може ли да се доверим на преглед с колпоскоп,без да е направена цитонамазка?

След като гинеколога каза че ми няма нищо, защо продължавам да кървя?! Ако знаете някъде из нета статии за кървенето след секс, моля ви посочете ми линк

пред др. Станков!!!
каза, че трябва да се подложа на конизацио и аз го направих. Операцията "била успешна". След 6-месеца ходих на преглед и резултатът от цитонамазката беше ПЪП 1, след още 6 месеца пак ходих на прглед и резултатът вече беше ПЪП 2, и отново биопся с резултат дисплазия до трета степен. Каза ми, че трябва да се подложа на операция или да ми се изгори засегнатия слой. Аз не искам отново да се подлагам на операция, а и за горенето се притеснявам, защото не съм раждала. Каже те какво да правя? Моля да ми препоръчате добър лекар, защото искам да направя консултация с поне още двама специалисти!Препоръчани теми