🌿 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 11 за обсъждане 🌿

  • 35 160
  • 736
# 150
Всъщност днес има серия, следващата сряда също или е само днес? Не следя много темата, но май прочетох, че ще има и 2-ри сезон наесен или пък не?
Виж целия пост
# 151
Предпоследната серия е тази вечер, другата седмица е финалът на сезона.

Зад кадър от предишните епизоди:









Приятно гледане на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 152
12-та, предпоследна серия за първи сезон:
На турски:  https://canlitv.com/kanald-izle
С руска озвучка: https://turkrutv.net/mechta-eshrefa-12-seriya.html#onlayn_ozvuchka
или
https://vk.com/dizimania?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaf9ln6VJokfAN … l_wall_-129812063

Приятно гледане!
Виж целия пост
# 153

Яяя кой е в бяло и черно:heart_eyes: 🤍 🖤 🖤 🖤 🖤









Ешреф е купил къща в Шиле преди 6 години, но не я ползвал и там заведе Нисан:heart_eyes:













Виж целия пост
# 154
От лука е:


Heart Eyeshttps://www.instagram.com/p/DKxX8bvAn9w/?hl=bgHeart Eyes
Виж целия пост
# 155
До тук ми харесва.много подредена,смислена.Но Афра покана към Фарук ли направи ,като без да я пита каза и за целувката и за бягството на двамата.А Гюрдал за какво толкова се нерви,може би не може да приеме ,че и друг освен него може да  има отношения.Афра ,как хубаво обяснява,че нишо няма да се получи между Ешреф и Нисан,а между нея и Фарук сигурно може.Честно ,това момиче колкото пъти го видя на екрана,толкова пъти ме нервира.
Виж целия пост
# 156
Плачем от лука , а сега се разплакахме заради Гюрдал и правилата на Организацията и затова че избраният да замести Якуп баба.  

RageSobSobHeart Eyes🖤🖤❤️❤️🔥🔥🍷🍷💘👄👄
Уууф тъкмо му разкопча секси черната ризка и ги прекъснаха и си гукаха и говориха любовно и сладко. Heart EyesYumYumRevolving HeartsKiss















Зейбека беше върховен и изпълнението. Не можем да откъснем очиии









Виж целия пост
# 157
Част от фрагмана за 13 еп.

Виж целия пост
# 158
Танцът:
People Couplehttps://www.instagram.com/p/DKxcBI1upfk/?hl=bg People Couple

Ако съм турски полицай, много ще се ядосам на сценаристите.
Виж целия пост
# 159
Демет и Чаатай на репетиция
https://x.com/idyIIickbe/status/1932886559285535162


Още малко от фрага
https://x.com/TvDunyasii/status/1932894345734369312
Виж целия пост
# 160
Честно ,това момиче колкото пъти го видя на екрана,толкова пъти ме нервира .
Leddel-че, за Афра съм от твоя отбор.
Уж беше в хотела, а посрещна Нисан у тях. Къде я изпрати да замине, не разбрах.
Кадир направо ще убие баба-то.
Виж целия пост
# 161
Добре започна серията, но накрая много се спихна... баш началникът го изкараха пълна балама, Чийдем доста я издигнаха като главна злодейка. Признавам си, че не гледах през цялото време внимателно, само че да попитам тя как разбра за уговорката на Нисан и Ешреф, че да изпрати фотографчето на люлките... самичко едва ли се е светнало коя е толкова търсената Рюя щото... Не съм доволна от Етем и това си е. Все ни обещават някакви бомби, а то в повечето случаи са си чисти кьорфишеци. Sorry, not sorry Rolling Eyes

Поне едни хубави гифчета от репетициите на зейбека да оставя:





Blue, Flo, благодаря ви HugHeart
Виж целия пост
# 162
Уффф, последния половин час нямах руска озвучка и къде разбрала, къде не, но и утре е ден! Ешреф гледа по-всеотдайно влюбено, а Нисанчи все има някакви спирачки и уговорки! А комисарката я намирам за напълно излишен персонаж. И без нея ще съмне, тоест ще се случат злодеянията! А ако техния СЕМ ги глоби  ще е заради представянето на полицията. То пълен провал и разпад...
Виж целия пост
# 163
Да, не разбрах как чантата с пари и паспорти, която Чийдем подхвърли в дома на Сердар доказва връзката му с Ешреф... може да ги е взел от всеки друг - много плоско измислено, честно Rolling Eyes

После, Ешреф избра Сираците пред Нисан, но ги зарязва веднага за Рюя, която няма никаква гаранция, че е Рюя, ама щом смотаното фотографче е казало по телефона - край, истина е...

Да не говорим, че при поредното посещение на Ешреф в дома на Нисан, пак не видя детската им снимка с Афра, която беше курдисана на почетно място на етажерката. Пълно пропиляване на момента. Акълът ми не го побира просто.
Виж целия пост
# 164
Уффф, последния половин час нямах руска озвучка и къде разбрала, къде не, но и утре е ден!
На единия линк всеки път спира по някое време, но на другия си върви VK  /същата преводачка е/.
Шиле нали е близо до Истанбул? Защо чак по светло пристигнаха? След целувката в края на миналата серия се очакваше някакво бурно развитие, и то незабавно, пък то някак напрежението угасна...размотаваха се напред-назад цял ден.

==============================
Може да е за различни неща, но всички сме подпалили. Joy
Стана ли ясно какво избира Ешреф? Аз на темата Нисан/Рюя и досега не го разбирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия