виж целия пост
# 5 888
Давам отчет.
Банкомат на УниКредит пусна нови банкноти от печатницата в Испания
Виж целия пост
# 5 889
Аз се чувствам страхотно с еврото, Костя искрено ме забавлява, единственият минус днес е, че явно трябва да си сменя банката, защото не може всички да са готови, само ДСК да е със спрени услуги. Grinning
Виж целия пост
# 5 890
Скрит текст:
Не знам дали си вярва или просто плещи това, което искат да чуят еуглените, гласуващи за него. Пък може още да го държат изпаренията.
"Висока избирателна активност и суверенистите от Възраждане печелят изборите. Следва незабавно възстановяване на българския лев, завеждане на поредица от дела в Люксембург срещу Европейската комисия за фалшифицираното и незаконно анексиране на България в еврозоната, искове от страна на българското правителство за десетки милиарди щети, срив на еврозоната, разпад на Европейската комисия. България се превръща в световна новина, българите стават за пример на целия свят как един поробен народ извоюва сам свободата си.
..преди да върне бг лев ще има ли референдум кой иска Joy
Референдумът, няма значение от въпроса, освен изключени от закон, все още се приема като достижение на демокрацията. Допитването не е от вчера, нито демокрацията. Отделен въпрос е как се прилага  днес на практика вложеното в двете думи. Можеш да си направиш справка за значението на двете в речника за чужди думи.
Виж целия пост
# 5 891
Аз съм супер хепи от новата валута, а коце е шут. Пък шута служи за забавление.
Виж целия пост
# 5 892
Аз се чувствам страхотно с еврото, Костя искрено ме забавлява, единственият минус днес е, че явно трябва да си сменя банката, защото не може всички да са готови, само ДСК да е със спрени услуги. Grinning

Не е само тя, на цкб приложението не работи от вчера.
Виж целия пост
# 5 893
Аз се чувствам страхотно с еврото, Костя искрено ме забавлява, единственият минус днес е, че явно трябва да си сменя банката, защото не може всички да са готови, само ДСК да е със спрени услуги. Grinning

Нямаш си на идея колко си права. ДСК трябва веднага да изгонят подръжката на сайта и да вземат кадърни хора. Отиваш на каса и цял час служителка се мъчи да влезе в директ и да те обслужи, а ти се припотяваш и си кълнеш късмета

Ако някой си е блокирал картата, сега трябва да чака до утре или събота за да я отблокира и да тегли.
Виж целия пост
# 5 894
На Уникредит всичко работи. И банкомати и онлайн приложение. Честито на теглилите кеш. Smiley

P.S. Вече 11 часа сме с изгубен суверенитет.
Нали? Ние и още 20 държави! Живи да ни ожалиш.
Честито на всички умни българи, които се радват на този исторически момент за България.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия