Не сме гледали учебниците- дали всички са налични.. и нашите не са в много добро състояние, въпреки че са машинно облечени, но са с толкова тънки корици, че няма как да се запазят
. Е, все пак може да погледне хорариуми и т.н. Отделно - да не забравяме, че детето може да кандидатства в БГ, да го приемат тук и после да се прехвърли където си иска (да речем, след 1-ви курс). Аз не бих се притеснявала от евнтуални бъдещи ограничение, ако детето учи това, което му е на сърце.
То детето иска химия, но не иска в езикова. Дори ми казаха, че гледат Теоретична химия в Нидерландия/или нещо друго, свързано с Химия/, като евентуално направление за висшо. Затова ми е странна подредбата им, но те си знаят най-добре.
Дано му стигне на детето за НПМГ! Благодаря ви за инфото и съветите, момичета
Аз също съм на мнение, че и в България може да си учи висше в областта на Химията. Не мога да разбера само защо изместват фокуса с училища с друго направление, но не се и опитвам вече. Каквото можах - направих
Вчера майката почти ми се скара, че не знам, че резултатът от Чакалов НЕ СЕ преизчислявал спрямо най-високия резултат. Е, после се убеди, че се преизчислява. Както и да е, сори за отклонението.
Аз също съм на мнение, че и в България може да си учи висше в областта на Химията. Не мога да разбера само защо изместват фокуса с училища с друго направление, но не се и опитвам вече. Каквото можах - направих
Вчера майката почти ми се скара, че не знам, че резултатът от Чакалов НЕ СЕ преизчислявал спрямо най-високия резултат. Е, после се убеди, че се преизчислява. Както и да е, сори за отклонението.
Препоръчани теми