🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 057
  • 1 432
# 645
И Мартин, и Даниела са от онези, за които важи: "Ако не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение". Не съм казала, че той е цвете за мирисане.
Ама пък и интервюто му при Петя не беше "нагла пропаганда и нападение над Даниела". На този коментар репликирах. Толкова е патетичен, че все едно някой е нападнал Полша. Simple Smile
Виж целия пост
# 646
Гледахте ли Боряна в сутрешния блок на btv? Иронизира Даниела и валидирането на женската й енергия с...пица за 200 лв. Тя пък, Боряна, какъв инфлуенсър е? Оплака се, че хората не лайквали нормално съдържание в социалните мрежи. Не й се получи някак иронията.
Виж целия пост
# 647
Гледахте ли Боряна в сутрешния блок на btv? Иронизира Даниела и валидирането на женската й енергия с...пица за 200 лв. Тя пък, Боряна, какъв инфлуенсър е? Оплака се, че хората не лайквали нормално съдържание в социалните мрежи. Не й се получи някак иронията.

В колко часа беше това?
Виж целия пост
# 648
Много искам да гледам БГ вариант на Casa Amor или Love Island ... Но тук в България някак си не сме готови точно за този тип риалити.. Ще ги разпънат на кръст всички...😅
E то има. “Диви и красиви”, вече мина един сезон. Есента ще е вторият сезон по Нова.
Виж целия пост
# 649
Гледахте ли Боряна в сутрешния блок на btv? Иронизира Даниела и валидирането на женската й енергия с...пица за 200 лв. Тя пък, Боряна, какъв инфлуенсър е? Оплака се, че хората не лайквали нормално съдържание в социалните мрежи. Не й се получи някак иронията.

В колко часа беше това?
О, извинявам се, по Нова беше. Ами, не помня точно. Около 9 и нещо.
Ето тук, започва на 1:37:56.
https://play.nova.bg/video/sybudi-se/season12/sybudi-se-2025-06-29/648707
Виж целия пост
# 650
Като гледам Даниела си е продължила живота, а Мартин още ревтуни по телевизиите, че таз лоша Даниела го излъгала. 🤪 И винаги дава интервюта пред хора с които е близък и които му осигуряват пълен комфорт. Да не говорим, че явно е решил да подобри рекорда на Джулиана Гани и тези като нея и да не изтърве нито едно предаване в което може да се набута, щото налЕ, хората много искат да му гледат муцуната. Мда, Емануела беше права.😁
Виж целия пост
# 651
Как по Нова?! По Нова Мартин, "Ергенът", Дикова... нещо се бъркаш.
Виж целия пост
# 652
Как по Нова?! По Нова Мартин, "Ергенът", Дикова... нещо се бъркаш.
Не, не бъркам.Не се е акцентира на Ергенът, а просто Боряна се опитваше да иронизира Даниела във видеото за пицата. Дала съм, в предишния си пост, линк и съм посочила къде се намира точно откъсът с нея от "Събуди се" точно по Нова ТВ.
Виж целия пост
# 653
Прави сте, докато Мартин ще ходи насам-натам да се показва и пъчи, тя Даниела ще си продължи живота тихомълком, защото така е свикнала, работата й е такава, не е много за показ.🤣
Виж целия пост
# 654
Много искам да гледам БГ вариант на Casa Amor или Love Island ... Но тук в България някак си не сме готови точно за този тип риалити.. Ще ги разпънат на кръст всички...😅
E то има. “Диви и красиви”, вече мина един сезон. Есента ще е вторият сезон по Нова.
 
Почти нищо общо нямаха.. Там който си хареса определен човек с него беше почти до края.. Нямаше много разнообразие от към игри,хора и т.н.
Виж целия пост
# 655
Така и не го догледах дивите и красиви. Как завърши то , взеха ли се флюбения и мразената мацка (аз нали съм все за най недолюбваните герои )
Виж целия пост
# 656
Не. Двамата станаха финалисти, но Йордан претърпя много тежък инцидент с мотор, ампутираха част от крака му и на самия финал все още беше в болницата.
В крайна сметка - зрителите грасуваха той да получи наградата, той пък каза, че се я раздели с Ина, тя пък каза, че не я иска.... не знам какво са направили.
И към датата на излъчването на финала, и към днешна дата - не са заедно. Йордан беше започнал връзка с друго момиче преди инцидента.
Виж целия пост
# 657
Благодаря, не знаех, много тъжно . Абе да са ни живи и здрави риалити героите, и харесваните и дразнещите , пък другото е без значение
Виж целия пост
# 658
Прав беше Мартин. Такива като Даниела не трябва да бъдат пример за децата, които я гледаха.
Кое не е така?
И чак толкова Даниела не беше тема на разговора, че всичкото БТВ да се е било впрегнало да пропагандира срещу нея. Не е нито толкова важна, нито толкова интересна.
То и Мартин не е пример, имайки предвид връзката му с Йоана
Виж целия пост
# 659
Абсолютно! Наистина съм потресена този алкохолик какво високо мнение има за себе си, какъв пример бил, как бил направил предаването, колко по-различно било, какъв стратег бил - направо е смешен за слушане 😂. Нарцис на макс.
The ultimate role model Мартин ще казва кой да е пример и кой не. Оплешивяващ алкохолизиран чичак, залитащ по изкуствени кукли на годините на дъщерите му и живеещ по кръчмите. Това е за пример.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия