






Много артистичен, много "жив" актьор.






Реших, че по малко ще го изгледам, още повече че е към 20 серии само. Фуркан Андъч има много благо и открито лице и ми харесва (както и новия актьор). Впечатли ме и позицията на Фуркан в ситуацията, при която застана зад Айбуке, въпреки че рискува също като нея да бъде отстранен от снимаща в онзи момент продукция. Високо ценя хора с ясна позиция по важни въпроси в обществото. Дано и "Пера" е нещо интригуващо и сериозно.


Мердо има доста по-малко интервюта, първото което намерих е от 2020 година. Ще ги карам хронологично и на двамата.

Много артистичен, много "жив" актьор.









писали сме заедно за Metruk Adam sorry


с колко ли мъка е изигравала
! Сигурно на всяка сцена ги е "благославяла" на ум сценаристите

Препоръчани теми