Пералня се върти, миялната свърши преди малко (ММ снощи твърдеше, че я е пуснал, таман дадох задача на младежа да я извади, вика- мръсна е), сега ще трябва аз за се гъзурча покрай посудата 😄. Същият тоз младеж днес последно е на училище до края на часовете, като през това време и на фитнес ще ходи (има прозорец), и на събрание за младежкото ООН, че с изненада разбра, че са го избрали на някаква важна в организацията позиция 🤣, и до другия кампус на училището- малките имат спортен ден, та ще доброволства.
Бях информирана също така, че идващите вторник и сряда са му последните часове, ако не искам да се разкарвам зо училище през 40 минути- да го извиня. Аз пък искам, съответно- нЕма го огреЙ. ☺
При нас също дъжд, не е спирал от две седмици близо. Аз съм доволна, защото така алергията ми няма кога да се развихри. От понеделник дават затопляне и не ми е хич Ок. Дано нещо са се объркали. 🤣🤣🤣
