Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 869
  • 755
# 435
Виж целия пост
# 436
Събуждам се сутринта и какво да видя: обрали са ме! Откраднали са ми желанието за работа...

***
-Във вашия фитнес има ли солариум?
-Има, но е само за членове.
-За цяло тяло нямате ли?
Виж целия пост
# 437
Няма ли начин нервните клетки да се заменят със спокойни клетки ? Sunglasses
Виж целия пост
# 438
Гид в планината обяснява на туристите:
- Този участък е много опасен и трябва да преминете над пропастта много внимателно. Ако се подхлъзнете и започнете да падате, съветвам ви непременно да погледнете наляво - открива се удивителна гледка!
Виж целия пост
# 439

Скрит текст:
Човечеството е похарчило милиарди да търси живот на Марс и трилиони за унищожаване на живота на Земята.
Виж целия пост
# 440
По какво си приличат 55 годишните мъже и вълците - по това че през деня гонят червената шапчица,
а вечерта ядат бабата.


Погребват пияница. Вдовицата приема съболезнования. Двама приятели на покойния видимо почерпени, си говорят : - Глей го Цецко как добре изглежда в ковчега бе. - Да бе верно. В този момент вдовицата ги чува и се обръща към тях: - Как няма да изглежда добре, три дена не е пил.

Скоро идва ново поколение баби, за които израза "Баба ти цял живот киноа и чия е яла" ще е валиден
Виж целия пост
# 441




Виж целия пост
# 442
Англичанин, французин и руснак, стояли пред една картина с Адам и Ева в райската градина, и започнали спор от каква националност са Адам и Ева. Англичанина казал:
- те са толкова скромни и срамежливи, очевидно те са англичани.
Французина възразил:
- те са красиви и голи, значи със сигурност са французи.
Руснака поклатил глава:
- другари и двамата грешите, вникнете в детайлите: тези хора нямат дрехи, няма къде да живеят, разполагат само с една ябълка, с която да се нахранят двамата и на капак си мислят, че живеят в рая, така че тези хора са руснаци.
Виж целия пост
# 443
Нане отива на интервю за началник гара.
Задават му въпрос:
- Два влака са се насочили един към друг! Какво ще направиш?
- Ще отклоня единият влак по други релси.
- А, ако електрониката не работи?
- Ще отклоня с ръчният лост!
- А, ако той е счупен?
- Ще се върна в офиса и ще се обадя на следващият сигнален пост!
- Ако телефонът дава заето?
- Ще потърся обществен телефон и ще се обадя от там!
- А ,ако вандали са го разбили?
- Е, тогава отивам да докарам съседа Вуте!
Изпитващият инспектор ококорва очи в недоумение.
- И защо ти е Вуте?
- Той си пада по бири и големи сеири!
Виж целия пост
# 444
Виж целия пост
# 445
Виж целия пост
# 446
- Мамо, аз днес направих нещо добро!
- Така ли? Какво?
- Двама тичаха за влака, аз пуснах кучето и те успяха да го хванат!
Виж целия пост
# 447
Виж целия пост
# 448
Двама мъже си говорят:
- Запознах се с една, която ги обича меки...
- Леле, дай ми телефона и веднага, ще я побъркам...

- Хаpecвам мъже, които издържат дълго!
- Имаш късмет, пия 10 бири без да ходя да пикая...
Виж целия пост
# 449
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия