Ивето, стискам палци да имаш хубави резултати!
Резултатът ми е ПАП 2. Отговорът беше "втора група сте всичко е нормално", но не знам да се радвам ли
??????? Ох дано да е нормално наистина. След 3-4 месеца пак съм на магарето
Познайте имам ли смелост да пропусна цито
Резултатът ми е ПАП 2. Отговорът беше "втора група сте всичко е нормално", но не знам да се радвам ли
??????? Ох дано да е нормално наистина. След 3-4 месеца пак съм на магарето
Познайте имам ли смелост да пропусна цито 
. Можела да се премахне само по оперативен път ми каза, но няма да го прави - препоръча да я следим на всеки 5-6 месеца и ако започне да расте ъогава. И за съжаление доктора който ме оперира с планово секцио (за разочарованието ми може да четете в Здравния) не я е видял за да я отстрани а и аз не съм знаела за нея предварително да му го кажа
, стискайте ми палци дано всичко е само излишно притеснение и отмине
та за това търся онколог за по сигурно
. Можела да се премахне само по оперативен път ми каза, но няма да го прави - препоръча да я следим на всеки 5-6 месеца и ако започне да расте ъогава. И за съжаление доктора който ме оперира с планово секцио (за разочарованието ми може да четете в Здравния) не я е видял за да я отстрани а и аз не съм знаела за нея предварително да му го кажа
, стискайте ми палци дано всичко е само излишно притеснение и отмине
Стискам ти палци но нищо не разбирам! Сигурна ли си какво ти има и на кой орган точно?
. Можела да се премахне само по оперативен път ми каза, но няма да го прави - препоръча да я следим на всеки 5-6 месеца и ако започне да расте ъогава. И за съжаление доктора който ме оперира с планово секцио (за разочарованието ми може да четете в Здравния) не я е видял за да я отстрани а и аз не съм знаела за нея предварително да му го кажа
, стискайте ми палци дано всичко е само излишно притеснение и отмине
Стискам ти палци но нищо не разбирам! Сигурна ли си какво ти има и на кой орган точно?
та за това търся онколог за по сигурно
та за това търся онколог за по сигурно
та за това търся онколог за по сигурно
Дано на всики резултатите ни да са все добри
Препоръчани теми