Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 878
  • 755
# 390
Ето, че вече сте възрастни.

Лягате в колкото часа си искате, ядете каквото искате, пиете каквото искате, никой не ви казва какво да правите, всички решения са ваши и само ваши.

Е, харесва ли ви ? Wink
Виж целия пост
# 391
В детската градина си беше най-добре – само ядеш, спиш и си играеш, а когато ти свършат парите, отиваш да си накъсаш нови…
Виж целия пост
# 392
Виж целия пост
# 393

Скрит текст:
Най-тъпото нещо, което някога съм чувал - е мнение, което се различава от моето.
Виж целия пост
# 394
- Пенчо, преди нашата сватба непрекъснато ми казваше, че аз съм твоето слънчице, а сега всяка вечер се запиваш в бирарията. - Е какво е странното? От толкова слънце - жега. От жегата - жажда.

Защо се скарахте с мъжа ти, едва вчера се оженихте… - Ами... точно преди да ни сложат пръстените, се наведе и ми прошепна на ухото: "какво имаме за вечеря?"
Виж целия пост
# 395
Виж целия пост
# 396
- Трябва да спреш бирата. Вместо една бира изяждай по една ябълка.
- Докторе, кой нормален човек ще изяде 20 ябълки?
Виж целия пост
# 397




Виж целия пост
# 398



Виж целия пост
# 399
Виж целия пост
# 400
Мачкай Гришо Simple Smile
Виж целия пост
# 401
Двама мъже били в командировка със свои млади колежки.
На връщане единият замислено казал:
- Еееех, колега, след това божествено прекарване, как сега ще си легна с жената?
- Ами, лягаш, затваряш очи, представяш си най-готината колежка и после почваш.
След няколко дни се срещат.
- Как е? - пита единият.
- Какво стана с твоята жена?
- Ааааа, голям скандал се заформи - легнахме си, започнахме туй-онуй, затворих си очите и си представям както ме посъветва... Вървеше екстра, ама по едно време викам да погледна с едното око какво става и какво да видя - моята мръсница и тя си затворила очите...
Виж целия пост
# 402
Виж целия пост
# 403
Гранд дама Гица отишла на пазар, а там една опашкааа... Редила се жената, чакалаааа и напазарувала. После решила да си плати и сметките, а там пак една дългааа опашка. След час платила и тях, на излизане при нея идва арабски шейх и вика:
 - Хабиби толкова ви харесах, че искам да бъдете моята десета съпруга!

- Aaaaa HE! Са на опашка и за член -нема да се редим!🤔😉
Виж целия пост
# 404






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия