Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 869
  • 755
# 450


Виж целия пост
# 451




Виж целия пост
# 452
Виж целия пост
# 453
Няма как да удариш дъното, ако си шамандура.

***
Търся си хладилник с прозрачна врата. За седми път изстивам, докато реша какво да ям!

***
Станах за работа... Ще се будя после!
Виж целия пост
# 454
Евреин се качва на такси. Когато стигат на адреса подава на щофьора 10 долара и тръгва да слиза.
- Таксиметъра показва 20 - казва шофьора.
- Е, нали и ти си в таксито - отвъща евреина.
Виж целия пост
# 455




Виж целия пост
# 456
Пиян съпруг се прибира у дома. Съпругата започва да му се кара.
Той и каза:
- Но, аз съм напълно трезвен! Виждам много ясно нашата черна котка, която идва насам с двете си розови очи.
Жена му отговаря:
- Скъпи мой, наистина е котката, но тя не идва към нас, а се отдалечава с вдигната опашка!
Виж целия пост
# 457
Виж целия пост
# 458
В ресторанта на Централна гара София на една обща маса пият, пеят и се веселят 10 човека. Когато алкохолът ги удря здраво по главите по радио-уредбата се чува:

- Внимание! Бързият влак за Варна заминава от 5 коловоз.

Скачат десетимата да гонят влака, ще си счупят краката от бързане. В движение се качва първия, втория, петия... деветия, десетия тича, но не успява да се качи, спира и започва да се смее.

Доближава се до него човек видял какво става и започнал да го хока:

- Абе, не те ли е срам? Не стига че си се напил. Не стига, че всички се качиха, а ти изпусна влака, ами отгоре на всичко се и смееш.

- Е, как няма да се смея бе? А'м, че то тия дето се качиха мене ме изпращаха...
Виж целия пост
# 459
Ако някой ви каже, че никой освен вас не може да свърши тази работа, това означава, че не могат да намерят накой по-тъп за да я свърши. Wink
Виж целия пост
# 460
Виж целия пост
# 461
- Тате, ще се женя!
- И как се казва снахата?
- Тодор.
- Как Тодор, та това е момче?
- А, момче - на 30 години е..
Виж целия пост
# 462
Лесно е от човек да станеш идиот.
За жалост идиотите не могат пак да станат човеци.
Виж целия пост
# 463
Виж целия пост
# 464
Директор на мебелна фабрика отишъл в командировка в Париж. Връща се и разказва впечатления:
- Страшен град! Какви улици, какви магазини!
- А жените?
- О-о! Какви жени! Мечта! Разбират те от половин дума! Ето например аз влизам в едно кафене, сядам на масата. При мен сяда една много красива мадама. Веднага се сети, че не знам и дума френски.
Нарисува ми на салфетката чашка. Аз й налях шампанско. Нарисува цигара дадох й цигара. Нарисува две танцуващи фигурки. -
Поканих я на танц, потанцувахме.
- А после?
- Нарисува легло...
- А ти?
- Хмм... и досега се чудя как позна, че съм директор на мебелна фабрика......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия