Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍1🤍🧿

  • 30 312
  • 739
# 705














Виж целия пост
# 706
😜

Виж целия пост
# 707








Виж целия пост
# 708
Нещо интересно за 10те рекламни филмчета на Афра и Енгин. Браво !🙌 
Виж целия пост
# 709
Удари ме носталгия за времето, когато Мерт харесваше всичко с Афра Simple Smile
Виж целия пост
# 710
Надя, мисли, че така е по-добре за тях и че те са по-добре така!
🧿🧿🧿🧿🫶🫶🫶🫶
Виж целия пост
# 711
В Х празнуват годишнина на този пост

И на този
Виж целия пост
# 712
Бруя, съгласи ме Simple Smile
Хайде да ни е честита годишнината Tada
Виж целия пост
# 713
По случай годишнината! 🥂

🤍🧿♾🪬🧄
Виж целия пост
# 714











Виж целия пост
# 715
Защо в Х се опитват да доказват, че или Мерт не се е прибрал, или Афра не е в Истанбул. И то акаунти, които разправят, че са разделени от месеци.
Четох една по-рано днес, пълен потрес. По едни тухлички, дето 90% от сградите в Лондон ги имат, доказва, че Мерт и онази с шапката били в една и съща сграда... Значи не е само Мирай, аз бях попадала и по рано на инфо за тази, но не обърнах внимание. Че и на Мерт часовника носела, дето трябва да си сляп, че да не виждаш, че са различни JoyJoyJoy
Щях и снимки да ви покажа, но акаунтът в Х вече е заключен.
Сара не намирам и тя бълвала глупости, но не ми излиза изобщо нейният акаунт.
Виж целия пост
# 716
Сара живее в нейна собствена Вселена, където всеки ден очаква да види новите гаджета на Мерт и Афра. 🤪
Виж целия пост
# 717
Защо в Х се опитват да доказват, че или Мерт не се е прибрал, или Афра не е в Истанбул. И то акаунти, които разправят, че са разделени от месеци.
Четох една по-рано днес, пълен потрес. По едни тухлички, дето 90% от сградите в Лондон ги имат, доказва, че Мерт и онази с шапката били в една и съща сграда... Значи не е само Мирай, аз бях попадала и по рано на инфо за тази, но не обърнах внимание. Че и на Мерт часовника носела, дето трябва да си сляп, че да не виждаш, че са различни JoyJoyJoy
Щях и снимки да ви покажа, но акаунтът в Х вече е заключен.
Сара не намирам и тя бълвала глупости, но не ми излиза изобщо нейният акаунт.

Тази за която говориш, винаги е мразела Мерт още по време на сериала говореше лошо за него, а Сара още продължава да говори глупости, че Мерт си имал гадже и Афра също, преди пишеше лошо за Мерт, а сега се прави на негов фен и постоянно препубликува неща за него, а да добавя и Клеър в списъка, с тези които се правят на фенове на Мерт, преди и тя говореше как Мерт щял с Ясир да ходи по жени а сега Афра ходила по мъже
Виж целия пост
# 718
Виж целия пост
# 719
Според мен Таня(дето й закриха акаунта), Сара и Клеър са един и същи човек. Особено първата и третата имат еднакъв стил на писане.

Ето снимки към горния ми коментар
Скрит текст:


Като ще добавя, че при един бърз сърч по снимка в гугъл много лесно се намира и адресът на сградата с тухличките, от снимката на тази с шапката и няма нищо общо с този на Мерт, който издадоха арабките.

Ох и за Емре щях да пиша, че в Х бяха много възмутени как го изкараха, че се е хванал с една от най-големите хейтърки на АфРам.





Преводът е малко объркан, но общо взето става ясно за какво иде реч 🤦‍♀️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия