Любители на кучета - 152

  • 25 398
  • 768
# 90
Да ви питам, случва ли де на вашите кучета да се давят и хриптят? Вече доста пъти се случва както си стои да започне едно такова като хъркане, взех да се притеснявам. В началото нямаше такова нещо, това отскоро се случва.

Случва се. Кашля, дави се, както си седи, после минава.
То и при хората се случва.
Кучешката кашлица се проявява така, но тогава е регулярно, не инцидентно.
Виж целия пост
# 91
Регулярно, в смисъл  ежедневно ли имаш предвид? Това го наблюдавам горе-долу на седмица се случва.

На мен ми се случва когато ям и явно вдишам, откакто имам алергичен ринит, все едно влиза нещо от храната в носа ли или някакво междинно място. Нещо такова сякаш и при нея.
Виж целия пост
# 92
Лори направи снощи такъв пристъп със задушаване,давичкане,кашляне и сякаш и се повръща.Но го отдавам на силна,бурна емоция.За първи път бяхме разделени за седмица...и като ни видя ,се случи.Много ме уплаши.  Благодаря ви за добротата и съпричастността на всички.Прекрасни хора сте тук !/ и кученца!
Виж целия пост
# 93
Лори направи снощи такъв пристъп със задушаване,давичкане,кашляне и сякаш и се повръща.Но го отдавам на силна,бурна емоция.За първи път бяхме разделени за седмица...и като ни видя ,се случи.Много ме уплаши.  Благодаря ви за добротата и съпричастността на всички.Прекрасни хора сте тук !/ и кученца!
Мила душичка Yellow Heart
Много се е развълнувала, значи Simple Smile
Използвам да ви питам, имате ли препоръка за място, където мога да оставя кученце на 4 месеца, за няколко часа, в София? На едно събитие, участваме и двамата с мъжа ми.. и е вечерно, и не може да стои самичко в Пловдив. Мисля си, да го вземем с нас и да го оставим на някаква грижа за тези часове, докато сме там и ако мога да си го взема после.. Събитието ще бъде в центъра на София .
Виж целия пост
# 94
silvushka, аз от тук и от аптеката разбрах, че  освен некстгард спектра всеки месец трябва и дронтал/милпразон, цестал/  на 3 месеца.

Да ви питам, случва ли де на вашите кучета да се давят и хриптят? Вече доста пъти се случва както си стои да започне едно такова като хъркане, взех да се притеснявам. В началото нямаше такова нещо, това отскоро се случва.
И аз така знам и миналия месец питах конкретно понеже предния път е било каниверм и не ни дадоха , но сега изрично им казах , че оттук насетне ще си го изисквам на 3 месеца , за да нямаме проблеми . Иначе живна кученцето вече .
Виж целия пост
# 95
Регулярно, в смисъл  ежедневно ли имаш предвид?

Няколко пъти на ден, да не кажа на час.
Няма как да се объркаш.
Всичко ви е наред Simple Smile

Joana85
, с вас не можете ли да го вземете?
Виж целия пост
# 96
Сега прочетох хубаво мненията и видях , че е заразно и за нас и се панирах за детето най - вече . Интересно , но вет нищо не каза за нас за изследвания и някакви насоки .
Виж целия пост
# 97
Регулярно, в смисъл  ежедневно ли имаш предвид?

Няколко пъти на ден, да не кажа на час.
Няма как да се объркаш.
Всичко ви е наред Simple Smile

Joana85
, с вас не можете ли да го вземете?
Не можем да го вземем.. официално събитие, говорене пред публика. Етикета не предполага да сме с куче. Плюс, че ще е лудница за него.
За съжаление това е част от работата ни и постоянно излизат такива...за по няколко часа. Пътуваме до София, буквално за по 2-3 часа и бързаме да се връщаме. Този път ще е повече време.. и ще останем да нощуваме, но ще трябва да стои самичко в някой хотел, на ново място.
За гиардията и аз четох, че е заразна и за хора, но не разбрах как може да се изследва при хора и нищо не ни каза вет.
Виж целия пост
# 98
Регулярно, в смисъл  ежедневно ли имаш предвид?

Няколко пъти на ден, да не кажа на час.
Няма как да се объркаш.
Всичко ви е наред Simple Smile

Joana85
, с вас не можете ли да го вземете?
Не можем да го вземем.. официално събитие, говорене пред публика. Етикета не предполага да сме с куче. Плюс, че ще е лудница за него.
За съжаление това е част от работата ни и постоянно излизат такива...за по няколко часа. Пътуваме до София, буквално за по 2-3 часа и бързаме да се връщаме. Този път ще е повече време.. и ще останем да нощуваме, но ще трябва да стои самичко в някой хотел, на ново място.
За гиардията и аз четох, че е заразна и за хора, но не разбрах как може да се изследва при хора и нищо не ни каза вет.
Ако бяхме в София, с удоволствие  бих го взела при нас.Безплатно е😊
Виж целия пост
# 99
Joana, за кога става въпрос?
Ако съм тук, бих го взела, ако не се разберат с моя, ще ги държа в различни стаи ако се наложи. Няколко часа все ще оцелеем. 😃
Виж целия пост
# 100
Честит рожден ден на Елзичка( с двудневно закъснение) Heart
Здрава и все така обичана и глезена да е!
 Прекрасна корица на новата тема.
Почивай в мир, Мока!
Виж целия пост
# 101
Момичета, имам пет опаковки сушено зелено шкембе. Моята гадина не иска да го яде. Обяснявам, че са същите л*на, които намира по пътищата, но не е съгласна.
 Твърди ли идват, мирише ли, не знам. От Зооплюса не ги искат обратно, ще ми върнат парите и казаха да ги подаря. Ако някой ги иска, мога да ги изпратя.
https://www.zooplus.bg/shop/kucheta/lakomstva_za_duvchene/rocco/ … eVariant=350124.0
Виж целия пост
# 102
Ани2010, donsita Yellow Heart
Благодаря ви мили момичета Purple Heart
Прекрасни сте!
Уговорих се мои приятели с дечица да им гостува за няколко часа. Те тъкмо искат кученце, та ще видят сега за какво става въпрос. Много се притеснявам да го оставям така, защото той все още си е бебе и още се контролира с пишкане и акане. Вече уж пишка навън, но акането го прави само на пелени..
Голяма грешка е първо да го учиш на едното и да чакаш да разбере, че трябва навън..., но нямахме избор.
Още месеци ще продължава ...
Отделно тук къдтето живея, в Пловдив, вече започнаха страхотните жеги, навън плочките пред блока са са напечени от 10 сутрин до към 17:00... и за кучешките лапички е много неподходящо. Нося го до една тревичка.. и после го нося обратно.
Извън комплекса, имаме изоставен стадион и никой не поддържа и тревата е супер висока, може да си представите какво може да има. Замислям се вече да си ходя някъде на село да си стоя лятото. Тук просто не се живее..
Виж целия пост
# 103
Тинтина, пробвай БАРФ-а на Mush. Това е най-добрия БАРФ, който може да се намери в България и не е нужно да добавяш нищо. Имат разфасовки на кюфтенца за малки кучета и големи като плочки кайма за по-големи. Не излиза толкова скъпо от тях за Елза.
Виж целия пост
# 104
Joanna85, мисля, че в Ринг мол София гледат почасово кучета, но сега не съм сигурна дали още гледат,  мога във вторник да проверя и да ти кажа със сигурност.

Елзичка, честита бъди!
Здрава, обичана, гушкана и черпена с много лакомства!

Нямам читави снимки за данъка, че лудетината не се спира на едно място и снимките са все замазани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия