🌿 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 11 за обсъждане 🌿

  • 35 167
  • 736
# 285
Flo, не знаех, че и ти си фолк певица Joy Аз съм от клана на Екстра Нина, приятно ми е Stuck Out Tongue Winking Eye

Използвам случая, за да се посмеем малко сутринта, че довечера не е ясно как ще приключим сезона Animal See No Evil Очакванията ми са нулеви, дано няма много щети по образа на героите и съответно по нашата психика Kissing Face



Хубав ден на всички! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 286
Кате, предлагам да организираме дует за Lorke Lorke! Microphone Musical Score

Голяма и чакана новина за Енгин - проект по Show TV, Bereketli Topraklar  - Плодородни земи, интересно ще е! Много се радвам и желая успех! Heart

Виж целия пост
# 287
Дадено, Фло! Ти ще си първи глас, аз ще държа терците Microphone Може и от дребосите да поискаме помощ, като ги гледам - първа писта ще са https://x.com/i/status/1935096722239242429 Joy

Постоянно ни напомнят за финала:





За Енгин много се радвам, само дано не сложат и неговия сериал в сряда Hands Pray

------------------------

Имаме и прощално парти от/ у Демет:













„Преодоля всичко, с което казаха, че не можеш да се справиш. Шоуто едва сега започва.“



https://www.instagram.com/p/DLCWTMUo1lq
Movie Camera https://x.com/i/status/1935266239330533619
Виж целия пост
# 288
Здравейте, момичета!


Бързам да ви поздравя сега, докато оптимизмът ми не е угаснал. Очакванията ми за предстоящия епизод се лутат между приятна възбуда и тягостно отчаяние.
Обидена съм на прехваления сценарист, но и надеждата не ме напуска.
Нямам идея ще ръкопляскам ли, или ще замерям с камъни продукцията.
Едно обаче е сигурно - ще се радвам на любимата ми двойка - EşSan, които с играта си ме задържат пред екрана.










Желая ви усмихнат ден, момичета!
Дано и вечерното "шоу" ни удовлетвори. Hands Pray Заслужаваме достоен финал на сезона.

Виж целия пост
# 289
Благодаря ти много, Еми HugHeart

Някои от нещата ги усещаме по сходен начин, дано довечера ни изненадат положително Hands Raised Hands


Снимките без надписи:








С дъщеричката на Джерен.






И Аря се радва с Демет, докато чака всеки момент да роди People Angel
Виж целия пост
# 290
"Нисан е зрялата, опитна и корава братовчедка на Санем" Joy

Това парти за финала е някаква нова мода при Демет. Да не са убили Нисан или да искат да се чудим?
Аря е оставила коментар и под публикацията.
Виж целия пост
# 291
И аз се лутам ,но съм оптимист че няма да има смърт накрая. Ще бъде нещо изненадващо да се вайкаме и чудим до есента и продължението.  

Има доста кадри на финала на Ешрефовото имение та си мисля че така ще свърши в имението.
Може и романтично с Нисанката. 😊🙂🙂 😘🫶🫶🫶

Деметка си е направила парти:tada:Tada👏🥂🥂🍷🍷💅 нова мода ама колегата дори не се сеща да отрази. Ни лайк ни нищо!



Доволно се е нащракал с малчуганите😀😊😊 и с част от колегите и са си хапнали тортичка. Yum
Малкият Умут му подражава.















Виж целия пост
# 292
Привет! След поста на Еми си давам сметка, че аз гледам  ЕШРЕФ само заради любовната история на Ешреф и Нисан! Не ми е интересна нито полицейската драма, нито водачеството на "сираците", нито мафията, а най-малко злобно обсебената комисарка и крещящият Гюрдал. Приемам, че подпомагат развитието на главната сюжетна линия. Но затова пък ще съм много разочарована, ако тяхната любов дори с фатален финал не се развие с цялата сила на талантите на двамата великолепни артисти - Демет и Чаатай!

 https://youtu.be/4y4vk0oU0rE?si=VztUcjWMgU7ZOYTU
Виж целия пост
# 293
От монтажиста... за пореден път...



От сценариста:



"Благодаря на всички, които излъчваха, продуцираха, снимаха, играха, монтираха, коригираха и особено гледаха. Ще се видим във втори сезон..."

От техническия екип:



От Демет:





От канала и сериала:







https://x.com/esrefruyadizitv/status/1935277922669269036

https://x.com/esrefruyadizitv/status/1935329141529755702

От Джерен:









От Гьоркем:





От групата:















Имам и още, но нека да са в друга публикация Nerd
Виж целия пост
# 294
Демет за пръв път ли прави такова парти самостоятелно щом е нова мода. Знаете ли кои гости са били имало ли е от екипа или само приятели?

След като се включва и монтажиста ще е нещо зрелищно. 🙀🔥🔥🔥💪💪💪💥🌟🌟🌟🖤🖤🖤





Неджип и хлапетата


" Той държеше целият си Свят в ръцете си "

Виж целия пост
# 295
Обикновено се събира целият екип, но освен Чаатай и Гьоркем не видях абсолютно никой друг от основните актьори на общата снимка. Децата не ги броя, защото така или иначе сме ги видели в по 1-2 сцени само. Явно е решение на продукцията, но не говори добре за тях People Information Desk Person Вторият им сезон може да се казва Ешреф Кадир и няма да има нужда нито от Нисан, нито от Чийдем, Афра, Ърмак, Гюрдал, Фарук, Мюслюм, Якуп, Джерен, Кенан, групата, полицията и т.н. Kissing Smiling Eyes

Иначе Демет най-вероятно е била с китаристчето от групата, предполагаемото му гадже, сестра ѝ и приятелката ѝ Бесте, с които така или иначе напоследък си излизат заедно. Разбира се, без повече контекст трудно можем да правим някакви заключения. Може пък и да се бъркам Nerd

Продължавам с фото-албумчето:












От децата:



























Този озвучава Йомер като голям.

Имаме и специалнен откъс от предстоящия епизод:

Виж целия пост
# 296
Нали от Канала черпиха със сладолед, продуцентите с торта, това да е било партито за екипа, за финала на сезона - който е на сета, празнува.
Или партито тепърва предстои.
Или продуцентите икономисват, за да могат да плащат космическите хонорари. Smile
Виж целия пост
# 297
Фло, и ти си права Hands Thumbsup

Ебрар е дала интервю. По-късно ще го изгледам цялото:



Частта, в която говори за Демет https://x.com/i/status/1935320864133632011

Водеща: - Знам, че много добре се разбирате на снимачната площадка. Екипът ви е страхотен. Играете сестри с Демет Йоздемир. Какво е да работиш с нея?
Ебрар: - Чувството дори не може да се опише с думи. Наистина е така. Демет е като чиста светлина, която попада право в сърцето на всеки, който я срещне и влезе в живота му. Тя действително озарява околните. Много е сладка. Радвам се, че работя с нея. Израснах, гледайки я като дете, всъщност тя е една от причините, поради които в един момент влязох в сектора. На прослушванията ѝ го разказах. Много съм щастлива, че работя с нея.

Ако има нещо друго интересно, ще допълвам Kissing Face



Виж целия пост
# 298
Откъса е чок емоционален и сърцераздирателен. 🥹🥹🥹👏
Целувката по челото за турците за  означава много.
Ешреф се върна и я целуна нежно изпълнен с болка и тъга.  Той я обича и я е приел в живота си но има други отговорности в момента. Ох не му е лесно притискат го и го придават.

Фло Hug права си. Ама все ще се намери кой да критикува.  
Дано имат обща снимка след финала. Може нарочно да не я показват.  Няма нищо лошо в това че си е направила парти. Щом иска и така й е кеф ще празнува.


Това е издайническа снимка. Нисан чува някакъв план от отбора.
Виж целия пост
# 299
13-та, последна серия за първи сезон:

На турски:  https://canlitv.com/kanald-izle
С руска озвучка: https://turkrutv.net/mechta-eshrefa-13-seriya.html#onlayn_ozvuchka
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия