🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 038
  • 1 432
# 780
Да, около 22.30 снощи. Постоянно участват риалити лица в това предаване и е странно как уж никой не ги е гледал и не ги запознава.

Ето и линк: https://www.btv.bg/shows/kolko-mi-davash/video/kolko-mi-davash-g … shev-2-chast.html
И анонса: https://www.facebook.com/watch/?v=534821259642107
Виж целия пост
# 781
Мдаааа, ако се появи участничка без никакви корекции, определено ще направи впечатление. От другия вид, с лопата да ги ринеш. Козара, с нищо не ме впечатлява, а с тези устни направо изглежда извратено.
Виж целия пост
# 782
Мдаа, заметен беше коментарът, в който пуснах линк за новия подкаст с Йоана. Не знам на кого и защо попречи.
Пускам скрийншот, пък клипа в тубата ще си го намери който иска. Просто информирам, че го има.

Виж целия пост
# 783
Тази Йоана уж не й беше участието, за да става известна, а заради голямата любов, ама къде ли не обиколи що има подкасти. Другите пълноправни участнички - някои отидоха само в Преди обед и Надкаст и дотам. Поне да не беше обяснявала как не й било главно за това...
Виж целия пост
# 784
Тази Йоана уж не й беше участието, за да става известна, а заради голямата любов, ама къде ли не обиколи що има подкасти. Другите пълноправни участнички - някои отидоха само в Преди обед и Надкаст и дотам. Поне да не беше обяснявала как не й било главно за това...

Канят я и се възползва, съвсем нормално е да отиде, който не го канят не ходи. Нищо необичайно няма.
Виж целия пост
# 785
Всички участници са пълноправни, след като са поканени да влязат. Канят я ходи, на 21 г е, в манастир ли да влезе?! Те, щот бръмчалките и вожда им си живеят още във формата след толкова месеци. Как ли не за месец и половина съжителство си ставаш толкова близък, че и след това  си прекарваш времето с тези хора, а не с обкръжението ти от преди това. Attention whor.s на макс
Тази Йоана уж не й беше участието, за да става известна, а заради голямата любов, ама къде ли не обиколи що има подкасти. Другите пълноправни участнички - някои отидоха само в Преди обед и Надкаст и дотам. Поне да не беше обяснявала как не й било главно за това...
Виж целия пост
# 786
Йоана и Мартин пускат сторита от едно и също място. И то н е София. Много странно.
Виж целия пост
# 787
Йоана и Мартин пускат сторита от едно и също място. И то н е София. Много странно.

Нищо странно няма. Това са едни долни циркаджии и общо взето ни направиха на балъци май. 😄
Виж целия пост
# 788
Е какво странно има ? Йоана е с приятелки на море , Созопол в най-модерно в момента
Виж целия пост
# 789
Ами не знам, на мен ми е като Виктория К и Александра... юруш по участия къде що свари... Нали и в Къщата на инфлуенсърите уж била и преди това за Острова на стоте гривни е кандидатствала... И то, тя може да си ходи, където си иска. Просто каквото гледах от нея да говори за Ергенът, обясняваше супер миловидно как в никакъв случай не било само за слава. То пък и една слава, ама както и да е. Щом дори чичо Марти, който е същият, в Надкаст беше споменал как в предаването си била донесла не знам си колко и какви дрехи и явно планирала дълъг престой и е обмисляла надълго и нашироко колко неща ще преоблича и показва...
То даже точно това, че е на 21 ми е фрапиращо на мен - толкова малка, а такъв бизнес нюх си е за завиждане 😆
Всички участници са пълноправни, след като са поканени да влязат. Канят я ходи, на 21 г е, в манастир ли да влезе?! Те, щот бръмчалките и вожда им си живеят още във формата след толкова месеци. Как ли не за месец и половина съжителство си ставаш толкова близък, че и след това  си прекарваш времето с тези хора, а не с обкръжението ти от преди това. Attention whor.s на макс
Тази Йоана уж не й беше участието, за да става известна, а заради голямата любов, ама къде ли не обиколи що има подкасти. Другите пълноправни участнички - някои отидоха само в Преди обед и Надкаст и дотам. Поне да не беше обяснявала как не й било главно за това...
Виж целия пост
# 790
Е какво странно има ? Йоана е с приятелки на море , Созопол в най-модерно в момента

Да, но пък по едно и също време и двамата на едно място. Голяма случайност.
Виж целия пост
# 791
Е какво странно има ? Йоана е с приятелки на море , Созопол в най-модерно в момента

Да, но пък по едно и също време и двамата на едно място. Голяма случайност.
И са по едно и също време в бара в Созопол- на сторитата на Мартин се виждат Йоана и приятелките й в другия край на заведението.
Виж целия пост
# 792
Я, Ергенките щели да готвят по БТВ /май в Ladyzone - не разбрах добре/. Показаха Синтия - с престилка, която замазаха отпред - може би черешка 😂/
Виж целия пост
# 793
Е какво странно има ? Йоана е с приятелки на море , Созопол в най-модерно в момента

Да, но пък по едно и също време и двамата на едно място. Голяма случайност.
И са по едно и също време в бара в Созопол- на сторитата на Мартин се виждат Йоана и приятелките й в другия край на заведението.
Е, то защото Созопол е огромен... А и вървежните барове не са кой знае колко. Юли е, половин България е на море.
Виж целия пост
# 794
Йоана е гадже на Калоян Арсенов, който е бивше гадже на Емануела, Анелия, Тита и куп други. Майка му беше министър и депутат дълги години
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия