Шестокласници 2024-2025 (тема 5) Ваканция от ъгъла наднича. О, лято колко много те обичам!

  • 25 475
  • 753
# 750
Новата тема - https://m.bg-mamma.com/?topic=1796227

Danaeka, предлагам да допишеш в скоби - лятна шестокласна.
Виж целия пост
# 751
Rapariga,не мога да сложа линк и към новата.Ако някои може да сложи.
Виж целия пост
# 752
Има вече линк към новата тема (в поста на silan) , да местим седянката там. 😃
Виж целия пост
# 753
Дани, за моята става въпрос. Сгрешила съм - шести ужасрн, с надежда за по-добър седми в ново училище.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия