🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 041
  • 1 432
# 765
Косарка нещо не я виждам с Мартин вече...или е минал оттам или тя е намерила друг и нещата вече са различни. Снима се с Мартина и Люба повече.
Виж целия пост
# 766
Косара прекалява с филърите жестоко (и филтрите по снимките).
Изглежда меко казано зловеща.
Виж целия пост
# 767
Косара прекалява с филърите жестоко (и филтрите по снимките).
Изглежда меко казано зловеща.

По-скоро с филтрите по снимките. Филъри може би има само в устните. Иначе според мен има бузи, които прикрива с филтри и издължаване на лицето. Затова такава брада докарва. Също и тялото е доста рязлично от това дето гледахме 3 месеца. Всъщност там се виждаше широк ханш и слаби крака от колената надолу. По снимките е слаба и стройна като газела. Все пак е модел, не може да се пльосва без корекции. 😃
Виж целия пост
# 768
По снимките си слага и гърди. Много ми е смешно с тези филтри как тотално си променя външността. А всъщност си е  хубава, интересна, привлекателна. За щастие, поне не залита към корекции. Опитва се да бъде сериозна зряла жена, бърза да остави момичешкото зад себе си. Ще съжалява след години, но това си е стандартна грешка на младостта.
Виж целия пост
# 769
По снимките си слага и гърди. Много ми е смешно с тези филтри как тотално си променя външността. А всъщност си е  хубава, интересна, привлекателна. За щастие, поне не залита към корекции. Опитва се да бъде сериозна зряла жена, бърза да остави момичешкото зад себе си. Ще съжалява след години, но това си е стандартна грешка на младостта.
Косара залита по корекциите и още как. Имала е силикон в гърдите, който е махнала, в момента има джуки.
Хубава, интересна и привлекателна не е според мен.
В крайна сметка да прави каквото си иска с тялото.
Виж целия пост
# 770
Косара успява от хубава млада жена да се направи с тези филтри на нещо между кинки порно актриса и лепа брена. А за характера и - както каза мъжа ми като я описваше: отпред фрапантни очи, зад тях - бай Ганьо.

Имам си мечта вместо Маги в новия сезон да изплющят Кобилкина. Но сигурно им е извън бюджета, надали Орехите ще се навият да и покрият хонорара
Виж целия пост
# 771
Косара успява от хубава млада жена да се направи с тези филтри на нещо между кинки порно актриса и лепа брена. А за характера и - както каза мъжа ми като я описваше: отпред фрапантни очи, зад тях - бай Ганьо.

Имам си мечта вместо Маги в новия сезон да изплющят Кобилкина. Но сигурно им е извън бюджета, надали Орехите ще се навият да и покрият хонорара

Коя Маги? Laughing
Виж целия пост
# 772
Косара залита по корекциите и още как. Имала е силикон в гърдите, който е махнала
Откъде дойде тази информация? Двайсет и малко годишно момиче вече да има едни гърди зад гърба си - това ми звучи невероятно. За джуките съм съгласна, тя самата си го е казвала, но хиалурона в днешно време го имат за равносилно на червило…
Виж целия пост
# 773
Тя самата го беше написала в ИГ, в Q&A и някой го беше скрийншот и го беше публикувал тук . Щом и аз го видях🙃.

Косара залита по корекциите и още как. Имала е силикон в гърдите, който е махнала
Откъде дойде тази информация? Двайсет и малко годишно момиче вече да има едни гърди зад гърба си - това ми звучи невероятно. За джуките съм съгласна, тя самата си го е казвала, но хиалурона в днешно време го имат за равносилно на червило…
Виж целия пост
# 774
Сама е споделяла тази информация за силикона в соц.мрежи.
Виж целия пост
# 775
Вижда се в старите снимки как е имала импланти, а сега няма. Бяха питали в Тредс "Къде си остави циците" и тя беше отговорила "Оставих ги в клиниката, където ги сложих".
Не е толкова странно да има "едни цици зад гърба си", може да не ѝ е понасяло или да не се е харесвала. Не изглежда като да ги е носила дълго.
Виж целия пост
# 776
Уау, тази пикантерия съм я изтървала! Човек не спира да научава нови неща 😝
Виж целия пост
# 777
Всъщност за участничка в Ергенът бих се учудила, ако е естествена. Не би ми направило впечатление, ако е с корекции. Косара има вид и маниер на разглезена 30+ мутрафона.
Виж целия пост
# 778
Тази вечер попаднах по случайност на "Колко ми даваш".  Кукушев беше участник и трябваше да разпознава възрастта на различни хора. И "о, изненада" - Лия от "Ергенът", която той е коментирал многократно в подкастите си за "Ергенът".
Виж целия пост
# 779
Тази вечер попаднах по случайност на "Колко ми даваш".  Кукушев беше участник и трябваше да разпознава възрастта на различни хора. И "о, изненада" - Лия от "Ергенът", която той е коментирал многократно в подкастите си за "Ергенът".
Сериозно ли нея са "му паднали"?? 😲 Съвсем ни взеха за канарчета 😠
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия