Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 879
  • 755
# 375
Политици: "След приемането на еврото ще почнем да живеем не по-зле от западна Европа".
Явно очакват скоро и там ситуацията да тръгне зле.
Виж целия пост
# 376
Болестите на съвремието:

Напоследък все повече жени имат проблеми с простатата. Wink
Виж целия пост
# 377


Виж целия пост
# 378
Човек с лошо настроение е безполезно същество. Доброто настроение поне можеш да му го развалиш.

Стриптийзьорката така силно се завъртя около пръта, че клиентите получиха кешбек.

Ако котката ти иска да ѝ отвориш вратата, а когато го направиш не излиза, значи иска ти да излезеш.

- Докторе, имах брадавици на тестисите. След Вашия лечебен сеанс те изчезнаха... Но брадавиците останаха.

- Такааа... да си спомня как го учехме - вилицата в лявата ръка, ножът - в дясната...
- Извинете, дали може да си избера друг хирург?

- Жоре, вече втори чувал губиш.
- Споко, човече, който не работи, той не греши.
- Да, ама ти си шофьор на инкасото, бе пич...

- Скъпи, желаеш ли ме?
- Да...
- Много или малко?
- И двете...
- Е, как така и двете?
- Ми, много малко...

- Какво четеш?
- Стивън Хокинг - за Вселената и точката на сингулярността.
- А каква е тази точка на сингулярността?
- Това е място, в което никакви закони не действат.
- Че Хокинг кога пък е идвал в България?
Виж целия пост
# 379
Виж целия пост
# 380
Звъни телефона на психотерапевт.
- Здравейте, вие ли сте прихотерапевта на моето детенце.
- Не работя с деца, сгрешили сте номера.
- Не, не съм. Детенцето ми ходи при вас.
- Пак ви казвам, че не работя с деца. Всичките ми пациенти са пълнолетни.
- Той е на 36, но за мен си е детенце.
Виж целия пост
# 381
Киркор и Гарабед отворили магазин. Обаче никой не влиза. Киркор казва:
- Гарабед, хайде да влизаме и излизаме, за да създадем впечатление, за голяма навалица. Започнали те да влизат и излизат, но на Гарабед по едно време му писнало, обърнал се и бил един шут на Киркор.
- Ей, що ме риташ бе?
- Е, в тая навалица как разбра, че съм аз бе?!
Виж целия пост
# 382
Поканата за секс в тази жега се води опит за предумишлено убийство.

***
На въпроса кое е първо, яйцето или кокошката, мъж отговорил:
"Яйцата си ги нося, откак съм се родил, а кокошката после дойде..."
Виж целия пост
# 383
Виж целия пост
# 384
Мъжът към булката си:
- Аз като си накривим калпако на лево - значи съм на кеф! Искай квото искаш! А коги е на десно - бегай да не ядеш лобут!
- А аз кога си сложим ръцете на кръсто, внимавай на коя страна че накривиш калпако!?

===

- Докторе, женен съм от 10 години, и все още нямам деца.
- Защо смятате, че проблемът е във вас? Нека да дойде вашата половинка.
Пациентът отваря вратата, и се провиква:
- Кире, докторът каза да дойдеш!
Виж целия пост
# 385




Виж целия пост
# 386
- Наборе, ти имаш ли туитър?
- Имах, ама го излекувах
Виж целия пост
# 387
🤔🤷‍♀️
Виж целия пост
# 388




Виж целия пост
# 389
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия