🌿 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 11 за обсъждане 🌿

  • 35 159
  • 736
# 480
Кате Kissing Heart благодаря за хубавия  превод и интервюто на стилистката на Демет в" Ешреф Рюя" .  Сефте я чувам, но изглежда е работила и с други известни личности и сериали. Харесва ми как облича Нисан в младежки стил. И когато е на сцена официално.
Виж целия пост
# 481
Фло, всичко ни е Creative Commons на нас, за да не спираме творческия устрем Nature Dizzy Феми HugHeart

Ето сега и ние ще си гепим нещо от нета. Клер винаги има много хубави работи:



Този по-долу е качвал доста клипчета и снимки, ако на някой му се разглеждат:


https://www.instagram.com/p/DLhXBBQtUor/

https://www.instagram.com/p/DLme6oqNBB_/

И отговор от Демет на слуховете за ново гадженце:

Виж целия пост
# 482
E как, всички се интересуват! Joy

Виж целия пост
# 483
Лятото горещо, много е добрееее Kissing FaceMusical Note









Виж целия пост
# 484
Екстра върви лятото!

От Демет:


"Ешреф Рюя излиза по улиците в пълния режим на GTA Vice City, съчетавайки стил, хаос и чиста ретро енергия":
People Couplehttps://www.instagram.com/p/DLmyPdMti2W/?hl=bg
Виж целия пост
# 485
Всяко лято е така Sunglasses

Виж целия пост
# 486
Районът на Фетие много ми харесва, поразгледах и хотела на Демет.Hands Plus1




От Amazon Prime Video Türkiye:
"Nisan'ın patroniçe enerjisi"
Wear Crown https://www.instagram.com/p/DLnJyW9tALO/?hl=bg
Виж целия пост
# 487
Като спомена Prime Video, Flo, ми напомни да донеса как звучат Ешреф и Нисан в арабските страни Misc Speech Balloon
https://x.com/i/status/1939609954073096396


От активността ѝ вчера. Винаги подкрепяща, за съжаление не можем да кажем и обратното...





Което ми напомня за думите на Мелиса Дьонгел от миналата година, доста след като са работили заедно  https://x.com/TvDunyasii/status/1762891118578974992

"Демет е прекрасен човек. Ти като жена и като човек от сектора ще ме разбереш още по-добре. Не всички са толкова добри. С Демет направихме два проекта. И в двата тя ме подкрепи много за ролите. Изобщо не завижда на другите жени, няма никакви лоши чувства. Такъв чудесен човек е, че се надявам добрината на сърцето ѝ, винаги да се отразява в живота ѝ, да не са ѝ уроки!"

Амин! Hands Pray
Виж целия пост
# 488
Добре са озвучили арабите нашите хора и са ги подбрали в тон с гласовете.

Демет винаги е подкрепяла колегите си но не винаги има обратна връзка. 

Ново лятно сладко усмихнато  фото от почивката на колегата от "Ешрефа"

😊😊🙂💦💦
Виж целия пост
# 489
MevcutBilgi Reyting Ajansı

Победителка: Demet Özdemir, най-добрата актриса на пролетта, победител в гласуването на Пролетния фестивал!


Даже не съм гласувала. Grinning

Победители "Еshref&Nisan, най-добрата серийна двойка от пролетта, която спечели в гласуването на Пролетния фестивал"



Боровинките са победители за сериал, а Бурак Дениз за актьор.
Браво!
Виж целия пост
# 490
Браво на отличените Hands Clap



Точно наскоро коментирахме, че харесваме и Бурак Innocent




И мако фенско творчество да донеса:

Wear Ring https://x.com/i/status/1940494663196246019
- Нали обичаше Нисан! Какво ще стане с Нисан Joy

Fork And Knife https://x.com/i/status/1940010279502295441
Находчив е този кебапчията Smile

People Two Men Holding Hands https://x.com/i/status/1938573693002674478
Това последното детенце дали не съм аз Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 491
Кате, Joy

Ако ви е домъчняло за кадилака:
Blue Car https://www.instagram.com/p/DLSbCHlNTVN/?hl=bg

Виж целия пост
# 492
Изкуственият интелект прави чудеса, това клипче е от същата серия, имаше и една друга баба, но сега нещо не мога да я намеря https://x.com/i/status/1937089561575711036


Докато Ебрар наглежда дома на Нисан и Афра, мястото вече е главна туристическа забележителност Animal Hear No Evil
https://x.com/demetodr/status/1940909495900950855




От цифровата платформа D-Smart, която предлага всички епизоди на Ешреф в каталога си:
https://x.com/DSmartDunyasi/status/1940780065845043683



"С нея"



"Без нея"


И още творчество от този, който вече ми е любимец Joy https://x.com/i/status/1936030984350171466
+
https://x.com/i/status/1940848450696044808 Изказа я хубавичко Stuck Out Tongue Winking Eye


Конфор като измирска марка са съпричастни с бедственото положение в района и помагат, с каквото могат Hands Pray



Задава се поредното тежко лято в Южна Европа Nature Fire Да пази Господ!
Виж целия пост
# 493
Новият любимец на Катето е №1, смях се със сълзи, много присърце е взел нещата! Wear Crown



Дано да завали дъжд при пожарите! Hands Pray
Виж целия пост
# 494
Морско лятно кафенце Yum








Поздравления все така да печелят нашите хора.  Радвам се и за Бурак Дениз. Той е от Зверовете в актьорството. Ако ги съберат двамата с Демет ще е страхотно. И двамата имат луда енергия и визуално ще си отиват.
Слава Богу че не успяха да му провалят кариерата ,а се опитаха но истината винаги излиза наяве рано и ли късно.

Благодаря за споделените клипчета и фенско творчество. Много са забавни и съм се смяла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия