Пазаруване от about you - тема 39

  • 56 734
  • 750
# 600
Много бързо пристигна дънковата чанта на Desigual, неотваряна е, има надпис и като цяло е хубава, но нещо май не ми е по вкуса. Ще я помисля.https://www.aboutyou.bg/p/desigual/chanta-za-prez-ramo-24199159
Пуснах и една рокля Marimekko  https://www.aboutyou.bg/p/marimekko/roklya-migot-25546598
Виж целия пост
# 601
Тета, ако не си ги върнала, може ли една реална снимка. Да не ги вземам изобщо, ако са толкова зле.
Виж целия пост
# 602
На Тета ако не харесват,на теб може да ти харесат. Защо заключаваш,че ако някой не ги харесва,значи не стават?
Виж целия пост
# 603
На Тета ако не харесват,на теб може да ти харесат. Защо заключаваш,че ако някой не ги харесва,значи не стават?
Не съм заключила това, помолих за реална снимка.
Виж целия пост
# 604
Дойде ми розовото яке на по-високата цена и отворих пратката, за да я върна след преглед. През найлоновата опаковка се виждаше, че при всички шевове, якето беше потъмняло. 🫩 Дано само тази бройка е така! Чакам другото на по-ниската цена, да видим...
Виж целия пост
# 605
Появи се при мен на повечето неща в любими купон 25%
Виж целия пост
# 606
Цитат на: Hermione Granger
Не съм заключила това, помолих за реална снимка.

Ето

Скрит текст:







Появи се при мен на повечето неща в любими купон 25%

Няма при мен.
Виж целия пост
# 607
Благодаря. На мен ми харесват на снимките, ще ги пробвам, но има шанс да не ми станат Simple Smile
Виж целия пост
# 608
Тета, ако не си ги върнала, може ли една реална снимка. Да не ги вземам изобщо, ако са толкова зле.

Пращам ти на ЛС ..
Виж целия пост
# 609
97лв,41,42:
https://www.aboutyou.bg/p/salamander/niski-maratonki-24646276?ut … _campaign=product
73лв,36 и 40:
https://www.aboutyou.bg/p/pepe-jeans/niski-maratonki-dublin-gala … _campaign=product
Виж целия пост
# 610
Показаните Мартенски (ако не греша) и аз ги имам и ми допадат. Още не им е дошло времето да ги нося, но по примера на другите обувки, които имам на марката са добри в есенно и зимно време.
Виж целия пост
# 611
Две мини чанти от мен

https://www.aboutyou.bg/p/desigual/kalaf-za-smartfon-23618665?ut … _campaign=product

https://www.aboutyou.bg/p/tommy-hilfiger/chanta-s-prezramki-popp … _campaign=product

Надявах се поне с едната да се харесаме, те пък взеха, че и двете ми харесаха Grinning
Скрит текст:


Виж целия пост
# 612
Честито! Симпатична ми изглежда тази на ТХ.


За тази много се надявах някой от темата да я е взел и да даде отзив, ама няма.
Виж целия пост
# 613
Само 115лв без код:
https://www.aboutyou.bg/p/michael-michael-kors/chanta-za-prez-ra … _campaign=product
От тези има пак 41 на 58лв:
https://www.aboutyou.bg/p/salamander/niski-maratonki-26880835?ut … _campaign=product
Виж целия пост
# 614
Докато цъкна линковете и изчезнаха. Бързи сте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия