Искам да кажа... (231) през ЮНИ 2025

  • 35 287
  • 883
# 195
С потрес установих, че шоколадите Линд са вече близо 8 лева. Някой изобщо купува ли ги 😅

Дайте идеи за подарък за двегодишна госпожица, моля 😊
Виж целия пост
# 196
А на летището в Париж преди месец бяха 3е и нещо. И имаше видове, които не съм виждала тук.
Виж целия пост
# 197
Не харесвам шоколад на Линд, но пък мога да ям бонбоните им до припадък . Което е много странно, защото едва ли са много различни.
Пробвах да чета новата книга на Иво Сиромахов на плажа,ама хората ме гледат странно като взема да се хиля сама. Детето даже каза,че грухтя. Ще си я чета сама у нас.
Виж целия пост
# 198
Фонс, има интересни занимавки на Janod и Djeco.
Този пъзел е много хубав, но ми е далечно вече дали е ок за 2 г.
https://bellamiestore.com/shop/detski-pyzel-osezanie-divite-zhivotni-janod

Лин, коя е книгата? В читанка има ли я?
Виж целия пост
# 199
"Фермата на писателите". Вероятно я няма,защото излезе май месец.Аз я взех от библиотеката. Но,може да видиш за други негови книги
Виж целия пост
# 200
Етти, жив и здрав да е мъжа ти. За щерката не го мисли, тя я е измислила. Сега осъзнах колко съм древна, зпочнах да карам на тати москвича
Светлина по пътя на починалите ни близки.
Виж целия пост
# 201
А аз Вартбурга на тати Simple Smile
Странно е да усетиш земетресение на пясъка. Преди малко, хоризонтално го усетихме. По данните в нета - 5.1 на Атон. Следващите три по около 4 не ги усетихме. Само ги видях в сайта на ЕСЦ.
Виж целия пост
# 202
Привет!
Бях на среща на бивши ученици на ГПЧЕ.
Хубаво ми е.
Виж целия пост
# 203
Добро утро.
Прибрах се по малките часове. Имам около 3 часа сън, днес ще е тежко явно. Много добре изкарахме. По някое време, докато спяхме,  обаче огледалото в банята се счупи, по-скоро рамката му стана на сол, огледалото е здраво. Много странно нещо.
Пожелавам ви прекрасен ден.
Виж целия пост
# 204
Добро утро!

Боби, отдавна не бяхме виждали хубавата Марти. Как е тя?

Радвам се, че сте се забавлявали със Съни. И ние си изкарахме добре на бургаската среща Wink
Днес ще откриваме сезона, че Роди вече има повече слънчеви бани от нас Simple Smile

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 205
Добро утро!
Хубаво беше на срещата снощи.
Днес се прибирам и отново ежедвевните задачи.
Виж целия пост
# 206
Добро утро!
Аз ще поработя и днес.
Разкошна Марти! Тя какво избра да кандидатства тази година?
Съни, много странна случка.
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 207
Добро утро!
И аз в групата на ненаспаните...
След срещата в Правец вкъщи се разговорихме.... та до късно.
Марти ще кандидатства същата специалност в ТУ - София.
Добре е, харесва й работата...
Хубав ден!
Виж целия пост
# 208
Добро утро!

Вчера тежко ме налегна мързела катп изгладих 100000 дрехи, ама поне всичко лятно вече е по закачалките. Та за днес остана пазаруването.

Мисля да сефтосам басейна по някое време.
Виж целия пост
# 209
Добро утро, момичета!
Аз пък съм наспана Wink
Снощи окапах в 18.30,събудих се към 21 и пак съм заспала. Та доволна съм Simple Smile
Гледам всички вчера са изкарали добре Simple Smile
Руми, пусни някоя снимка.
Тути, как е крачето?
Ние довечера ще празнуваме на ММ празника, радвам се, че няма да ми се спи.
Утре съм на лекар за мен, после за щерката.
Малкия иска да има тен, та другата седмица ще го водим в околията на Кавала да започне с неговото трупане. Simple Smile Да настигне Роди Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия