"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 21

  • 24 058
  • 737
# 660
Здравейте, дами!


Кафенце и от мен за отскок и... разходка из нета.
За "Uykucu" - нищо ново, феновете продължават да творят колажи, но „Eşref Rüya“ определено ни вълнува и с нетърпение очакваме новия сезон.
Цитат
💬Ешреф е сдържан човек сам по себе си. Страхува се да покаже емоции, които са присъщи на всеки човек. Страхува се просто да се наслаждава на малките неща, страхува се да си признае, че харесва Нисан. Нисан, не се страхува от тази дума, „издърпва“ тези чувства от него, давайки му радостни емоции и спомени. Ето защо той е толкова привлечен от нея.







„Нека не поглеждаме назад с гняв, нито напред със страх, а да гледаме наоколо с внимание.“
Джеймс Търбър
Пожелавам ви усмихнат, слънчев и безгрижен почивен ден!
Виж целия пост
# 661
Привет!

Виж целия пост
# 662

Социален рейтинг от Адба  


Още с Хазал и екипа на проекта.



От ИИ - Просто Прелестни ! 🔥🔥🥰🥰🥰
Виж целия пост
# 663
Цитат
Ако няма промени, вторият сезон на сериала „Мечтата на Ешреф“ с участието на Чаатай Улусой, Демет Йоздемир и други ще започне да се излъчва по Kanal D в сряда, 26 септември!!! 📺🗓
Също така, компанията, продуцираща сериала, води преговори с няколко актьори, които да се присъединят към актьорския състав. Според слуховете, Арас Булут Ийнемли (въпреки че вероятността е много малка) и Четин Текендероглу са сред тези актьори.
Четин Текендероглу води преговори за роля, той ще замести Якуб Баба и ще се срещне с Ешраф в затвора, а също така ще му бъде от голяма помощ. 👥🤝
Виж целия пост
# 664
Нещо не ми се вярва да почнат  през септември, ама може и така да е. Докато няма достоверно инфо всичко са слухове.
Четин Текиндор може и да участва, като гост актьор. Много се пише за Арас Булут и "Ешрефа", но е малко вероятно.
Виж целия пост
# 665
Вижте кого ви водя Sunglasses











Жената е написала, че му е братовчедка.
Виж целия пост
# 666
Вижте кого ви водя Sunglasses











Жената е написала, че му е братовчедка.

Ухаааа , Катеее Kissing Face улови го изгубеният мустакат "сънливец" . Благодаря ти ! Flowers Tulip Много е сладък бе пу ,ПУ. 🥰 Сладкишче да се разтопиш направо. Каква топла и красива усмивка.  🙂😊😊😊 Свеж е загорял и слабичък. Красавец Heart Eyes  
Бил е на семейно посещение в Чанаккале.  Жената му е братовчедка, детенцето е синът й предполагам. През този  уикенд е бил почивка от снимките на филма.  







Виж целия пост
# 667
Трябвало е да изчезна от темата, та да се появи нашият мустакат сладур.
Катя, благодаря много за новите фотки с Чачо. Голям хубавец е нашичкият и с мустак!



Виж целия пост
# 668
Цитат
Нещо не ми се вярва да почнат  през септември, ама може и така да е. Докато няма достоверно инфо всичко са слухове.
Ако имат заснети серии в аванс още в края на 1-ви сезон.
Виж целия пост
# 669
Цитат
Нещо не ми се вярва да почнат  през септември, ама може и така да е. Докато няма достоверно инфо всичко са слухове.
Ако имат заснети серии в аванс още в края на 1-ви сезон.
И аз мисля, че не е невъзможно да започнат в края на септември. От продукцията съобщиха, че подготвителната работа е започнала. Ако в средата на август се събере екипа снимките могат да стартират. Ще видим...
Не ми се вярва, но много ще се радвам ако и Арас се включи в проекта. 


🆕Актуализация на Instagram - Демет Йоздемир


🌀 Зад кадър ~Esref Ruya~ 🎬

   
Виж целия пост
# 670
Хайде да поиграем на табла 

Чаатай с чичо си Кемал


И от архивите. Пада му се близък чичо по бащина линия. Красиви мъже са и таткото Айлин и Чаатай и чичото. Ген какво да правиш и харизма.

Виж целия пост
# 671

ФЕМИ* след като му е чичо по бащина линия
излиза че и той е с български ген..чичо Камен
Joy
Виж целия пост
# 672
Тази вечер сме щастливи - неочакван водопад от фотки с Чачо.
А дано така продължава и занапред.
Видяхме нашия красавчик с чичо си, снимал се е и с братовчедка си. Време е вече и с Аслъханче да се фотне. Сам ли гостува на роднините си - този въпрос ще ме измъчва цяла нощ.
Редно е да представи годеницата на родата.
Нали скоро сватба ще вдигаме?!



ФЕМИ* след като му е чичо по бащина линия
излиза че и той е с български ген..чичо Камен
Joy
Софиии, с чичо Камен и българския ген, направо десятката удари!  
Щях да се задавя от смях.
Ама "хваща око" тоз чичо. Заплювам си го - за мене е!

Виж целия пост
# 673

Виж целия пост
# 674

Здравейте , неделно Nature SunnySunglassesFlowers LeavesNature Sweat DropsNature Sweat DropsAnimal DolphinAnimal Fish








Софииии с глас се смея , ама е така с бг ген е чичото и красив и запазен е. Остарява красиво. Може и той да се сдобие с бг гражданство и паспорт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия