Женомразието в България - Мит или Реалност ?

  • 24 205
  • 731
# 510
Не можела съм да съм на нейно място....
Ейййй... Кефи се сега, че ме е сложил на мястото ми Joy
Пък аз моето място не си го давам за нищо на света. Извоювала съм си го, постигнала съм си го с моя труд и с моя акъл. Повече не ща.
Той да гледа какво има. Че в обрания бостан толкова много се припозна, че чак като лична титла си го сложи Grinning
Виж целия пост
# 511
Не можела съм да съм на нейно място....
Ейййй... Кефи се сега, че ме е сложил на мястото ми Joy
Пък аз моето място не си го давам за нищо на света. Извоювала съм си го, постигнала съм си го с моя труд и с моя акъл. Повече не ща.
Той да гледа какво има. Че в обрания бостан толкова много се припозна, че чак като лична титла си го сложи Grinning

Е, нали ти ми го измисли. Трябва да си доволна. Sunglasses
Виж целия пост
# 512
Доволна съм, че правилно съм те преценила.
Малко, да не кажа въобще, хора могат да ме изненадат.
Виж целия пост
# 513
Доволна съм, че правилно съм те преценила.
Малко, да не кажа въобще, хора могат да ме изненадат.

Ееееее, разгеле. Една жена да каже, че е доволна от мен. Wink
Виж целия пост
# 514
Доволна съм от себе си. Пак не разбра.
Виж целия пост
# 515
Ама чакайте малко, защо мъжете, които не искат парите да са фактор за жената, не са хванат с жена, която има кариера и изкарва много пари? Докато тя работи, те ще поддържат дома, ще гледат децата и ще чакат жената да се прибере вкъщи след тежкия работен ден, за да я посрещнат с домашна топла манджа, масаж на краката и освобождаване на напрежението.

На никой не му пречи наличието на мъже във форума, даже тежките случаи успяват да забавляват и служат за отдушник, въпреки че те вероятно вярват, че провокират. Просто тези, които не знаят как да се държат с жените и не умеят да виреят в предимно женска среда, си получават съответстващото отношение.

Замислих се: а жените знаят ли как да се държат с мъжете? Обратното би обяснило лошото мнение на някои потребителки за мъжкия пол.  Wink

Същото като с мъжете. Някои знаят, други не знаят. А би го обяснило, единствено ако приемем, че всяко начало е женско, тоест всяка верига от събития е задвижвана от жена. Иначе лошото мнение може и да е чисто и просто следствие.
Виж целия пост
# 516
Той никога не разбира.
Впрочем, Лорън Санчес е имала 30 милиона нетно богатство преди Безос.
Виж целия пост
# 517
Той никога не разбира.
Впрочем, Лорън Санчес е имала 30 милиона нетно богатство преди Безос.

Като се разведат ще има 10 пъти по толкова. Wink
Виж целия пост
# 518
Глупости пак и отново. Подписали са предбрачен договор с цял отбор адвокати. Даже вече са женени.
Виж целия пост
# 519
Гор-чи-во...
Утре ще пием сладка ракия.
Виж целия пост
# 520
Ама чакайте малко, защо мъжете, които не искат парите да са фактор за жената, не са хванат с жена, която има кариера и изкарва много пари? Докато тя работи, те ще поддържат дома, ще гледат децата и ще чакат жената да се прибере вкъщи след тежкия работен ден, за да я посрещнат с домашна топла манджа, масаж на краката и освобождаване на напрежението.



Е то тва нещо принципно не е даденост, а се създава. Моята беше студентка без доходи и стаж навремето, сега има кариера и вади добри пари даже и по форумите стандарти. Само че нещо и двамата не ни кефи втората част, нищо че имам възможност да го направим дори без да разчитам много на нея за финансовата част. Писах в другата тема подробности и защо.
Виж целия пост
# 521
Глупости пак и отново. Подписали са предбрачен договор с цял отбор адвокати. Даже вече са женени.

Язък. Изпуснахте го. Ама като нямате по 30 милиона - така е. Trollface
Виж целия пост
# 522
Ама чакайте малко, защо мъжете, които не искат парите да са фактор за жената, не са хванат с жена, която има кариера и изкарва много пари? Докато тя работи, те ще поддържат дома, ще гледат децата и ще чакат жената да се прибере вкъщи след тежкия работен ден, за да я посрещнат с домашна топла манджа, масаж на краката и освобождаване на напрежението.
Не работи този модел и изключенията го потвъждават. Иначе на думи звучи осъществимо, ама само на думи. Ако смогне с почистването, няма да успее да сготви, ако натъкми децата, вечерта няма да може да обслужи жената Trollface

В годините назад, когато започнах активно да шофирам, много съм се смяла с обяснението на мои познати с какво помагат мъжете им за децата. Возят ги сутрин до училище Simple Smile)) Иначе жените им станали в ранни зори, приготвили закуска за мъжо и дечурлига, събудили последните, те пък заспали отново, пак ги събуждали, помагали с дрехи и чанти, фейс контрол за хигиена, нещо да не забравят, да не се сбият и да се качат на колата, за да може татковците да ги извозят.
Виж целия пост
# 523
Мда... worry work. Невидимият труд на жените, нещо, което мъжете не могат да разберат.
Виж целия пост
# 524
Ама чакайте малко, защо мъжете, които не искат парите да са фактор за жената, не са хванат с жена, която има кариера и изкарва много пари? Докато тя работи, те ще поддържат дома, ще гледат децата и ще чакат жената да се прибере вкъщи след тежкия работен ден, за да я посрещнат с домашна топла манджа, масаж на краката и освобождаване на напрежението.



Е то тва нещо принципно не е даденост, а се създава. Моята беше студентка без доходи и стаж навремето, сега има кариера и вади добри пари даже и по форумите стандарти. Само че нещо и двамата не ни кефи втората част, нищо че имам възможност да го направим дори без да разчитам много на нея за финансовата част. Писах в другата тема подробности и защо.

Тоест, не искате обратния вариант, ама не искате и парите да са фактор, когато жените ви избират? Ми как да стане? Парите са необходимост, все някой трябва да ги изкарва, сори.

Мда... worry work. Невидимият труд на жените, нещо, което мъжете не могат да разберат.

Не могат, защото не им е изгодно. Иначе трябва да признаят, че или е редно и те да го извършват, или да го обезпечат. А те не искат нито едното, нито другото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия