като знаем колко е дискретен за личните си неща... Каквото и да пишат феновете.
https://www.instagram.com/p/DL-bHMBIf4e/?hl=bg&img_index=4

https://www.instagram.com/p/DL-bHMBIf4e/?hl=bg&img_index=14

Kerem Bürsin вчера публикува нов рекламен пост за международната марка на "Saloni Art of Furniture", турска мебелна компания, която изнася и има централи в много страни по света (виж предишния ми
В тази реклама, която започва със значимо "ОК"... от поредицата "той говори и на английски, но на турските фирми не им пука, всъщност колкото са по-международни, толкова повече го искат за реклама"... Керем си играе със събеседника за средите в къщата му, на които се радва най-много!
Керем каза, че обича да почива в зоната на дивана, много удобно и приятно, обича да лежи в края на деня, а диванът, където седи в рекламата, с Lego Eiffel Tour зад гърба си, е любимото място и на Хектор!
Керем обича да прекарва повече време в килера ((гардеробното помещение), отколкото в студиото, каза, че обича килера си... която според мен на снимката е това, създадено от фирмата, защото има много дрехи, като се има предвид, че ги пази и използва десетки години и след това!
След това трябва да избира между килера и спалнята, Керем отговорил, че предпочита собствената си спалня, а тук предполагам, че това е неговото истинско и истинско легло, в минимално обзавеждане... Човекът там е повече от достатъчно 🤣🤣🤣
Играта продължава... между спалнята и хола, Керем предпочита хола си, където прекарва много време, особено обича трапезната си маса и столове!
Въпрос: кое е студиото, което се споменава в рекламата? Няма снимки! Греша ли? Може ли някой, който обръща внимание на детайлите да ми отговори?
Видяхме, от къщата на Керем, кухнята, хола, стаята с рафтове за книги, Лего Айфеловата обиколка, няколко картини, масата, канапета и столове, растения, банята, спалнята, килера, фитнеса... но все пак трябва да открием мястото за Хектор и неговите игри, лабораторията, градината и най-важното за занималнята и писането на Bürsin 🤣🤣🤣
Бих се радвал да знам в коя област на дома си обича да пише!

💖💖💖💖💖













