Седмокласна изпитна тема -16.06-22.06 - И съседите даже са чули, тази седмица има матури...

  • 113 533
  • 2 164
# 1 740
Просвета обикновено има в сайта изходни нива
Виж целия пост
# 1 741
Участва биологията в балообразуващите на доста места, нямало как без тест да остави отличен за годината.  На въпросът ми какво да подготви за теста, отговора беше всичко без последния раздел. С главоболие съм!
Виж целия пост
# 1 742
Участва биологията в балообразуващите на доста места, нямало как без тест да остави отличен за годината.  На въпросът ми какво да подготви за теста, отговора беше всичко без последния раздел. С главоболие съм!
Само спокойствие и здрави нерви! Щом е предложила да го изпитва, значи е склонна да повиши оценката. Нищо няма да загуби детето Simple Smile
При нас и дума няма да стане за повишаване, но то е и невъзможно, синът ми е твърд като бетон.
Виж целия пост
# 1 743
На нас свидетелствата казаха, че на 7.07.2025г ще ги дават май.
Да, тогава ще бъде.
Виж целия пост
# 1 744
Участва биологията в балообразуващите на доста места, нямало как без тест да остави отличен за годината.  На въпросът ми какво да подготви за теста, отговора беше всичко без последния раздел. С главоболие съм!
Само спокойствие и здрави нерви! Щом е предложила да го изпитва, значи е склонна да повиши оценката. Нищо няма да загуби детето Simple Smile
При нас и дума няма да стане за повишаване, но то е и невъзможно, синът ми е твърд като бетон.
Да, така е, просто исках един уикенд на юни да бъде спокоен
Виж целия пост
# 1 745
И аз мислех, че зорът приключи, но...в понеделник изпитване на изуст на "Заточеници"...Sad
Виж целия пост
# 1 746
Следващият ще е, Къди Simple Smile
Имам някакво помагало с тестове по биология, май на Регалия. Ако искаш пиши да ти снимам странички.
Виж целия пост
# 1 747
Следващият ще е, Къди Simple Smile
Имам някакво помагало с тестове по биология, май на Регалия. Ако искаш пиши да ти снимам странички.
Ще потърся днес да купя нещо, то пък къде ли не съм дала 10-20лв., поредното издание с тестове ама нейсе
Виж целия пост
# 1 748
Следващият ще е, Къди Simple Smile
Имам някакво помагало с тестове по биология, май на Регалия. Ако искаш пиши да ти снимам странички.
Ще потърся днес да купя нещо, то пък къде ли не съм дала 10-20лв., поредното издание с тестове ама нейсе
Аре съберИ се.. не е нужно това! Има зъболекари.. скъпо взимат..  чесНо.
Виж целия пост
# 1 749
И аз мислех, че зорът приключи, но...в понеделник изпитване на изуст на "Заточеници"...Sad
Е, то е кратко. Синът ми иска да отиде, защото с него има реален шанс да затвърди шестица за срока и годината. Освен ако не го обърка де.
Виж целия пост
# 1 750
Следващият ще е, Къди Simple Smile
Имам някакво помагало с тестове по биология, май на Регалия. Ако искаш пиши да ти снимам странички.
Ще потърся днес да купя нещо, то пък къде ли не съм дала 10-20лв., поредното издание с тестове ама нейсе
Виж в детската библиотека на Славейков, там има помагала доста.
Виж целия пост
# 1 751
Добро утро:)

Мале, Къди - съчуствам:( Да успее с оценката:) важна е! Може да вземеш и тестовете към НПМГ, решава и където има пропуски, наваксва от учебника...

Децата са на ръба вече, моят вчера се прибра смазан и изнурен.
Мното голям е залогът и стресът му дойде повече. Силно емоционален е:)

Аз си пия кафето, радвам се че джобът ми няма да изтича вече ( за уроци) и се надявам на балове, по-ниски от миналата година !

Да му мислят шестокласниците - още от сега да стават юнаци, немили и недраги да учат многочлени, возейки се  в кола да смятат път, разход на гориво и как се става Опълченец, за да участваш в битката с МОН, ама не при Термопили😅

Предавам щафетата и съм на линия със съвети, как да не изтрещите ( малко вероятно е, ще учите и  как се смятат вероятности:Simple Smile
Виж целия пост
# 1 752
Следващият ще е, Къди Simple Smile
Имам някакво помагало с тестове по биология, май на Регалия. Ако искаш пиши да ти снимам странички.
Ще потърся днес да купя нещо, то пък къде ли не съм дала 10-20лв., поредното издание с тестове ама нейсе
Аре съберИ се.. не е нужно това! Има зъболекари.. скъпо взимат..  чесНо.

Хахаа....мисля си, че като им пишеш през официалния канал, разбирай Школо, вероятно така отговарят, защото се следи. Как обаче да им пише човек,  аз съм за този начин, но май не работи.
Виж целия пост
# 1 753
И аз мислех, че зорът приключи, но...в понеделник изпитване на изуст на "Заточеници"...Sad
Е, то е кратко. Синът ми иска да отиде, защото с него има реален шанс да затвърди шестица за срока и годината. Освен ако не го обърка де.
Кратко е, но след целия зор е грехота още да се мъчат, камо ли по литература.
Виж целия пост
# 1 754
И моите ще имат писмено изпитване по БЕЛ в понеделник. Имат по няколко 5-ци, та не са на 100% за шестицата и ще им се наложи, да се потрудят, като за последно! Нооо.. като не са си свършили работата цяла година, така ще е Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия