🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 057
  • 1 432
# 660
Абсолютно! Наистина съм потресена този алкохолик какво високо мнение има за себе си, какъв пример бил, как бил направил предаването, колко по-различно било, какъв стратег бил - направо е смешен за слушане 😂. Нарцис на макс.
The ultimate role model Мартин ще казва кой да е пример и кой не. Оплешивяващ алкохолизиран чичак, залитащ по изкуствени кукли на годините на дъщерите му и живеещ по кръчмите. Това е за пример.

Настойчивостта, с която във всяко интервю го питат -   какво мислиш за политическа кариера?..., ме кара да се настроя, че приключвайки обиколките си  във всички възможни формати, Мартин накрая ще акостира на удобно място в родната политика.
Има завидното самочувствие на наследник на  династии, оставили златен отпечатък в управлението на България, а не като посредствено продължение от съюза нотариус -министър/когото не бях и чувала/.
И с  разтапяща невинни момински сърца усмивка - ах, засега не бил изкушен, въпреки че често го питали и едва ли не подбутвали натам...
Усещам как тази задължителност в плановете на самовлюбения нарцис назрява като мощен цирей.
Виж целия пост
# 661
Абсолютно! Наистина съм потресена този алкохолик какво високо мнение има за себе си, какъв пример бил, как бил направил предаването, колко по-различно било, какъв стратег бил - направо е смешен за слушане 😂. Нарцис на макс.
The ultimate role model Мартин ще казва кой да е пример и кой не. Оплешивяващ алкохолизиран чичак, залитащ по изкуствени кукли на годините на дъщерите му и живеещ по кръчмите. Това е за пример.

Настойчивостта, с която във всяко интервю го питат -   какво мислиш за политическа кариера?..., ме кара да се настроя, че приключвайки обиколките си  във всички възможни формати, Мартин накрая ще акостира на удобно място в родната политика.
Има завидното самочувствие на наследник на  династии, оставили златен отпечатък в управлението на България, а не като посредствено продължение от съюза нотариус -министър/когото не бях и чувала/.
И с  разтапяща невинни момински сърца усмивка - ах, засега не бил изкушен, въпреки че често го питали и едва ли не подбутвали натам...
Усещам как тази задължителност в плановете на самовлюбения нарцис назрява като мощен цирей.
До 40 на хранилка при мама и тати , после да го поеме ..народа .  Изобщо няма да се учудя, че и поддръжници ще има . Единственият неизчерпаем продукт на планетата е глупостта на хората. Ех ако можехме да я впрегнем в енергия , щяхме да убием световния пазар
Виж целия пост
# 662
Абсолютно! Наистина съм потресена този алкохолик какво високо мнение има за себе си, какъв пример бил, как бил направил предаването, колко по-различно било, какъв стратег бил - направо е смешен за слушане 😂. Нарцис на макс.
The ultimate role model Мартин ще казва кой да е пример и кой не. Оплешивяващ алкохолизиран чичак, залитащ по изкуствени кукли на годините на дъщерите му и живеещ по кръчмите. Това е за пример.

Настойчивостта, с която във всяко интервю го питат -   какво мислиш за политическа кариера?..., ме кара да се настроя, че приключвайки обиколките си  във всички възможни формати, Мартин накрая ще акостира на удобно място в родната политика.
Има завидното самочувствие на наследник на  династии, оставили златен отпечатък в управлението на България, а не като посредствено продължение от съюза нотариус -министър/когото не бях и чувала/.
И с  разтапяща невинни момински сърца усмивка - ах, засега не бил изкушен, въпреки че често го питали и едва ли не подбутвали натам...
Усещам как тази задължителност в плановете на самовлюбения нарцис назрява като мощен цирей.
Всъщност  Мартин идва от семейство на обикновени юристи. Нотариус и някой, който катери стълбичката на администрацията и стига до председател на КЗК (,защото ако говорим за професионализъм именно това, колкото и да е спорно, е някакво постижение, а не да си министър), е нормален професионален път. Нотариусите са това, което са в момента от около 20 г., преди са си били обикновени писарушки на заплата. Бащата е бил министър, знаем, че рядко се става министър по заслуги. И така, ама отрочето, като съща Даниела, се съпротивлява на статуквото-кво, ще бачка в офиса от 8 до 5? Даже и да изкарва големите пари с мама, даже и реално другите в кантората да вършат всичко...В такива моменти съм благодарна, че гилдията на нотариусите не успя да се пребори за наследственост на професията. И едно пълномощно не бих имала доверие да си заверя при него.
Виж целия пост
# 663
На мен пак ми се стори, че проблемът на Мартин с Даниела е имиджов, а не че нещо го е излъгала. Издаде го изречението, че децата му не я харесвали и репликата "то май само аз я харесвах тази жена". Просто излезе, видя хейта към нея и я заплю.
Виж целия пост
# 664
Да, и според мен причината е такава. Вътре си мислеше, че е ударил джакпота и всички ще му завиждат за новата придобивка.
Виж целия пост
# 665
Ами естествено , че това е причината. Не зная защо се носят от сто кладенеца вода , всичко друго е опраедания
 За съжаление , много хора живеят за имиджа. Несигурни в себе си , не мислят за собствените си желания, а копнеят за хорското одобрение. Вероятно у дома не го е получавал и му е комплекс. Но все пак , на тези години е редно да си преодолял травмите си и да си работил над себе си
Виж целия пост
# 666
Те нали са големи другарчета с Ники Николов. Сигурно го е осветлил за имиджа й навън още вътре.
Виж целия пост
# 667
Едва ли, нямаше как да изпусне тази зрелищна развръзка.
Виж целия пост
# 668
Даниела трябва да му е благодарна 😉 - без него щеше вече да бъде забравена 😂
Виж целия пост
# 669
Даниела излезе от цялата история мълчаливо и с вдигната глава, докато този не спря да хленчи и да се излага, а и се показа що за мъж е. Та да, наистина трябва да му е благодарна, че с поведението си направо ѝ очисти имиджа.
Виж целия пост
# 670
Оказва влияние, ако започнеш да ги учиш от малки кое е ок и кое не. Коства усилия и нерви, но не е невъзможно. Не малко родители контролират и средата на децата си.
Да, да, успех с мониторинга, особено като са в пубертета. И да има някой мониторинг, другите в компанията нямат. Но нека родителите се залъгват, ако така ще им е по-спокойно. Ама да внимават да не започнат да говорят за енергии. Grinning
Виж целия пост
# 671
Не казвам, че е невъзможно или не могат да се научат да различават добро и лошо. А, че социалните мрежи имат огромно влияние върху подрастващите, което вече не може да бъде изолирано. Това не е възпитанието от преди 20 г.
Виж целия пост
# 672
Всъщност  Мартин идва от семейство на обикновени юристи. Нотариус и някой, който катери стълбичката на администрацията и стига до председател на КЗК (,защото ако говорим за професионализъм именно това, колкото и да е спорно, е някакво постижение, а не да си министър), е нормален професионален път. Нотариусите са това, което са в момента от около 20 г., преди са си били обикновени писарушки на заплата. Бащата е бил министър, знаем, че рядко се става министър по заслуги. И така, ама отрочето, като съща Даниела, се съпротивлява на статуквото-кво, ще бачка в офиса от 8 до 5? Даже и да изкарва големите пари с мама, даже и реално другите в кантората да вършат всичко...В такива моменти съм благодарна, че гилдията на нотариусите не успя да се пребори за наследственост на професията. И едно пълномощно не бих имала доверие да си заверя при него.
Баща му беше служебен министър. Предвид това, че имаме 7 за 7 години, то е доста трудно да не станеш служебен министър в даден момент Grinning
Виж целия пост
# 673
Всъщност  Мартин идва от семейство на обикновени юристи. Нотариус и някой, който катери стълбичката на администрацията и стига до председател на КЗК (,защото ако говорим за професионализъм именно това, колкото и да е спорно, е някакво постижение, а не да си министър), е нормален професионален път. Нотариусите са това, което са в момента от около 20 г., преди са си били обикновени писарушки на заплата. Бащата е бил министър, знаем, че рядко се става министър по заслуги. И така, ама отрочето, като съща Даниела, се съпротивлява на статуквото-кво, ще бачка в офиса от 8 до 5? Даже и да изкарва големите пари с мама, даже и реално другите в кантората да вършат всичко...В такива моменти съм благодарна, че гилдията на нотариусите не успя да се пребори за наследственост на професията. И едно пълномощно не бих имала доверие да си заверя при него.
Баща му беше служебен министър. Предвид това, че имаме 7 за 7 години, то е доста трудно да не станеш служебен министър в даден момент Grinning
При нас е: един ден министър - министър доживот! Laughing
Всъщност, не подценявам качествата на родителите, а се възмущавам от липсата на амбиция у сина. Поне да пази реномето на тези, които очевидно го дондуркат на дърти години. Дадено му е всичко на готово, от него се иска поне да не се ..... на метеното.
Виж целия пост
# 674
Не знам ако стане депутат/пази Боже министър на нещо си/ как ще съвместява ставането късно,фитнеса и нощните запои по кръчметата.
Някой трябва да го натиска това копче в пленарна зала 'се пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия