🌿 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 11 за обсъждане 🌿

  • 35 163
  • 736
# 300
Може да няма обща снимка, защото :
Вариант първи - Нейният последен снимачен ден е в понеделник и тя организира празненство с близки. (Вчера до последно някои са снимали и съответно тези които са били имат празненство. Няма да карат всички. Всеки има различен финал и така се е паднало. )
Вариант втори - Направила купон не защото не я искат, както се писа. А защото нейния последен ден е понеделник и трябва време да се организира, и е съвпаднало с другото.
Вариант трети - финалната сцена е сцена, която ще бъде излъчена посредата на серията и просто останалите актьори я заснемат и след това парти си правят.

А и на сезона не е голям проблем, тъпо ще е на финалното парти. Обаче явно за някои фенове това е страшен проблем и не могат да поразсъждават защо един има парти вкъщи, а другия не - много е просто, последно заснетата сцена.  А тя е Ешреф и Кадир пред затвор - или двамата влизат, или само единият. Децата защо са били там е логично - ако няма повече да участват във втори сезон, съответно използват партито да се сбогуват с екипа.

Но срещнах и коментари, че Нисан е убита и това е край на Демет, защото ѝ благодарят за героинята.  
Съгласна съм, да се махне от проекта и да отиде в друг,  харесах си един за нейн партньор и само чакам да имат сериал заедно. Joy

Тя Демет и нищо да не направи, все ще е в клавиатурата или в устата на хейтърите. Явно им краде мъжете и приятелите, та така чувствено я хейтят JoyJoyJoy

И все пак си пуснах серията да я гледам, малко да се поразсея.  Ако мислят да влачат и във втори сезон търсенето на Руя, повечето ще се откажат.
Виж целия пост
# 301
Приятно гледане на всички като за последно тази вечер.

Така е това не е края има още един сезон и не виждам проблем.



Айде Ешреф го оковаха използвайки следното му място и му заложиха капан.



Виж целия пост
# 302
Още един линк за руската озвучка: https://vk.com/dizimania?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAacDNuV5inhm2d … UQEkjYBcU18SPn-5Q
Виж целия пост
# 303
Впечатленията ми дотук:

- Гюрдал се вайка като изоставена любовница - не е красиво някак Hands Nail Care
- Якуп го изкараха голямата бяла птица - как е създал и ръководил такава огромна организация не става ясно Rolling Eyes
- Половината от 6-мата на софрата са абсолютно безполезни фигуранти. Защо изобщо ги включиха в сериала?!
- Фарук защо не звънна на Афра, за да пита Нисан къде е? Тя и самичка всичко си казва, щеше да му услужи на драго сърце.
- Чаатай го ожалих в тази килийка. Улуч нещо не улучи ваксата в подскачането на Ешреф срещу Кадир, зорлем му развалят образа Thinking
Виж целия пост
# 304
Аууу кютека и екшъна с пАтлаците в гората кефи брутално.  Чок якооо.... Мога да го гледам хиляда пъти и това как Ешрееееф им пръска мозъците от раз.  Направо издивя. ЗВЯР буквално.
Но си го заслужиха.  Нисанката милата стоя самичка и чакаше уплашено да свърши и мина през трупове.  После му взе часовника че го беше оставил в килията   и той и благодари.Heart





Виж целия пост
# 305
Какви интересни тройки се образуваха..Фарук.Гюрдал и Мюмюн и Кадир, Чийдем и Нимет.Тежка работа пред Ешреф,дали да успокоява тройка 1 или да се бие с тройка 2.А как да си раздели сърцето между Нисан и Рюя,не знам.
Виж целия пост
# 306
Продължавам с впечатленията ми:

- Кадир и Якуп много удобно си викаха самички, цялата сюрия хора около тях нищо не чуха... Докторите така и не забелязаха, че при удушване лицето на Якуп трябваше да е посиняло...
- За престрелките в гората и в импровизирания затвор на Ешреф сигурно малък завод за муниции е работил поне месец, за да им насмогне Animal See No Evil Сменянето на пънители не се коментира.
- Най-много ме интересува обаче къде остана куфарът на Нисан със снимките ѝ Wear Briefcase
Виж целия пост
# 307
Голяма пародия. Пълнителите на пистолетите като на картечница . Нямат свършване. И нито у един от пазачите няма телефон. Как ще установят смъртта на Якуб ще видим, ако ни я покажат. Колкото и грозно да звучи Якуб умря от ръката та този, който повели на Ешреф да не го изоставя, защото са “братя”. Брат, който иска власт и всичко, което е на Ешреф. Ако те беше Руя/ мечта/ щях вече да съм прехвърлила канала. Ако занулят Руя мен ме няма втори сезон. Как никой не тръгна да търси Ешреф …толкова малко ли го познават “братята” му?
Виж целия пост
# 308






Любовта витае във въздуха. Миличките ми те.Revolving Hearts Щом са заедно няма страшно и ще се пазят един друг и никъде няма да ходят. 
Виж целия пост
# 309
Писах от телефона ядосано, но няма да се връщам да коригирам грешни букви. Мисля, че емоцията ми си личи.
Виж целия пост
# 310
До момента серията ми се струва доста претрупана. Сцена в сцена в сцена няма пауза, няма кадър , който да раздели сцените. И само Кадир дават, Чийдем и това е. Другите за пълнеж, ей така колкото да не е без хич.



Теориите, които феновете развиваха имаха повече смисъл и бяха интересни
Виж целия пост
# 311
За мое съжаление ми омръзна и спрях да го гледам.
Виж целия пост
# 312
За мое съжаление ми омръзна и спрях да го гледам.

На най интересното си спряла. Нисанката стреля по Нимет и добре си е научила урока. Джерен се обади на Ешреф че са в опасност и той хукна да ги спасява. Има още екшън в гората.
Кадир им устрои номер с децата и Йомер.

Айде Ешреф дойде и Чийдем довърши Нимет и ще обвини Нисан или Ешреф и айде пак в затвора. Ще се жертва отново от любов.Sob SobBroken Heart

Уффф много се ядосах на сценариста. Може ли да ги измисля такива... Но има още надежда да се оправят нещата.
Виж целия пост
# 313
Руя за кой ли път се вкарва сама в ъгъла. Хвърли пистолета и избяга… къде на Луната ли ще се скрие. Приключих с гледането. Ще мач от вас да разбера какъв е финала та серията. Изкараха Кадир най големия стратег, а Ешреф го оставиха с две коли поддръжници.
Виж целия пост
# 314
Мда ... Голям стратег изкараха Кадир.  Но няма да царува дълго. Нисан се паникьоса и избяга и остави оръжието. Глупаво е ама...
Къде ще се крие и бяга ?! Head Band
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия