Най-гадната зодия за мъж! - 8

  • 10 876
  • 225
# 180
То всеки човек манипулира малко или много, за да постигне каквото там желае от някой друг човек. Това е животът.
Виж целия пост
# 181
Какво мислите за някой със Слънце във Водолей, Луна в Телец, Венера във Водолей, Марс в Скорпион? Такъв човек може ли да бъде гъвкав или с толкова лични планети във фиксирани знаци, трудно би си променял мнението за каквото и да било 🤔
Виж целия пост
# 182
Geri, това голям инат 🤔 А ти коя зодия си?
Виж целия пост
# 183
Докато четох, Венера във Водолей дава много студенина, приятелско отношение, което много трудно преминава на ниво любов.
Виж целия пост
# 184
Geri, това голям инат 🤔 А ти коя зодия си?

Хаха, нали 😄
И аз това забелязвам. Много твърдоглаво човече е, но пък е много умен или поне така ми се струва
Аз съм със Слънце, Луна и Меркурий в Скорпион, Венера в Стрелец, Марс в Дева.

Докато четох, Венера във Водолей дава много студенина, приятелско отношение, което много трудно преминава на ниво любов.
Да, и на мен ми се струва така за студенината и с други познати Водолеи... някак хем са близо, хем си остават далечни. Иначе според мен приятелството също е в основата на всичко. Но по-скоро се чудя в случая дали не е малко само като флирт и да е по-добре да си останем приятели, защото за разлика от мен той си е сменял приятелките доста и това е малко плашещо
Виж целия пост
# 185
Водолеите са много умни и много забавни, за маса и приятелство са топ.
Виж целия пост
# 186
Какво мислите за някой със Слънце във Водолей, Луна в Телец, Венера във Водолей, Марс в Скорпион? Такъв човек може ли да бъде гъвкав или с толкова лични планети във фиксирани знаци, трудно би си променял мнението за каквото и да било 🤔
аз съм Водолей с асцендент Телец и Луна в Скорпион, голям инат съм и съм гъвкава само ,ако се налага по някаква причина. Някой може да ми промени мнението само с основателни доводи,с които да ме убеди. Но по правило съм на принципа-знам и съм права аз.
Виж целия пост
# 187
Кандидат за работа пише в СВ-то си цитирам: "Работя много труда ми е недооценен наскоро с жена ми се разведох...."

Въпрос с понижена трудност - коя зодия е лирическият герой?! 😁
Виж целия пост
# 188
Зодия ниско IQ.
Виж целия пост
# 189
Струва ми се, Рак. Обаче те хем се правят на жертви, хем си мълчат, тъй че може и да не е.
Виж целия пост
# 190
Водолей. Sunglasses
Виж целия пост
# 191
Рак или Риби. Вечните жертви сред мъжете.
Виж целия пост
# 192
Близнаци. Най-ужасните жертвички и мрънкала. Joy
Виж целия пост
# 193
Познавам Близнак мрънкало и жертва. Но подозирам водна лична планета или асц.  Изобщо зверски си личи когато у някой мъж има вода....ако говорим за ниските й проявления.
Виж целия пост
# 194
Ей, забравих за Близнаците!
Ама това е защото ги избягвам. Наистина са жертвички! В цялото им многословие непременно има някоя драма, за която само другите са виновни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия