🌿 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 11 за обсъждане 🌿

  • 35 159
  • 736
# 435
И Тахир го пратиха в затвора на финала на първи сезон.

Но тази сцена със свиждането много ми хареса, браво на Демет! Heart
Ако не я бяха повторили 3 пъти заради рекламните блокове, вероятно това щеше да е и единствената сцена, която да се върна да гледам отново... Епизодът беше супер_тъп. Възхищавам се на самочувствието на сценариста да ни пробутва подобна посредственост за шедьовър, докато си вее гащите из Съединените американски щати. Цял сезон повтарям, че актьорите и операторите извлачват целия проект на гърба си и днес само затвърждавам мнението си. Новият сезон няма да им е никак лесно. На нас също Joy

Катя,
Едва снощи успях да изгледам последния епизод и споделям твоето, както и на повечето други пишещи тук  мнение за сериала като цяло и в частност за финалната серия на сезона.  Знаеш, че сън фенка на Енгин Акюрек, така че съм гостенка в темата ви, но я следя сравнително редовно и я харесвам от времето на "Казвам се Фара".
"Мечтата на Ешреф" започнах да гледам заради Демет, защото ценя много високо артистичния талант и човешките й качества. Още в първата серия ме впечатли колко добре стои в ролята на Нисан и как не напомня на Фара (т.е. не играе по един и същи калъп, както немалко други актьори и актриси). Чаатай, без да съм в огромен възторг от актьорския му талант, ми е симпатичен и приятен за гледане. С две думи, според мен почти всички, да не кажа всички актьори си вършат добре работата в този сериал и правят това, което зависи от тях за успеха му. Проблемът идва от мноооого слабия сценарий - замисълът на сериала е слаб, темите са  незначителни, всички герои - изключително повърхностни, представени засега без никаква психологическа обосновка на характерите и действията им,  без предистория, която да ни помогне да ги разберем. Едната Чейдем е може би изключение  - изначално луда и вманиачена.... Laughing И може би заслепеният от ревност, завист и ненормално голяма алчност за власт и богатство Кадир. Но главните? Татко Якуб, който беше по-скоро в ролята на 'Отче наш', а не на шеф на страховита мафия. Тримата  приятели на Ешреф, а и той самият - нима изглеждат убедително като характери, като образи на  мафиоти (изключвам смехотворното трепане на по 20-30 противника, ей така, с по един куршум Laughing)? Единият  - блестящ, гениален ум, другият - грубиян, но сваляч и любовник, образът на сестра му също доста неясен....
Къде беше образът на Фара - майката-лъвица, готова на всичко заради болното си дете, после влюбена силно и истински в мъжа на живота си. А къде е Нисан, която - да, прави всичко, за да защити  и спаси сестра си, влюбва се в Ешреф, но всичко е някак изкуствено - не в играта на Демет, а в повърхностния образ на Нисан. Нищо не знаем за живота й досега, отношенията й с колегите-музиканти също бяха неясни, изобщо какво я мотивира, към какво се стреми - не се разбра....
За да обобщя мнението си  за сериала - за съжаление, поредният сериал с изсмукан от  пръстите сценарий,   разчитащ на актьорите, режисьорската и операторска работа, но не й на добре замислена, интересна  и поучителна история, показваща и решаваща значими проблеми. Затова и не вярвам да достига истински до сърцата на повечето зрители...
Виж целия пост
# 436
Burkina, много ти благодаря за включването. Енгин и почитателите му са винаги добре дошли при нас Hug Flowers Hibiscus От разстоянието на времето все повече оценявам колко добър проект ни подариха двамата с Демет и как изпълниха със смисъл думата партьорство People Couple Hands Clap Липсвате ни много Purple Heart




"Добре дошъл, лельо! Каквото зависи от нас за щастието ти, ще го направим." Blue Heart

П.С. На предните снимки скрих лицето на детето, но след като самите родители не го правят, няма да се престаравам и аз. Пу, да не са му уроки!




Star TV отбелязват 7-те години на Птичката Tada




Не мога да не си лансирам и моя човек Sunglasses Animal Crab



Еми, хубавичко гледа, докато не забравиха, че е влюбен в Нисан https://x.com/i/status/1937928566722949358




Иначе сериалът ще започне да се излъчва по арабската платформа Шахид от 29 юни Kissing Smiling Eyes
Виж целия пост
# 437
Burkina, Heart!  Надяваме се за втори сезон музата да споходи сценаристите на ER.




Чакаме отново Демет & Енгин:




Джерен и дъщеря й:
„Тя е голям фен на сериала, по-специално е фен на Демет. От сутрин до вечер тя непрекъснато повтаря „кака Демет“, „много обичам връзката им“.
 „Демет има красив глас, всичко е красиво. Намирам всичко в Демет за красиво“.
„На снимачната площадка всички се разбират толкова добре помежду си, че няма проблеми. Работим с много интензивно темпо за много кратко време, за да свършим работата, но нямаме проблеми. Слава Богу.“
Виж целия пост
# 438
Много хубаво интервю е дала Джерен. Ето го цялото, има и субтитри:



Споменава Демет на още едно място, когато коментира, че за малката Нур срещата с известните личности не е нещо ново, защото това е част от работата на родителите ѝ и расте с хора като Октай Кайнарджа или Демет Йоздемир Heart Eyes

Което ме подсети, че миналата година точно двамата кумуваха на една сватба, иначе не са играли заедно до момента:





Много ме радват добрите колегиални отношения Hands Raised Hands Едно е да си почитател на някого, когато не го познаваш, друго е да си му фен, дори след като сте работили заедно Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 439
Кате, твоят човек бая е поизгорял. Stuck Out Tongue Winking Eye

На тази сватба Демет беше с обувките на Нисан.
Виж целия пост
# 440
Мениджър продажби на Inter Media Синем Алишкан: „Просто чакаме договорите да бъдат финализирани. Към този момент вече сме започнали продажби по принцип в четири или пет държави, което е по-бързо от очакваното. Обикновено купувачите предпочитат да изчакат малко повече, за да видят как ще се представи дадена серия и както всички останали, те са склонни да бъдат много избирателни. Въпреки това имаше голям интерес към #EşrefRüya и те искаха да действат бързо. Ще обявим тези сделки в близко бъдеще.“



Цитат
Харесвам много Демет и Чаатай на екрана, не е изненадващо, че се продава толкова добре, въпреки че хората твърдят, че любовната история е ненужна. Ако махнете някоя от тях, иначе любовната история няма да има такова въздействие. Нарича се ESREF RUEYA с причина.
Виж целия пост
# 441
Фло, Феми HugPeople Dancers

Ебрар продължава Sparkling Heart https://x.com/i/status/1938621799572336965

Misc Speech Balloon Кой беше най-добрият кариерен съвет, който някога сте получавали?

„Когато снимахме първите епизоди на сериала, имахме няколко сцени, в които Нисан ме изведе от къщата на Джевахир и полицията ме хвана. В този момент Демет сигурно е забелязала някои от моите притеснения и проведе много мил разговор с мен в таксито. Разбира се, не мога да ви разкрия подробностите, но никога няма да забравя този разговор. Чувствах се много добре.“

Всъщност едно от най-големите признания за Демет е това, че е вдъхновила момиченца като Ебрар и Хафсанур да станат актриси и след като съдбата ги е събрала да играят заедно с нея, продължават да я обичат толкова много Nature Sparkles


В неделя за емнайсти път Star TV ще излъчват "С кого танцуваш" https://x.com/startv/status/1938518916914987194 Любим филм ми е People Dancer




Nature Dizzy На 13 юни започна излъчването на сериала „Казвам се Фара“ с участието на Енгин Акюрек и Демет Йоздемир по канал MBC5 в Мароко:




Ето и как някои почитатели ходят на работа https://x.com/aricleudes/status/1938590760242172253

Виж целия пост
# 442
Вдъхновяваща жена е Демет! Smile И къде отиде, всички скучаят.
Coffeehttps://www.instagram.com/p/DKZgynPsrMu/?hl=bg



"С кого танцуваш" съм го гледала вече няколко пъти, и аз съм му фенка. 

Промо на ER за Shahid, Middle East & North Africa:
Nature Sparkleshttps://www.instagram.com/p/DLYXKk6M3ug/?hl=bg

Промо на DEK за Pasiones TV, USA, за испаноговорящи, от 2-ри юли
Nature Sparkles https://www.instagram.com/p/DLXNy2zTzQX/?hl=bg

Промо на AF за Mbc5TV, Мароко:
Nature Sparkleshttps://www.instagram.com/p/DLZ0Jh8M-yD/?hl=bg
Виж целия пост
# 443
Здравейте, момичета!


Вчера се бях приготвила да подхващам "Adım Farah", но реших да погледна и трейлъра на филма, който Катя е споделила.
В неделя за емнайсти път Star TV ще излъчват "С кого танцуваш" https://x.com/startv/status/1938518916914987194 Любим филм ми е People Dancer

Заинтригува ме, открих го с бг. субтитри и го изгледах с удоволствие. Смях се от сърце на тази приятна комедия.
"С кого танцуваш" е филм за разтоварване и развлечение, но в същото време носи и своите послания. Не е лишен от съдържание и това определено ми хареса.
Демет е страхотна и в ролята на Айсел.








Скрит текст:





Виж целия пост
# 444
Може ли линк към "Танцувай с мен" с бг субтитри. Английски говоря, текстове чета, но със субтитри ми се губи удоволствието от филм за да следя сюжета. Може и на руски, с него нямам никакви проблеми, но в случая не знам как е преведено названието на филма на езика.
Виж целия пост
# 445
И аз щях да питам за линк с бг субт. към филма.  Дори не знаех че Демет има такъв филм. Гифчетата са много хубави и Демет танцува страхотно.
Виж целия пост
# 446
Аз периодично го препоръчвам в темата: Laughing
"Включвам се с линк към "С кого танцуваш", филм на Демет от 2017 год.: https://ok.ru/video/2521330420392, леко абсурден и забавен."
Виж целия пост
# 447
Аз гледах от този линк.
Трудно тръгва, но след това няма проблем.





Виж целия пост
# 448
Аз периодично го препоръчвам в темата: Laughing
"Включвам се с линк към "С кого танцуваш", филм на Демет от 2017 год.: https://ok.ru/video/2521330420392, леко абсурден и забавен."
Благодаря! Обикновено като видя линк към филм, може и препоръчан сериал извън обичайните, си го запазвам за гледане по-късно. Има моменти, когато на човек просто му се гледа нещо разтоварващо, забавно, красиво, а и ако е с добри артисти - какво повече.
Виж целия пост
# 449
Jfjallen, Flowers Hibiscus А аз даже веднага проверявам препоръката. Много се радвам като има нещо интересно за гледане, независимо кой участва.
Ще чакаме отзиви. А от Еми също и за Adim Farah.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия