🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 041
  • 1 432
# 735
Гледали сме някакво представление (Ергенът). Раздали са им ролите и това е. Сега са излезли от роля и ходят на море.
Виж целия пост
# 736
Джия в Найкаст:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 737
Не мога да разбера какво постоянно канят едни и същи по тея подкасти, все едно имат какво интересно да кажат.
Виж целия пост
# 738
Найкаст 😂😂😂
Виж целия пост
# 739
Да, и такова чудо има Grinning Водещият е по-нежен от гостенката си Wink

А Капитонова идната седмица е в "Муха в супата".

Виж целия пост
# 740
Не мога да разбера какво постоянно канят едни и същи по тея подкасти, все едно имат какво интересно да кажат.
Търсят гледания. И домакин, и събеседник.
Да, и такова чудо има Grinning Водещият е по-нежен от гостенката си Wink

А Капитонова идната седмица е в "Муха в супата".



Капитонова съща мамаша на този кадър.
Виж целия пост
# 741
Мислех, че съм ги блокирала всички тези да не ми пълнят фийда с глупости, но от снимката на прабългарката отърване няма!
Аз ли съм забравила как изглежда или си е променила тотално формата на лицето?
Аз си я спомням, че беше като питка…

Виж целия пост
# 742
Мислех, че съм ги блокирала всички тези да не ми пълнят фийда с глупости, но от снимката на прабългарката отърване няма!
Аз ли съм забравила как изглежда или си е променила тотално формата на лицето?
Аз си я спомням, че беше като питка…


Същата си е, само явно е позаслабнала и челюстта се е изострила. Де да знам и аз...🙄
Виж целия пост
# 743
Или филтъра е стискане с менгеме🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 744
Таз булка най-вероятно се има за топ ъф дъ топ, но на мен ми напомня за никулденски шаран.
Виж целия пост
# 745
Тази женичка Венета не знам кой ще си я причини да я слуша. Пропаднало бедствие!
Виж целия пост
# 746
Чуй първите 2 минути, дават "в кратце". Уж хвърля бомбата.. за другите, ама и тя участва в тези оргии.
Виж целия пост
# 747
За тази Венета ли се носиха слухове, че е спала с първия ерген след формата?
Виж целия пост
# 748
За тази Венета ли се носиха слухове, че е спала с първия ерген след формата?

Тя самата така разказа в някакъв подкаст. С уточнението, че било "Минута е много", после добави: "Викторчо, извинявай" 🤣🤣🤣

То и аз съм спала с Джорд Клуни, де, ма не съ Фаля......... 🤪🤪🤪🤪🤪
Виж целия пост
# 749
Е то май е вярно , че са спали .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия