Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 870
  • 755
# 420




Виж целия пост
# 421
- Хубавице, до колко си на работа?
-  До пенсия.
Виж целия пост
# 422
Виж целия пост
# 423
Виж целия пост
# 424
Огладнял бургазлия спира софиянец:

– Хепиту дей?
– Im,fine,thank wou! Laughing
Виж целия пост
# 425
Виж целия пост
# 426
Виж целия пост
# 427

Скрит текст:
Когато си спомня брака си, поглеждам дланите си и не мога да разбера къде беше изчезнала линията на ума ми
Виж целия пост
# 428
- Муцка, душицо, кво прайш ма, ходиш ли още по чуждо?
- В смисъл?
- По мъже ма, вършеше ли насам - натам из София?
- Знаеш ли кво щи кажа аз на теб. Аз в тоя град съм се родила и нищо в София не ми е чуждо. Да не съм тръгнала из Пловдив да вършея, че за чуждо ми разправяш?
Виж целия пост
# 429
Абе, какво ни надуват главите с тия швейцарци! Нали ходих и ги видех! Загубен народ! Ние бяхме ансамбъл, нали така. Аз свирим на дудук. Аз свирим на дудук, а швейцарците ми ръкоплескат като че ли на кой знае какво свирим! Бе аз на флигорна не съм ръкоплескал така, както те ръкоплескаха на моя дудук!
Иначе — верно — направено, нагласено насекъде. Влезнеш в клозета, отвориш вратата — цсссът — пръсне дезодорант, затвориш вратата — пак цсссът — пак пръсне. Бе като я фанах тая врата — цсссът — напред, цсссът — назад — напълних си половин бурканче. Не че ми требе, ама що па да пръска залудо! В банята — друг номер — насекъде фотоклетки. Туриш крак под душа — водата потече. Дръпнеш си крака — спира. Епа турих една джапанка отдолу и тече цела нощ! Сигурно съм им източил половин язовир на швейцарците! Що ми се фукат с тия фотоклетки!
А иначе — богати, мама им стара! Купи си швейцарчето нов хладилник и веднага изнася стария на тротоара — да го зима кой иска! Бе будала, що не го свалиш в мазето? Толкова ли си го нафрашкал с буркани, та нема къде един хладилник да сместиш? Ние в нашия рейс таман осем сместихме — сичките такива, изфърлени, обаче по външен вид — се едно сега са изкарани от магазина!
Коли, мотори — същата работа! Кара, кара, и като не му харесва вече — закарва колата или мотора на един специален паркинг и — чао! Ако искаш — зимаш си мотор, зимаш си кола, регистрираш си ги на твое име и търкаляш! Обаче ония глупаци там — не — не зимат без мангизи от паркинга, а трошат пари за нови. Мислех да фукна два-три мотора в рейса, ама късно се сетих, вече го бехме натоварили с хладилниците.
И бачкат като невидели. Да им се чудиш на акъла! Абе къщата ти къща, колата ти кола, обзавеждане, това-онова, сичко ти наред — що се трепеш като грешен гявол, а не го удариш на живот?! Бе отпусни си душата, бе човек! Налюскай се един път като хората, сбий се с некого, изкарай една песен! Не, нема такова нещо! За десет дена в Швейцария що па не видех един пиян швейцарец! Един път само срещнах двама да се люшкат налево-надесно по тротоара, ей, викам си, най-после, браво, обаче тия двамата като запеяха „Волим те, цуро, шашаво те волим!“ и веднага разбрах, че не са баш швейцарци.
А па възпитани — направо лошо да ти стане!? Къде и да влезнеш: „Бонжур, мосю! Бонжур, мосю! Бонжур, мосю!“ За десет дена така се набонжурих, та ми стига за цел живот!
Абе, изобщо…
А тука като викнали: „Да стигнеме Швейцария, та да я стигнеме!“ Бе, ай сиктир, бе! Швейцария! Много важно! По мангизи да я стигнеме, това да, това го разбирам! Обаче иначе… Мерси, мосю!🤭🤣
Димитър  Бежански
Виж целия пост
# 430
Виж целия пост
# 431
Някъде в Австралия подскача женско кенгуру. На всеки сто метра се спира, а от торбичката му се подава малък пингвин, който повръща като разпран.
В същото време някъде на Антарктика, в центъра на група пингвини седи малко кенгуру. То трепери, киха, кашля и нервно мърмори:
- Да се е*а у главата проста! Що ми трябваше да се записвам в скапаната програма за обмен на студенти.
Виж целия пост
# 432




Виж целия пост
# 433
Виж целия пост
# 434
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия