Седмокласна изпитна тема -16.06-22.06 - И съседите даже са чули, тази седмица има матури...

  • 113 527
  • 2 164
# 1 725
Ден на отворените врати на Първа езикова гимназия, Варна

https://www.1eg.eu/images/2024-2025/Pokana.pdf
Виж целия пост
# 1 726
Може ли да ми кажете,  21 б точка възможно ли е да се реши без 21 а?
Виж целия пост
# 1 727
Аз няма да коментирам задачите и кой, колко знае и умее.
Само ще спомена, че 90% от възрастните не могат да си сметнат, какво дължат, като им кажа, че трябва да платят 30%. Разговор, който водят всеки ден.
Та децата не са въобще глупави.
Виж целия пост
# 1 728
Може ли да ми кажете,  21 б точка възможно ли е да се реши без 21 а?
Може
Виж целия пост
# 1 729
Късно се включвам, ама сега и за 21 задача ли ще пишете до МОН!?Седми клас съм и аз направих по една-две грешки на НВО-тата.Бог ми помогна и се справих!Славата да е за Него!

Според мен и двете матури бяха добре-нито трудни, нито лесни...напрежението беше най-големият проблем.

Всяко дете е положило максимални усилия.Успокойте се и се наслаждавайте на лятото!Другото е решено вече.
Виж целия пост
# 1 730
Казах ви аз, че ще има и по математика недоволни.
Сега и аз с един тъп въпрос. Гледам статистиката на успеваемостта в сайта на Дидева и не разбирам - как това, че съм наясно колко деца в областта имат повече точки от моето, ще ми помогне да разбера ще ни стигне ли балът за желаната паралелка?
За желаната паралелка дали ще стигне едва ли някой ще може да каже със сигурност, но принципът е обяснен тук- https://m.bg-mamma.com/?topic=1528687.435.
Виж целия пост
# 1 731
Може ли да ми кажете,  21 б точка възможно ли е да се реши без 21 а?
Може
Принципно може, да, но едва ли от седмокласник.  Уравнения от по-висока степен  дете в 7 клас решава с разлагане и приравняване на множителите на 0. Тоест трябва да е разложило многочлена преди това - не непременно до края, но поне до някакъв етап.. Друг вариант е да е налучкало (с лекота  в случая), че многочленът се нулира в 1 и -1. Но това не е истинско решение, вероятно биха присъдили точка за краен верен отговор само. Всякаквите други методи, които де факто пак имат малко или много общо с разлагане, не са за седмокласник.
Виж целия пост
# 1 732
Слава богу, свърши се! Не му е стигнало времето да довърши последната задача, не сме проверявали друго нищо, Шапка на тояга! Замина с роднини на риба. 
Къде в живота имат приложение тези вярно определени  степени на многочлени?  Съвсем изтрещяхме. 
Виж целия пост
# 1 733
Хора, вземете си дайте 10 дни почивка до излизането на резултатите.
След като свършат училище децата ще има ли време за море няколко дни до записването след 1 класиране или чак след записване? Кога ще им дадат свидетелствата за завършен 7 клас?
Виж целия пост
# 1 734
Според мен между 4 и 14 юли може да се направи едно море. Точно преди да излезе класирането. Дано им дадат и свидетелствата седмицата до 4 юли.
Виж целия пост
# 1 735
А според мен пък море може да се направи по всяко време. Все пак са измислени пълномощните.
Виж целия пост
# 1 736
Слава богу, свърши се! Не му е стигнало времето да довърши последната задача, не сме проверявали друго нищо, Шапка на тояга! Замина с роднини на риба. 
Къде в живота имат приложение тези вярно определени  степени на многочлени?  Съвсем изтрещяхме. 
аз не стигнах до тангенс и котангенс, какво говорим за Нено, Неновица и Николчо.. ама МОН винаги са били на различна позиция от моите намерения Joy
Виж целия пост
# 1 737
На нас свидетелствата казаха, че на 7.07.2025г ще ги дават май.
Виж целия пост
# 1 738
Свидетелства ще дават на 04.07. При нас битката свърши, но не и войната. Препоръчайте ми тестове по биология за 7кл., във вторник ще има изпитване за повишаване на годишната оценка.
Виж целия пост
# 1 739
Свидетелства ще дават на 04.07. При нас битката свърши, но не и войната. Препоръчайте ми тестове по биология за 7кл., във вторник ще има изпитване за повишаване на годишната оценка.
За чий е тая биология.. според мен да се подготви с една готина презентация на тема биолуминесценция или нещо от рода  - да изтепе рибата.. Какво искат от детето повече.. писна ми от задници нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия