🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 053
  • 1 432
# 720
Скоро бях засякла Мартин в заведение , само се озърташе дали го гледат и разпознават .
Виж целия пост
# 721
Да, сигурно му искат автографи в ресторанта. Grinning
Виж целия пост
# 722
Този Мартин излезе по-черен и от коминочистач
Виж целия пост
# 723
Смешник е Мартинчо, клоун... Постоянно търси валидация, горкият! 😁
Виж целия пост
# 724
Залюбиха ли се Косара и Мартин? Joy
Ще има ли съюз между кръчмата и кифлата?
Виж целия пост
# 725
Между кръчмата и бучика.
Виж целия пост
# 726
Залюбиха ли се Косара и Мартин? Joy
Ще има ли съюз между кръчмата и кифлата?
А бе нещо затихна там 😀
Виж целия пост
# 727
Мартина, Любомира, Айлин и Мартин е цялата група, която ще участва в Надкаст на comiccon. Туджаров е качил сторита , да ги обяви
Виж целия пост
# 728
Специално за Тета, какво видяха очите ми: Танко Генчев дава автографи на книгата си "Много лично" том 1, озвучаван от пианото на Генчо. Дама след дама се редят, ако не побързаш, оттече. 😁
Виж целия пост
# 729
Мартина, Любомира, Айлин и Мартин е цялата група, която ще участва в Надкаст на comiccon. Туджаров е качил сторита , да ги обяви

Вземи единия, удари другия и третия и четвъртия сами ще паднат.😄
Виж целия пост
# 730
Малко ми писна от Мартин, нямам търпение за идния сезон. Simple Smile

Между другото забелязвам доста плюене по публикациите за предаването във Фейсбук, какво е мнението ви за това?

Аз не мога да разбера с какво форматът предизвиква такова възмущение. Дори "Биг Брадър" сякаш не беше толкова оплюван. И въпреки това и плюещите явно гледат, рейтингите са красноречиви.

Аз честно не ги разбирам тези хора. С всичките си минуси, "Ергенът" ми е много по-интересен от разните романтични сериали, които много от върлите критици на формата гледат.
Виж целия пост
# 731
Правят се на голяма буржоазия. Най-много се смея като някой ми отсече “не я гледам тая простотия” и в течение на разговора се оказва, че са по-навътре и от мен, а хем гледам и чета тук :р
Виж целия пост
# 732
Залюбиха ли се Косара и Мартин? Joy
Ще има ли съюз между кръчмата и кифлата?
Мартин, Косара, Ана Мария и гаджето й, приятели на Мартин са били на морето в Созопол миналата седмица. Петък и събота вечерта са били в джанъм и театро
Виж целия пост
# 733
Правят се на голяма буржоазия. Най-много се смея като някой ми отсече “не я гледам тая простотия” и в течение на разговора се оказва, че са по-навътре и от мен, а хем гледам и чета тук :р

Аз пък доброволно си признавам, че гледам Ергенът Joy
Виж целия пост
# 734
Залюбиха ли се Косара и Мартин? Joy
Ще има ли съюз между кръчмата и кифлата?
Мартин, Косара, Ана Мария и гаджето й, приятели на Мартин са били на морето в Созопол миналата седмица. Петък и събота вечерта са били в джанъм и театро
Но, са си само приятели Innocent
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия