Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 62 426
  • 1 594
# 270
Споко, ние сме се тук и юли, и август. Казвате кога, ще го измислим къде и сме се събрали. Има време и да повторим, ако кажете.
Виж целия пост
# 271
Аз няма кво да казвам...само някой да ми свирне е положениЙту Stuck Out Tongue Winking Eye  малко ше е жега, ама няма как...

Ходих на боя и ще офейкваме на разходка с приятели. Фризьорката рече, че от др.път ще вдига цените...хубу, то няма такива нийде, та съм ок. Ако ви кажа колко ми взима ще се смеете Grinning За нокти дават повече.
Виж целия пост
# 272
Добър вечер. Аз имам желание за среща и в Пловдив, ама нямам никаква идея каква ми е програмата за лятото. Та ще се включ-изключ според зависи.
Виж целия пост
# 273
Ха привет. И у мене назрява огромно желание за среща, но нямам никаква възможност в събота и неделя. Така че ше се виждаме инцидентно следрАботно с който може и когато може, пък вий от Голямото събиране ще дадете снимков рапорт!!!:laughing:
Виж целия пост
# 274
Альо, дзак.
Виж целия пост
# 275
На мен ми е прекалено рано от сега да кажа. За, но ще реагирам в последния момент. Няма как просто.
Виж целия пост
# 276
Тц, тц... телеграмна раЛта начЕ 😃

Аз също оставям вратата полуотворена за срещичка, тоест..до авгуС време много. Ко се засечем на равна дължина, ширина, градус и там квото е още..ще се явя..
Доодеве гРъмя и валя.. ся пак причерня. Развали празника на деца в съседната къща в двора. Какво празнуват нз, но бяха абсолютно съсредоточени да направят дупка на един батут.. Евала на производителяТ, издържа ги. Отделно бясна чалга на фон, плюс кареоки 😆🙄 Отбелязвам- пеят фалшиво 😅🤣🤣
Чакам миуту да се яви с рибена салата от Лидл под мишник..Не помня оплаках ли се, но тукашния Лидл от края на април до 27.06 в ремоН 🙄 не мислех, че ще го кажа, но ми липсва 😆 не за друго, но съм свикнал с техните нещя...и ми е търсене като не мога си ги набавям, Та миуту отдалеч си идва и ми носи армаган от ЛидЪла 🤣
Виж целия пост
# 277
Дзак и от мен Simple Smile
Накапала съм си,както никога.Розе.Почивам си и като легне малкото,ще почвам да чета.

Аз съм на място лятото,за филбелийска среща - седмица или уикенд.

Още няма и месец и малкото приключва еквивалента на “детска градина тук” и отива на “голямото училище”.Ще е в частното.Силно се надявам всичко да е наред и да сме взели правилното решение.Мразя промените ,мразя непознатото.Невероятен стрес ми е това да не мога да контролирам по някакъв начин ситуацията..Само се моля децата да са мили с моето и учителката да е мила.
Виж целия пост
# 278
И аз съм си накапкала розееее...тъкмо ше изпием старото и ше стане новото... Satisfied
И един желиран бонбон изкрънках от щерката... ма как расте такъв егоист тва дете начииии... десет минути молих, накрая включих заповедния тон и накрая й обясних  с чии точно пари си купува въпросните бонбони...
Виж целия пост
# 279
Този мой Недовършений... ще ме довърши. Как може да тръгнеш към гарата и да забравиш единствения, голям куфар????
Виж целия пост
# 280
Тринки, курбан байрам е. От днес четири дни напред ще е празник безкраен.
Виж целия пост
# 281
Този мой Недовършений... ще ме довърши. Как може да тръгнеш към гарата и да забравиш единствения, голям куфар????
сестрооооооо, сестро!  Не си сама. Ние тръгнахме на море, недовършен забравил парите...
Виж целия пост
# 282
Оф нашите мусулмяни сутринта ми бяха блокирали пътя,че спират как им падне,само и само да са до джамията.ММ много се ядоса,даже подвикна на едни полицаи защо аджеба не ги вербализират.

Фил,може,що да не може.Мъжка работа.Малкото гледам става бетер баща си.Нищо не вижда от първия път и търси като слепец в тъмна стая, а нещото пред него.
Виж целия пост
# 283
Този мой Недовършений... ще ме довърши. Как може да тръгнеш към гарата и да забравиш единствения, голям куфар????
Хахаха!

Ние веднъж тръгнахме с колата и забравихме ... детето. Звънна ми да се върнем да я качим. Беше на около десет.

Аз съм на бяло вино с шоколад.
Виж целия пост
# 284
Joy е, не... вие ме разбихте
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия