Седма тема на чакащите

  • 52 301
  • 689
# 600
Хора, нямам думи какво да кажа! В рамките на 10 дни получихме 3 обаждания за дачица, едното подадох е отказ, с второто проведохме няколко срещи а с третото ни предстои среща следващата или по следващата седмица! Проблема е там че с второто детенце много се харесах е и сега съм разколебана за третото дете, да се видим ли и с него, да откажем ли срещата, дали ще харесаме детето, направо ще се по бъркам! Много ви моля дайте ми някакъв съвет!

Много ми е интересно, какво е развитието - направихте ли третата среща?

Ако бях видял по-рано темата, моят съвет би бил - не правете трета среща, ако не сте готови на 2 осиновявания!
Виж целия пост
# 601
Здравейте,обадиха ми сее от Ловеч за детенце,някой с мнение от там?Другата седмица е срещата ,моля отново някой да сподели какво да питам,че съм в шок още.
Виж целия пост
# 602
На каква възраст е детенцето?
Общо взето важната информация, ако имат данни:
- как е протекла бременност, коя поред
- раждане
- АПГАР при раждането
- има ли всички ваксини
- боледувало ли е детето и от какво
- било ли е хоспитализирано и ако да, защо
- относно развитието - изправяне, сядане, пълзене/ прохождане, проговаряне.
И най -важното - съсредоточете се върху детенцето. Каквото и да ви кажат, вижте го и го усетете. Личните впечатления и усещания са най-важните.
Виж целия пост
# 603
Мама ру, благодаря,дано не забравя всичко до другата седмица,ще си запиша най-сигурно,че подозирам ,че и името може да си забравя🤣.Иначе детето е на 1.8 години.
Виж целия пост
# 604
Пожелавам успех, дано се намерите!
Виж целия пост
# 605
Благодаря много.
Виж целия пост
# 606
Хора, нямам думи какво да кажа! В рамките на 10 дни получихме 3 обаждания за дачица, едното подадох е отказ, с второто проведохме няколко срещи а с третото ни предстои среща следващата или по следващата седмица! Проблема е там че с второто детенце много се харесах е и сега съм разколебана за третото дете, да се видим ли и с него, да откажем ли срещата, дали ще харесаме детето, направо ще се по бъркам! Много ви моля дайте ми някакъв съвет!

Много ми е интересно, какво е развитието - направихте ли третата среща?

Ако бях видял по-рано темата, моят съвет би бил - не правете трета среща, ако не сте готови на 2 осиновявания!
С третото детенце въобще не стигнахме до среща с него, да Ви кажа, да Ви се похваля по-скоро, започваме процедура по осиновяване с второто детенце, срещаме се с него колкото се може по-често
Виж целия пост
# 607
Хора, нямам думи какво да кажа! В рамките на 10 дни получихме 3 обаждания за дачица, едното подадох е отказ, с второто проведохме няколко срещи а с третото ни предстои среща следващата или по следващата седмица! Проблема е там че с второто детенце много се харесах е и сега съм разколебана за третото дете, да се видим ли и с него, да откажем ли срещата, дали ще харесаме детето, направо ще се по бъркам! Много ви моля дайте ми някакъв съвет!

Много ми е интересно, какво е развитието - направихте ли третата среща?

Ако бях видял по-рано темата, моят съвет би бил - не правете трета среща, ако не сте готови на 2 осиновявания!
С третото детенце въобще не стигнахме до среща с него, да Ви кажа, да Ви се похваля по-скоро, започваме процедура по осиновяване с второто детенце, срещаме се с него колкото се може по-често
Успех ви пожелавам. Дано е вашето дете. Лека адаптация и много щастливи моменти във вашия вече топъл, уютен и вълшебен дом.
Виж целия пост
# 608
Честито! Живи и здрави бъдете.
Виж целия пост
# 609
Благодаря.
Виж целия пост
# 610
Моля за помощ-когато ми звъннаха за детето казаха,че ще изпратят писмото,срещата с детето е в сряда и ако писмото не е пристигнало до вторник какво се случва?
Виж целия пост
# 611
Мисля, че трябва да отидеш на срещата, а писмото ще е административна формалност, която трябва да изпълнят. А и предполагам, ще го получиш. Спокойно. Свържи се с тях ако става въпрос за огромно разстояние, но щом имаш обаждане и си избрана - не виждам проблем в липсващо по пощата писмо.
Виж целия пост
# 612
Благодаря.Пак съм аз с въпрос-моята мама ще я вземем с нас да се разходи ,а удачно ли е да присъства на срещите- в ДСП и с детето,и изобщо позволено ли е други освен нас да присъстват?
Виж целия пост
# 613
На една от срещите и ние водихме бабата, нямаше проблем, пуснаха я. Но тя имаше готовност да изчака отвън, ако не бяха позволили.
Виж целия пост
# 614
На една от срещите и ние водихме бабата, нямаше проблем, пуснаха я. Но тя имаше готовност да изчака отвън, ако не бяха позволили.
Все пак да питам и аз роднини може ли да видят детето още на първата среща? Или само кандидат осиновителите трябва да са с детето? Да знаем когато дойде момента.
Благодаря за отзовалите се!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия