🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-32

  • 24 308
  • 736
# 450
Ох, момичета, благодаря за всичко споделено!
Много ме разсмяхте!

Я да сложа малко Бусе...много е хубава!








Виж целия пост
# 451
Радвам се, че съм ви развеселила. Може и митко да се е казвал, но залагам на гошо. И такъв имаше.
Ама ако трябва да съм истински сериозна, Това на Ешреф му е било първото истинско влюбване. То е било толкова чисто и искрено, че никое друго не може да го бие. Веднага след това влиза в затвора, където е лишен от правото дори да тъгува. До излизането си на свобода, той е имал само тази любов. Естествено, че ще се вманиачи. Не е имал роднини да го посещават, не е виждал други момичета. Може вече на свобода, реалността толкова да го е уплашила, че той да е продължил да е в същия затвор. Не случайно килията е запазена. Хора прекарали дълго време в затвора не знаят какво да правят със свободата, как се ползва тя. Забравили са. Той е бил момче, нищо не видяло от света, бил е по сиропиталища, после в затвора и когато отново е свободен той решава, че ще се скрие в личната си килия със старите си съкилийници, да търси старата си любов и да не си позволи да е щастлив по друг начин. Всъщност може този безстрашен мъж да се страхува да живее.
Виж целия пост
# 452
Хора като Ешреф не знаят какво да правят със свободата, вярно е.
Сиропиталището е бил първият му затвор.
Затворът — вторият.
А когато е излезнал си е построил собствена килия.
Имение. Хотел. Приятели от старите стени. Спомени, които никога не е оставил да си тръгнат.
Той е безстрашен мъж, но може би се страхува от най-простото нещо- да живее.
Свободата му тежи повече от оковите.
Защото там, зад решетките, всичко е ясно.
А в живота всичко е възможно.
И точно това го плаши.
Имаше един такъв израз:
Страхувам се не от затвора.
Страхувам се от това, което започва отвъд стените му.“

А най-интересното е, че Ешреф изглежда едновременно много неопитен и много опитен в любовта.
Какво ще кажете? Wink
Виж целия пост
# 453
Хора като Ешреф не знаят какво да правят със свободата, вярно е.
Сиропиталището е бил първият му затвор.
Затворът — вторият.
А когато е излезнал си е построил собствена килия.
Имение. Хотел. Приятели от старите стени. Спомени, които никога не е оставил да си тръгнат.
Той е безстрашен мъж, но може би се страхува от най-простото нещо- да живее.
Свободата му тежи повече от оковите.
Защото там, зад решетките, всичко е ясно.
А в живота всичко е възможно.
И точно това го плаши.
Имаше един такъв израз:
Страхувам се не от затвора.
Страхувам се от това, което започва отвъд стените му.“

А най-интересното е, че Ешреф изглежда едновременно много неопитен и много опитен в любовта.
Какво ще кажете? Wink


Опитен е ,когато няма чувства,неопитен и срамежлив,когато има чувства.Той е имал връзки,взаимоотношения.Спомнете си вечерята с Чийдем.Погледа,стойката,увереността,целувката по врата- това говори за опитен мъж,с Нисан обаче той е като хлапе и чака тя да го насочва и води.
Виж целия пост
# 454
bof4eto, не и когато влиза с шут, обаче! Wink
Виж целия пост
# 455
bof4eto, не и когато влиза с шут, обаче! Wink

SmileSmiling Imp Мдааааа,напълно си права тук ! Но тогава беше под влиянието на емоциите.Тогава Чаатай изигра шока от признанието брилянтно.Недоверието беше толкова истинско ,че чак през моята глава мина мисълта " Как е възможно да ме обича?",все пак не бяха малко пътите ,в които му обесняваше,че го мрази,че е убиец и т.н.
Виж целия пост
# 456
bof4eto  Hands Plus1

Вижте какво ми попадна- Чаатай и Елчин на наградите Kelebek .
Вижте как го гледа тя. Wink


Виж целия пост
# 457
Отиват си Елчинката и Чачо!
Много е сладка, дано я изберат!

Зад кадър


Виж целия пост
# 458
И Джерен е споделила в Инстаграм за пожарите

 Измир, Хатай, Чешме - гори страшно! Пожарникарите и местните са на крак в борба със стихията. Пожарите са излезли извън контрол. 😢🫣Предприета е евакуация на хора и животни. Гледах в новините как хора влизат в огъня, за да спасяват кучета, котки и засегнати от пожара животни. Бедствието е кошмар. За кой ли път се случва...Някъде били подпалени пожарите нарочно😢🫣
Боже, нека няма пострадали хора и животни! Тъгата ми е и за унищожените гори и растения. Много е тъжно. Респект за пожарникарите, смелите момчета, които дават всичко от себе си, за да овладеят безпощадните пламъци! 🙏😢❤️
И се надявам да не се случи и тук.
Виж целия пост
# 459
Честит Рожден Ден, Roxy!
Да си жива и здрава! Много щастие, любов и сбъднати мечти!
Виж целия пост
# 460
Обаче положението в Турция, наистина е страшно!
Горските пожари, които избухнаха в много части на Турция, дълбоко ни натъжават всички.
Надяваме се, че това бедствие, което вреди на природата, живите същества и хората, ще приключи възможно най-скоро.
Нека Аллах даде сили на всички отбори🌲🙏




Нези, ти на какво разстояние си от пожарите?
Стискам палци да не ви достига!


Една красива Елчин
Виж целия пост
# 461
Жаки, ние сме далече, но тук също всяко лято почти има пожари.
Понякога с дни не могат да ги изгасят.
Турците са много добри в потушаването на пожари, но ако има вятър става страшно.
Тук е и доста сухо през лятото.





Това много бързо пламва и няма гасене.
Виж целия пост
# 462
Много красива растителност. При тази суша и суха трева нищо чудно,че не може да се изгаси пожар... За жалост понякога сухата растителност пламва като факла,няма гасене ако има наличие на вятър. Дали умишлено се палят подобни пожари, както често се случва у нас?
Дано бързо овладеят ситуацията съседите.


Виж целия пост
# 463
Здравейте момичета,
Има и по зле от нас, Simple Smile

https://www.instagram.com/reel/DJ9TYK0IIwq/?igsh=MWY1d2d5MTM2dnlrZw==





Чаатай е навсякъде Simple Smile

Нези,
Дано всичко е спокойно при вас ❤️ и дано скоро успеят да се справят с пожарите...🙏🙏🙏
Виж целия пост
# 464
И по арабската платформа Шахид ше започне излъчването на Ешрефа.
Ще я наблюдавам и тази платформа.!





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия