Искам да кажа... (231) през ЮНИ 2025

  • 35 293
  • 883
# 210
Добро утро 🙂
Строили са ни от сабалям, пътуваме към Остуни и Лече. Вчера Бари.
Много ни е весело, голямо ядене пада, голямо пиене. Вчера успяхме и на басейн да се плацикаме. Отбележете, че ядох октопод, следващ път няма да има 😆
Виж целия пост
# 211
Супер, Руми. Октоподът изглежда чудесно.
Виж целия пост
# 212
Руми, и днес така да се раздадете с яденето и пиенето! И още снимки ще чакаме.
Етти, аз също съм наспана, пу- пу, за отбелязване си е.
Довечера сме на пачанга. Почнаха приятели с юбилеите за 50 години.
Тенът ми е страхотен (освен на д-то, за което ви се оплаках вече), но за съжаление и мелазмата се показа на бузите.
Виж целия пост
# 213
Привет и от мен!
И ние вече сме към плажа.
Срещата наистина беше супер приятна. Времето за приказки никога не стига.
Този път забравихме да се снимаме. Трябва скоро пак. Grinning
Страхотни снимки!
Весел почивен ден на всички!
П.С. Чудно е да си по плажовете около Бургас и да видиш познати от Пловдив и Ямбол. 😊
Виж целия пост
# 214
Децата убеждават баща им да ги закара на плаж на Градина.Той беше готов ,де,ама се дърпа да не го помислят за лесен. Голямата преговаря и вика: "аз ще платя паркинга". Малкото мълчи. Питам я,от нея какво ще има и тя отговаря:" от мен само добро настроение".
Виж целия пост
# 215
Оле,Лин,големи скици сте у вас!😂
Виж целия пост
# 216
Ммм, дааа. Крушата не ражда ябълки. Wink
Виж целия пост
# 217
Привет!

Гоги заспа, аз ям сладолед. После ще си направя кафе. Бяхме навън. Първо пазар, после разходка. Даже мисля и аз да полегна, че ми е уморено. Жегата ме скапва...
Руми, супер снимки! Особено първата, много ми хареса! Октопод не съм яла, не ме блазни.

Хубава неделя!
Виж целия пост
# 218
Ети, Роди може и да я настигнем, виж с Ели ще ни е трудно, че тя от кое време е по плажовете Simple Smile

Руми, мисля, че Лече ще ви хареса много. Явно Матера и Алберобело са ви оставени за десерт, те са черешката.

Ми то тези пари, дето ги печели, да не са за раздаване, я. Хитруша е тя.

Направихме един кратък плаж като за първи ден, баня, хапване и всички по леглата, барабар с лелината. Допичам един кекс и лягам с книжката и аз.
Виж целия пост
# 219
Не съм видяла Роди, но е вярно, че моят тен е завиден вече. Ама пък вчера и днес съм се показала из под тентата само за къпане. Обаче водата вече е чудна, за разлика от преди 2 седмици.
Вие като живеете на морето и забравяте да се печете. Ние наваксваме след целоседмично висене пред компа Simple Smile

Руми, весело ви е Simple Smile
Обичам октопод, стига да е приготвен добре.
Виж целия пост
# 220
Селесте, благодаря за сайта, поне 5 неща харесах 😅

Смених една египетска кожа аз, уж се мазах и под чадъра стоях, но изгорях малко във водата и на аква спининга.

Мога и с октопод, мога и без 😅

Приключих със слугинстването за днес, да взема да се разкрася може би 😁
Виж целия пост
# 221
Фонс, сайтът по принцип не ми е познат, просто го дадох за онагледяване на пъзела, да не е само снимка. Може да сравниш цените в Озон, Комсед, Хиполенд, току-виж някъде има промоция.
Виж целия пост
# 222
Аз бани имам доста вече, но тена си го пазя, понеже стоя предимно под чадъра.
Октопода не бих го пропуснала на такова място. 😀
Виж целия пост
# 223
Добро утро!

И аз открих плажния сезон вчера, ама чак в 18 часа, защото нещо прекалих със следобедния сън 😆

Тази седмица ще отметна няколко прегледа, а в петък заминавам на тиймбилдинг.

Спокойна седмица,  банда!
Виж целия пост
# 224
Добро утро!!!!
Не съм наспана....
Започва натоварена седмица.
Хубав ден!
Щастлива седмица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия