Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 125)

  • 31 530
  • 743
# 345
Дълбоко се съмнявам Керем да  прави реклама на мебели в собствения си дом,
като знаем колко е дискретен за личните си неща... Каквото и да пишат феновете.

https://www.instagram.com/p/DL-bHMBIf4e/?hl=bg&img_index=4



https://www.instagram.com/p/DL-bHMBIf4e/?hl=bg&img_index=14



Скрит текст:
11 юли 2025 година
Kerem Bürsin вчера публикува нов рекламен пост за международната марка на "Saloni Art of Furniture", турска мебелна компания, която изнася и има централи в много страни по света (виж предишния ми
В тази реклама, която започва със значимо "ОК"... от поредицата "той говори и на английски, но на турските фирми не им пука, всъщност колкото са по-международни, толкова повече го искат за реклама"... Керем си играе със събеседника за средите в къщата му, на които се радва най-много!
Керем каза, че обича да почива в зоната на дивана, много удобно и приятно, обича да лежи в края на деня, а диванът, където седи в рекламата, с Lego Eiffel Tour зад гърба си, е любимото място и на Хектор!
Керем обича да прекарва повече време в килера  ((гардеробното помещение), отколкото в студиото, каза, че обича килера си... която според мен на снимката е това, създадено от фирмата, защото има много дрехи, като се има предвид, че ги пази и използва десетки години и след това!
След това трябва да избира между килера и спалнята, Керем отговорил, че предпочита собствената си спалня, а тук предполагам, че това е неговото истинско и истинско легло, в минимално обзавеждане... Човекът там е повече от достатъчно 🤣🤣🤣
Играта продължава... между спалнята и хола, Керем предпочита хола си, където прекарва много време, особено обича трапезната си маса и столове!
Въпрос: кое е студиото, което се споменава в рекламата? Няма снимки! Греша ли? Може ли някой, който обръща внимание на детайлите да ми отговори?
Видяхме, от къщата на Керем, кухнята, хола, стаята с рафтове за книги, Лего Айфеловата обиколка, няколко картини, масата, канапета и столове, растения, банята, спалнята, килера, фитнеса... но все пак трябва да открием мястото за Хектор и неговите игри, лабораторията, градината и най-важното за занималнята и писането на Bürsin 🤣🤣🤣
Бих се радвал да знам в коя област на дома си обича да пише!



💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 346
От Бирсен:Шериф Сезер ще играе баба на Керем Бюрсин в Сърцебиене.
Виж целия пост
# 347


В  някои преводи наричат новия сериал с Керем - "ПУЛСАЦИИ"...

https://www.instagram.com/p/DL-qD4FtELX/?hl=bg





https://www.instagram.com/p/DL-K0eaNAWF/?hl=bg



Кerem & Hector... Перфектно канапе🧑🏻‍🦱🐾

(Видеото наистина е старо, но защо го пускат чак  сега? При товаа - масово!)

💖💖💖
Виж целия пост
# 348

Добро утро!
Виж целия пост
# 349
Шериф Сезер - Фиген Алкан



Гьокберк Полат - Емре, гадже на Аслъ в първите серии



Хелин Елверен и Мехмет Фатих Обуз - Близнаците Гюнеш, Сезин и Мурат



Официална страница на сериала https://www.instagram.com/carpinti.dizi?igsh=MWp0d2Mwc2V5NmQzeQ==
Виж целия пост
# 350
Попаднах на фен клип на Лизге и Керем и ми се понрави ,но искам да видя и оригинала.
Виж целия пост
# 351
Феновете дори са питали Chat Gpt за сериала 😂 но пък чата е написал хубави неща 😉

„Чарпънти“ се върти около историята на даряване на сърце, което неочаквано свързва съдбите на двама непознати: единият е загубил всичко, а другият е върнат към живот благодарение на това сърце. Тази връзка отключва поредица от емоционални мистерии, етични дилеми и тайни от миналото, които ще поставят на изпитание здравия им разум, емоциите и решенията им.

Серията засяга теми като:

🔹️Вторият шанс за живот

🔹️Тежестта на вината и прошката

🔹️Връзката между тялото и емоциите

🔹️Идеята дали сърцето „помни“ кого е обичало преди

Керем Бюрсин като Арас (който вече е приел ролята): Мъж, измъчван от загуба, силен, сдържан, но с дълбока емоционална рана.

Неговата история е преплетена със сърцето, загубило стария си живот... и с този, който сега го носи в себе си.

Лизге Комерт в ролята на Аслъ: Млада жена, която получава сърдечна трансплантация и започва да изпитва спомени, емоции и мечти, които не са нейни собствени.

Търсенето на отговори я отвежда директно при Арас
Виж целия пост
# 352
Виж целия пост
# 353
Феновете дори са питали Chat Gpt за сериала 😂 но пък чата е написал хубави неща 😉

„Чарпънти“ се върти около историята на даряване на сърце, което неочаквано свързва съдбите на двама непознати: единият е загубил всичко, а другият е върнат към живот благодарение на това сърце. Тази връзка отключва поредица от емоционални мистерии, етични дилеми и тайни от миналото, които ще поставят на изпитание здравия им разум, емоциите и решенията им.

Серията засяга теми като:

🔹️Вторият шанс за живот

🔹️Тежестта на вината и прошката

🔹️Връзката между тялото и емоциите

🔹️Идеята дали сърцето „помни“ кого е обичало преди

Керем Бюрсин като Арас (който вече е приел ролята): Мъж, измъчван от загуба, силен, сдържан, но с дълбока емоционална рана.

Неговата история е преплетена със сърцето, загубило стария си живот... и с този, който сега го носи в себе си.

Лизге Комерт в ролята на Аслъ: Млада жена, която получава сърдечна трансплантация и започва да изпитва спомени, емоции и мечти, които не са нейни собствени.

Търсенето на отговори я отвежда директно при Арас


Привет!
Някак на прима виста първата ми мисъл беше, че Керем е направил правилния избор между двете предложения. Мисля, че засегнатите в сценария теми са много близо до жизнената му философия. Та, погледнато от този ъгъл, изборът му е логичен. Така си мисля....
Благодаря, Miraland! Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Виж целия пост
# 355
Кити 🌼

Аз бих добавила и... Какви ли са емоциите и мислите на човек, който чака трансплантация на сърце, знаейки, че някой трябва да умре, за да се случи трансплантацията... или как близките на починалия ще вземат решението да дарят органите му...
Виж целия пост
# 356
https://x.com/live__for_music/status/1943968610378006595

NEW
Виж целия пост
# 357
Кити 🌼

Аз бих добавила и... Какви ли са емоциите и мислите на човек, който чака трансплантация на сърце, знаейки, че някой трябва да умре, за да се случи трансплантацията... или как близките на починалия ще вземат решението да дарят органите му...

Ох... много дълбока тема... Този, който чака трансплантация - все си мисля, че освен надеждата, някъде дълбоко и като първо усещане, е... чувството на обреченост. Има надежда, но е наясно, че животът му зависи от нечие друго решение (което, между другото никак не е лесно). Всъщност си мисля, че е еднакво трудно и за близките на донора,  и за реципиента.
Органите са съставени от клетки. А клетките... имат памет. Simple SmileHands Pray
Виж целия пост
# 358
За по голям драматизъм накрая да не даде неговото сърце са живее тя като в Любовта обича съвпаденията ✍
Виж целия пост
# 359
С усмивката на Керем от... Малдивите. Flowers Four Leaf Clover



https://www.instagram.com/p/DMAUbIztCWy/?img_index=1



https://www.instagram.com/p/DMAUbIztCWy/?img_index=2



Керем Бюрсин, островен живот за известно време. 🌊
Островен живот 🥥🌴🌊🏖️
Керем на Малдивите за заслужена почивка, преди да започне голямата си страст... 🎬
Ти си чудото на чудесата 🤩 ✨






Blue Heart Gift Heart Blue Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия