Онлайн магазин Тему (Temu) за България 2025 - 6 - юнска

  • 51 220
  • 729
# 615
Домързя ме да напиша сутринта, за около 300 лева се издебва 3 метров по нашите магазини, което си е батут сериозен и стабилен!Поне преди тези скокове в цените се издебваше.
Този беше 1.5 м. диаметър и като махнеш страниците е едно нищо, не много голямо дете само да си скача.
Виж целия пост
# 616
Вчера получих оферта за кредит и направих поръчка.
Незнам къде да влезна днес за да си отчета днешния кредит, може ли да ме насочите. Благодаря
Виж целия пост
# 617
Вчера получих оферта за кредит и направих поръчка.
Незнам къде да влезна днес за да си отчета днешния кредит, може ли да ме насочите. Благодаря
Пишеш в търсачката заявете кредит.
Виж целия пост
# 618
Е защо не писахте по рано. Този батут го взех за 210 лв преди 2 седмици.
https://www.emag.bg/batut-mappy-s-predpazna-mrezha-244-cm-642622 … ng_1022894926_1_1
Над месец седеше на тази цена.
Виж целия пост
# 619
На мен ми пуснаха два поредни дни кредит на другия профил, днес обаче го няма. 😆

Играем си на криеница явно, засега ги бойкотирам и ще чакам.
Виж целия пост
# 620
Някой питаше за камера за домашни любимци, попаднах на това. Само се чудя този екран, за да те гледа кучето/котето ли е? Smiley
 https://share.temu.com/HUzr8n3juvA
Виж целия пост
# 621
Картата за отстъпка, може ли да се комбинира с играта claimcredit, ако кошницата е пълна предварително.
Виж целия пост
# 622
Вчера получих оферта за кредит и направих поръчка.
Незнам къде да влезна днес за да си отчета днешния кредит, може ли да ме насочите. Благодаря
Пишеш в търсачката заявете кредит.
За съжаление нищо не ми излиза при търсенето. Пробвах преди да попитам тук.
Виж целия пост
# 623
Зависи на какъв език ви е приложението.Пробвайте с claimcredit.Ако пак не ви излиза вижте дали не сте го заменили за купони.Има ли нови купони в секцията?
Виж целия пост
# 624
Е защо не писахте по рано. Този батут го взех за 210 лв преди 2 седмици.

Като ми се появи в Тему, тогава осъзнах че ми е много нужен Sweat Smile Преди това въобще не ми беше хрумвало. Обикновено така става с половината неща, които поръчвам.

И извинете за глупавия въпрос, но кое наричате оферта за кредит? На мен ми предлага само купони.

Малко отзиви от вчерашната пратка.
Рокля, която поръчах с един размер по-голяма и пак се оказа тясна.
https://share.temu.com/a7yJOrJBUqA
Много хубав пепелник за терасата.
https://share.temu.com/bwfaaGBP5kA
Това го поръчах за майка ми и вече го пробвахме. Оказа се доста остро и полезно.
https://share.temu.com/TMyUKZ60JlA
Това също е за майка ми. Много се смя и си го хареса.
https://share.temu.com/wLST5Y95shA
С тези лепенки снощи й направих маникюр и ще проверим колко ще издържат. Тези на краката ги смених след десетина дни, макар че повечето не бяха мръднали.
https://share.temu.com/4g8oKbzuNfA
Тези ги поръчах за робота, който трябваше да пристигне вчера, но никакъв го няма и днес вече писах на DHL да ми кажат къде е Simple Smile
https://share.temu.com/ahBHpwRgjFA
Това върши добра работа. Пробвах го на един олеандър. Реже се, точно като на клипчето в рекламата.
https://share.temu.com/RNUCOhb4XKA
Това още не съм го изпробвала, имаше добри отзиви.
https://share.temu.com/hWVDMjVWQTA

Хубав ден!

п.п. Някой поръчвал ли е голяма хранилка за куче? Примерно да събира 2-3 килограма.
Виж целия пост
# 625
Картата за отстъпка, може ли да се комбинира с играта claimcredit, ако кошницата е пълна предварително.
Мисля, че не.
Виж целия пост
# 626
Не е по темата, но има три метров батут в Метро за 249 лева.

ПС и има страхотна разпродажба на градински мебели. Чак ме е яд, че нямам нужда😀
Виж целия пост
# 627
Е защо не писахте по рано. Този батут го взех за 210 лв преди 2 седмици.
https://www.emag.bg/batut-mappy-s-predpazna-mrezha-244-cm-642622 … ng_1022894926_1_1
Над месец седеше на тази цена.
Този батут е страхотен. Същият купих преди 3 години за 240 лв. Използва се цяло лято и скачат и големи, и малки. Единствено подмених капачките за мрежата.
Виж целия пост
# 628
Картата за отстъпка, може ли да се комбинира с играта claimcredit, ако кошницата е пълна предварително.
Мисля, че не.

Може. Първо се активира картата и после се влиза в офертата. Там излиза вече цената намалена. Няколко пъти съм го правила.

Напишете “заявикредит” без интервал или claimcredit.
Виж целия пост
# 629
п.п. Някой поръчвал ли е голяма хранилка за куче? Примерно да събира 2-3 килограма.

Вчера получих ето тази:

https://share.temu.com/Rz7jYCPwORA

Взех я за котката. Изпробвана е, взех тази с видеонаблюдението.
В началото котката беше малко стресната, защото докато пуска храна издава някакъв звук - нещо се говори или не знам какво е точно, не се разбира, но после си я хареса и даже яде.
Видеонаблюдението работи, има график за кога да пуска храна, може и ръчно чрез приложение или чрез бутона на самата хранилка, също може да се регулира грамажа на храната. Контейнера пише, че събира 3 кг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия