Вариант първи - Нейният последен снимачен ден е в понеделник и тя организира празненство с близки. (Вчера до последно някои са снимали и съответно тези които са били имат празненство. Няма да карат всички. Всеки има различен финал и така се е паднало. )
Вариант втори - Направила купон не защото не я искат, както се писа. А защото нейния последен ден е понеделник и трябва време да се организира, и е съвпаднало с другото.
Вариант трети - финалната сцена е сцена, която ще бъде излъчена посредата на серията и просто останалите актьори я заснемат и след това парти си правят.
А и на сезона не е голям проблем, тъпо ще е на финалното парти. Обаче явно за някои фенове това е страшен проблем и не могат да поразсъждават защо един има парти вкъщи, а другия не - много е просто, последно заснетата сцена. А тя е Ешреф и Кадир пред затвор - или двамата влизат, или само единият. Децата защо са били там е логично - ако няма повече да участват във втори сезон, съответно използват партито да се сбогуват с екипа.
Но срещнах и коментари, че Нисан е убита и това е край на Демет, защото ѝ благодарят за героинята.
Съгласна съм, да се махне от проекта и да отиде в друг, харесах си един за нейн партньор и само чакам да имат сериал заедно.

Тя Демет и нищо да не направи, все ще е в клавиатурата или в устата на хейтърите. Явно им краде мъжете и приятелите, та така чувствено я хейтят



И все пак си пуснах серията да я гледам, малко да се поразсея. Ако мислят да влачат и във втори сезон търсенето на Руя, повечето ще се откажат.







Сменянето на пънители не се коментира.



Щом са заедно няма страшно и ще се пазят един друг и никъде няма да ходят. 