Инжекция в София в извън работно време

  • 436
  • 5
Здравейте, бихте ли ми казали къде в София слагат инжекции в корема вечер около 22 часа? Става въпрос за района на Дианабад, Изток или Младост. В София мед дали слагат? 10 или 15 лева ли струва по принцип? Благодаря!
Виж целия пост
# 1
В спешния кабинет, с който работи личният Ви лекар би трябвало да я сложат. Иначе в МЦ Полимед на Тодор Александров също поставят инжекции. Добре е да носите рецептата,  с която са изписани, освен ако не е електронна.
Виж целия пост
# 2
Личният ви лекар трябва да има договор с дежурен лекар в празнични, почивни дни и нощем. Можете да отидете там.
Вариант е на частно ако познавате медицинска сестра в близост, съседка примерно.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви. А вземат ли пари, ако си в спешния център на личния лекар ? Благодаря !
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви. А вземат ли пари, ако си в спешния център на личния лекар ? Благодаря !
Потребителска такса.
Виж целия пост
# 5
Благодаря !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия